Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2641/9202 anonim ***** válasza:
57%

Boldog szülinapot Pixike:)

Jaj Klau,nagyon szoritok:)

Ne félj a teszttől,az nem jó jel,ha félve tesztelsz:)

Semmi baj nem lesz,csináltál már tesztet és a negatív energiát sem szabad bevonzani!!!!!!!!!!!!!!

Én hiszek ebben,csak pozitivan!

Nekem nem ám ugy állsz neki tesztelni,hogy ugysem sikerült,mert megverlek:D

Melim!

Látod,mondtam én,hogy nyugi:))

Krisztikém!

Remélem minél előbb átesel a laparon:)

Irszikém!

Ezerrel drukkolok,minden okés lesz meglátod!

Amugy a boros sztori nálam is igy zajlott minden honapban,jol bebasztam és kibögtem magam:D

Most itt áll a pálinka a hütőbe,most nem nyulhatok hozzá:(

De kibirom:D

Ugy látszik a BÖTYÉK már csak ilyen alkeszok:D

Na majd irj mit mondott a doki!

Kini!

Remélem már nem kinoz a kis manó:)))

Ird le a méreteit,hadd hasonlitgassak:))

Még nem tudni mi van a kis lábai között???:)

Vicus!

Gyogyulgass,a todal nekem is bejött!

ÉS méz,méz,méz.....

Utálom a mézet,d emuszáj...:)

Remélem nem hagytam ki senkit:)

Szilvi

2012. dec. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2642/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

ja a borozás meg bőgés nálam is így volt mikor megjött....:D

Klau szerintem már ma is tesztelhetnél :)


Én tiszta ideges vagyok holnap megyek uh-ra és Én nagyon úgy érzem hogy ikreim vannak :D na holnap kiderül

2012. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2643/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Melikem en is annyira orulok hogy.most is ereztem az ovut!!!!:-) Azert ettol nagyon fostam de jol sult el :-) A tuszocskeid szepen nonek jo lesz hetfore es jol megfogan a baboca!!!:-) Hu de izgis!!!:-) Szoritok nagyon!!!Vicus annyira izgi hogy holnap mesz az ultrahangra!!!Legyen az amit szeretnel,ha ikreket akko az:-) en sem bannam az olyan szep ha ikrek szuletnek :-DDrukkolok neked holnapra es majd kerunk kepet meg mindent:-) Szilvus nem irod hogy hogy van a szemecsked!!??Minden okes?Gyogyulgat?Koszike a biztatast!!!Meg csak ma vagyok a 2.dpon...de majd gyorsabban telnek a napok igy Kari elott.Most varom haza a Szerelmemet..mar megjott a Mikulas neki...kinn van az ablakban a cipoje es benne az ajandekok:-D az en cipom is kinn van de meg varnom kell a Mikulasra :-D:-Djaj ezt ugy elvezem :-D amikor babam lesz tuti be fog tojni attol ami majd neki lesz mert teljesen el fogom varazsolni:-) mindenfélevel :-)Klau akkor.reggel teszt nem kell besz*rni :-)minden rendben lesz es olyan pozi lesz mint a huzat!:-) Pixikem remelem nem azert nem irsz mert neadj Isten megjott!Irj hogy most mi a helyzet!!!!!Irszikemekkel vajon mi volt...varom a holnapot emiatt is hogy megirja.Remeljuk minden okes Irszi es biztato dolgokat mondtak!!Puszi Csajok kezdodik a Jobaratok :-D
2012. dec. 5. 20:03
 2644/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok... Teszteltem,de negativ lett megint.És ah.letettem a tesztet elkezdtem vérezni...

Ezt nem hiszem el :'(

Nah mind1 ma tuti leiszom magam

2012. dec. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2645/9202 A kérdező kommentje:
Ba*zki Klau nemaaaa en azt hittem tuti sikerult :-( mivel meg ennyit nem kesett a mensid:-((( igyal egy jo adag piat ha konnyebb ugy!en meg nem probaltam ki hogy leiszom magam ilyenkor,de nem is viswl meg annyira erdekes hogy nehany honapja sokkal jobban megviselt.pedig az ido meg telik.Nekem meg azt tanacsoltak hogy peteereskor kell berugni mert ugy sikerulnek a babak sokszor :-) azt viszont ki fogom probalni :-) tutira :-)csak pozitivan Klau ne felejtsd el.Tudom h.nagyon csalodott vagy mint mindenki ilyenkor...meg is trefalt a tested most...de majd a kovi cilklusban sikerul!Vegy ha megunod hogy nem, elmesz feliratni a clostit!:-)Hatha elsore osszejon!Sok olyat hallottam mar!!!Nalam ez a 3.dpo...egyenlore lassan telik.De volt tegnap a Mikulas:-D es hozott mindenfelet finomsagokat!!!:-D mar ugyis ugy ettem volna csokit:-) de nem vettem mert tudtam hogy akkor meg a boseg zavara lesz.:-)van:-)Irszi irj h.mi volt!Vicus drukk az ultrahangra!Pixi irj mar valamit mert tenyleg megharaplak!!Nem am babas vagy es nekunk nem irod!!Melikem,Szilvus pusziak!!!Kini ha olvasod!..puszi :-)
2012. dec. 6. 07:19
 2646/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok!


