Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2611/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Jajj tényleg Meli Boldog Névnapot! :)
2012. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2612/9202 anonim ***** válasza:
57%

Boldog névnapot Melike!!!!!:)

Lányok, én ma nagytakarítottam:) Úgy néz ki a kezem...... aszta de csúnya! De karácsonyi fényárban úszik a ház:) Az adventi koszorúval nem sokra jutottam, már ott vár a teraszon a fenyő, és mellette a régi koszorú. Már csak egy üres óra kell, és egy kis kedv. Hát, mi nem ma gyújtjuk meg az első gyertyát:) Csak gondolatban:)

Nézzétek, -hogy én, a könyvmoly- mit találtam:)

[link]

Minden nap nyitogatni lehet egy meglepit:) Puszi, jó éjjt! Jó tüszőnövesztgetést, szexelést, bbanövesztést:) Irszi

2012. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2613/9202 anonim ***** válasza:
87%

Klau, Pixi, egyetek sok citromot!!!!!!!!!!!!!!!:)

Az összehúz:) És akkor hátha:P Hátha mindenhol összehúz, és nem jön meg:)))))) Hű de vicces vagyok! Jót tett a piás hiszti:)

Klau, és BB zenit- nemtudommi keveréket ittam, lila a papír az üveg nakán! Isteni volt, és nem is drága:) Tényleg nagyon fonom volt, pedig én ritkán találok a fogamhoz való bort:) Puszi csajok! Irszi

2012. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2614/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Irszi milyen kis vicces vagy :D
2012. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2615/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Lányok ki hol és hogyan tölti az ünnepeket?Mi lesz a menü,milyen sütit csináltok? Mivel lepitek meg a párotokat?
2012. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2616/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Na tegnap megvolt a szex :-)nagyon jo volt :-D aztan szolt a Dragam hogy nekem mar megint megjott...megtoroltem tiszta ver rpzsaszin.Sztem az orgazmustol megrepedt a tuszom Csajok.Ugyh.megint ovus verzesem volt...de ugy dontottem holnaptol szamolom a dpokat...mondjuk attol fugg ma mennyire faj majd a hasam vagy mi lesz.En hetkozben is folyton suvickolok :-)Szeretek takaritani :-D halIsten :-)Ugy nez ki hogy Edesanyaeknal leszunk karikoooooor!!!:-)))))) ennek nagyon orulok!!!20.-áig dolgozunk.21.-en kiberel a ceg egy helyet es lesz fincsi vacsi ,pia :-)meg ha minden igaz nem tom leirni;Csippendel show :-) :-D:-D tok jo lesz :-DJa Melikem boldog nevnapot neked!!!Kiment a fejembol meg tegnap miutan irtam mar nem neztelek meg benneteket szanom banom de romantikaztunk a dragammal bocsika :-)Felolvastam egy szep verset amit vegigbogtem...aztan bekapcsoltam az "adventi hirnok"-cimu dalt amit ovisok enekelnek a netrol van.mikozben elkezdodott Viktor meggyujtotta a gyertyat en meg bogtem :-D aztan egyutt meghallgattuk a zenet...vegen puszi es meg volt a kis szertartas :-)Azert bogok ennyit ilyenkor mert az ilyen meghitt pillanatokat sose birom mindig sirok:-)azt szeretnem ha majd babank lesz is mar az elso gyertyagyujtast is nagyon varja es lesz ilyen kis szertartas mindig:-)szerintem ez egy nagyon szep dolog:-)Naaa ugyhogy a nagykony szerint "megint" "extrem termekeny" vagyok :-)kicsit fajdogal is a hasam ... Karacsonyra pozi tesztunk lesz Csajok!!!!:-)
2012. dec. 3. 07:28
 2617/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Itt vagyok ám lányok,mindennap olvaslak titeket:)

Csak hát nincs mit irnom:)

Lili mocorog most már rendesen,a hét elején kicsit ránk ijesztett mert kevesebbet mocizott,de lefutottam a védőnőhöz hogy nézzen már egy szivhangot,mert idegesitem csak magam:)

De minden oké velünk...

Hál istennek nincs bajom,kicsit megfáztam de 2-3 nap alatt kikuráltam magam!

Pixike!

Örülök,hogy visszajöttél,már megszokott hogy ezt irom,de Irszinek megint csak igaza van:)

Soha nincs megfelelő időpont a babára!

Képzeld el hogy mi albérletbe laktunk,péntek este 7 kor közölte a főbérlőnk hogy vasárnapig el kell költöznünk!