Klau, sírd ki magad, ahogy én is teszem minden hónapban ilyenkor, mikor megjön :(

De aztán ahogy közeleg az ovulációnk ideje, úgyis mindig belelkesülünk :) Csak ez vihet közelebb a babánkhoz :)


Kinike, írj picit többet! Mit érzel? mennyit tudsz enni? Jobban vagy? Érzed már, hogy mocorog a picikétek?


Krisztikém, most a legnehezebb, mikor cammognak a napok és baromi lassan teli a dpo :( De pozi lesz a teszted!!!!! Jókor akcióztatok, most biztos összejött a picikétek!


Pixike, nem vagy babás? Gyanúsan hallgatsz :)


Irszikém, nagyon-nagyon drukkolok Neked is, hogy végre kopogtasson a gólya az ajtótokon :) Istenem, de jó lenne!!!!!


Szilvusom, drága hogy vagy? Mikor mész legközelebb UH-ra?

Mit érzel? Írj már minden tünetet le!


Én ma szúrtam magam utoljára. Félek attól, hogy hétfőre túlnőnek a tüszők. Számításaim szerint (ami mindig bejött eddig) hétfőre lesznek ekkorák a tüszőim:


27mm, 26mm, 25mm, 24mm és hát elég nagyok ezek már sajnos :(


Nagyon feszül a petefészkem, de már csak ez az utolsó hónap, a LEGUTOLSÓ ESÉLYEM.....


Lányok, úgy alakulnak a dolgok, hogy jövőhét hétfőtől én már végleg feladom a babagyártást. Rajtam kívülálló okok miatt...


Meli

2012. dec. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2647/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau, nagyon sajnálom, hogy negatív lett a teszt! Meg is jött rendesen?


Szilvi: a 12 heti UH adatait tudom csak leírni, mert azóta nem láttam, csak hallottam a kicsit. 12+1-nél 61 mm volt a kis Drága. Állítólag 2 nappal nagyobb, mint az ilyenkor szokásos :)

Legközelebb valamikor január elején megyek a 18. hetire. Jó lenne akkor megtudni,hogy vajon ki van odabent.


Egyébként rosszullétek terén egész jól vagyok! Bár sokszor savas vagyok és ez elég vacakká teszi a közérzetem, de ennek ellenére csak erősödnöm kell. Még mindig nem híztam, maradt az 5-6 kg mínusz. Pocakom elkezdett picit nőni, de szerintem kismama nadrágot idén már nem kell vennem :)


Pixike: boldog születésnapot kívánok így utólag is!


Meli: ne aggódj a tüszők miatt kérlek! Tiszta lelki beteg leszel! Én egy pénteki napon reggel voltam uh-n, 12 és 14 mm-esek voltak és utána szerdán vagy csütörtökön repedtek meg. Illetve abból lettem babás és utoljára kedden este voltunk együtt:) Érted........... :))))

K.

2012. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2648/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok

Rendesen megjött totál kivok...sosem késett ennyit erre tessék....megvárta mig tesztelek... Miért vok ennyire szerencsetlen??!! Mi a fenéért nem sikerült már megint?

Ha nincs baba miért késett?:;(

Csajok most padlóra kerültem

2012. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2649/9202 A kérdező kommentje:
De Meli miert akarod feladni a babagyartast???Es ezt csak ugy mondod??Mi az a rajtad kivulallo ok???Az hogy lehet?Hat azt mondtad hogy mindenkeppen akarsz babot!!Mi tortent most mi az ami igy meg tud gatolni ebben milyen ok lehet erre???nem.akarok nagyon indiszkret lenni de azert valamit mondj hogy mi van mert ez mar vegkepp nem ertem!Klau azert jott meg kesobb mert egesz egyszeruen elofordul.Van amikor egy ciklus kimarad!egeszseges embereknel es az is teljesen normalis.Joggal gondoltad hogy baba hiszen meg nem volt ilyen de most iyen volt.ezt el kell fogadni attol meg nincs semmi baj veled es majd legkozelebb sikerul probalj meg megnyugodni!Kinikem!!!!Amit most irtal az olyan igazi Kinis volt :-) jokedvu es vidam uzenet :-) amiota babas vagy es ritkabban irsz mindig csak arnyeka voltal magadnak de nem csodalom hiszem megszenvedtel idaig!!!De csak idaig mert most mar jobban vagy es
2012. dec. 6. 16:40
 2650/9202 A kérdező kommentje:
Hoppa elkuldtem. :-D szoval most kovetkezik a szep.idoszak ezt erezni abbol is ahogy irtal :-) orulok h.itt tartasz :-) Pixike.vegkepp hallgat...lehet hogy megjott neki es szegenyke szomoru...sztem ha babas lenne.mar tudnank.:-\ de meg en azert picit remenykedek :-) Irszikem jojjel mar a hirekkel!puszi Csajok!!
2012. dec. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!