A férjem szombaton melozott,igy egyedül maradtam a pakolással,tudjátok miből áll egy kész háztartás mindennel együtt...nem kell elmesélnem mit kellett pakolnom...

Mellesleg ismerös volt a főbérlő,fizettünk rendesen,de hát ez ilyen sajnos...

Most anyukáméknál lakunk 7.-en:)))

Ők költöznek,mert a nagyim háza árából tudtak venni lakást,de még 1-2 honap mire felujitják stb...

Mi megkaptuk ezt ahol most lakunk,nagyon szép lakás,tágas is,de nem ingyen van ez se:)

Erre is van még hitel ami nem kevés,mert havi 42 ezer ft...

Ez mellett még jócskán van kiadásunk sajna,de megoldjuk,megtanultam sporolni:)

Szóval a mi esetünkön is látszik,hogy nekünk se a legmegfelelöbb helyzet ez egy babára,de várni nem tudunk...

A másik...az én gyerekeim nagyok már...keresztlányom is már 6 éves...

Semmim nincs,mindent meg kell venni...ugyanis még ismerösöm sincs aki mostanság szült...

De sok olyan oldal van ahol szép,használt babadolgok vannak...kicsinyenként menni fog,nem kell mindent egyszerre!

Most pl egy rohadt nagy zsák ruhát vettem 25 ezer ft-ért,amibe minden meg van 0-3 hónapos korig...de tényleg minden.

Csütörtökön megyek át érte Tatára...

Igaz 2 részletbe hozom el,mert egybe nincs 25 ezrem...főleg kari előtt:)

De szépen lassan meg lesz!

Na ezt csak azért irtam le,hogy a 0-ról kezdem én is a babát:)

remélem ezzel adtam egy kis erőt:))

Drukkolok csajok mindenkinek és irok ahogy időm enegedi:))

Puszi mindenkinek:)

Szilvi

2012. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2618/9202 anonim ***** válasza:
51%

Drága Lánykák!


Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést!!!!

Nagyon kis arik vagytok mind :)


Pixike, nagyon örülök, hogy visszajöttél :D


Ma voltam UH-on és sajnos nincs jó hírem, mert nem egyformán nőnek megint a tüszők.


Van sok-sok 5mm-es, 1db 8mm-es és 1db 13mm-es. Ami azért rossz, mert ma még csak max. 8mm-esnek szabadna lennie a tüszőmnek.

A 13mm-es már péntekre bőven 20mm-es lesz, de lehet hogy már szerdára megnő akkorára, ugyanis a doki ma megduplázta a szuri adagomat, amitől ezerrel nőnek a tüszők. Mondván, hátha a kicsik utolérik a nagyot. DE ez soha nem így volt.

Most már a 10.ciklusnapomon 20mm körül lesz a tüszőm, a többi meg sehol. Nem létezhet, hogy már a 10. napon inszem legyen, mert csak hétfőn akarom!!!!!!! az meg még egy teljes hét!


Meli

2012. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2619/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Szilvus mi is alberletben lakunk :-) de akkor ti kaptatok egy otthont az tok jooo!!ez jo hir!!!az oke hogy42 ezer de a tietek es nem alberletet kell fizetni!!:-)en utalom a tulajomat.nagyon bunko no...de hat ez van.a lakast meg szeretjuk :-)Melikem drukkolok hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!Kapsz tuszorepesztot???Fajdogal a hasam :-) annyira orulok Csajok h.erzem az ovut!!!Tegnap mikor vereztem elfelejtettem irni hogy utana persze fajt a hasam...ugyanugy mintha csak suedtem volna a clostit:-) ez tok jo..zt hittem minden meg a regi kerekvagasban es nem fogom megerezni az ovut,ahogy closti elott sem.mondjuk akkor nem is figyeltem :-) lenyeg a lenyeg most fajdogal a hasam :-)december 17-18-ra nem varom,kiszamoltam.:-) De inkabb 18-ra ugy dontottem :-)Van meg vagy 3 tesztem...majd ellovoldozom talan...:-). ...remelem sikerult es mar megtermekenyultem :-)puszi!!!
2012. dec. 3. 16:25
 2620/9202 anonim ***** válasza:
51%

Na ná, hogy megtermékenyültél! Ez a beszéd! Benned van minden reményünk!

Én nem sok jót remélek, nagyon össze-vissza nőnek a tüszők. A mai 13mm-es tuti péntekre eléri a 20mm-t :( Hogy lesz ebből hétfőn inszem??????


Ezért is benned bízunk Krisztikém!

Meli

2012. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!