Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2671/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Képem nincs,de majd ha megyek 2 hét múlva akkor kérek :)Addigra már 8 hetes lesz a kis pöttyöcském :D

Noéminek mondogatom,hogy a pocakomban lakik a kistestvére.Annyira aranyos volt bújt a pocimhoz megsimogatta és megpuszilgatta :D

2012. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2672/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica olyan jó neked:)


Meli naon jó tüszőid vannak,én imádkozom majd érted h.végre sikerüljön a pici...


Magamról: sajna most h.megjött picit magam alatt vok,olyan rosszul viselem h.megjött,tán még sosem fájt ennyire.Probálom biztatni magam h.nahmajd most sikerül....de annyiszor csalódtam h.már nem naon hiszek benne h.sikerülhet.

Az egyik ismim tegnap szült nagyon örültem neki,de mégis fájt..h.én idejét nem tudom h.eljutok e odaáig egyszer az életben....

2012. dec. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2673/9202 anonim ***** válasza:
61%

El fogsz Klau,ne bánkódj,fiatal vagy még,én is küzdöttem a fiammal anno,19-20 éves lehettem.A férjemmel 14 éves korom óta ismertük egymást,ő vette el a szüzességemet is,nem védekeztünk az elejétől fogva,5 évig nem jött a fiam!

Elmentem dokihoz és miután kivizsgált,20 évesen felirta a clostit +tüszőrepi szuri és rögtön az első hónapban megfogant a Dani:))Most már 14 éves elmúlt:)Tökéletes terhességem volt,tul hordtam 2 héttel,kijönni se akart:)

Most már nagy ló,magasabb mint én,kb 180 magas:D

Szoval ezt csak neked meséltem el,fel a fejjel és ha másképp nem megy doki!!!!!!Nem szabad huzni az időt,ha a doki huzza hogy még fiatal vagy,menj máshoz!

Max elmész magán orvoshoz,tudom sokan ellene vagytok,hogy nem éri meg fizetni,de néha mikor az ember már elkeseredik,akkor inkább kiad pénzt is,csak normálisan álljanak a dologhoz.

Én akkor magán dokit kerestem fel és amilyen emberséges volt velem,még nála is szültem,d emegérte:))

Most már nem magán dokinál szülök,de akkor mivel ő segitett a babához és féltem is nagyon(bár most is kezdek már parázni a szüléstől)megérte!

Fogadd meg a tanácsom és hajrá:)

Szilvi

2012. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2674/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm Szilvi...ez kedves volt tőled..elis sirtam magam...

Az a baj h.a dokitol félek,mármint tök gáz h.ilyen fiatalon nem jön a baba...mig másnak 23 évesen már van 2....

Annyira szeretnék doki segítsége nélkül babás lenni...de ugy látom erre nem sok esély van!!!

Egész nap egyedül vok mert a férjem melozik,és egész nap csak bőgök mint egy hisztis csitri....de nem birom megálni....

De az biztos h.naon jól estek Szilvi a szavaid.....köszi

2012. dec. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2675/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Klaudia egyeltalán nem gáz.Akármennyi idős is vagy.Ha egyszer orvosi segítség kell akkor kell és kész...Lehet hogy a closti és a hőmérőzés segítene Neked is.Nekem is volt ovus fájdalmam,hőmérőzés nélkül mégsem akkor voltunk együtt mikor kellett volna.Na és a clostinak is köszönhetem persze szerintem!

No meg Szilvinek a clostit és a sok segítséget!

Irszi,Pixi,Meli Ti hogy vagytok?

2012. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2676/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hogy vagyunk?

Én idegesen. Nagyon izgulok, hogy be adjam-e most éjfélkor a tüszőrepesztőmet, mert iszonyatosan félek, hogy előbb fog repedni, mint 36 óra múlva és emiatt esetleg már későn lesz az inszem, már rég elmúlik az az idő, míg a petesejt megtermékenyíthető.


Nem tudom, mi tévő legyek???? Be merjem adni? Vagy inkább reggel szúrjam meg magam?????


Meli

2012. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2677/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli sztem csinald azt amit az orvos mondott.Irszikem ezek nem jo hirek amit leirtal :-( most olvastam mert Anyaeknal vagyunk es ezer volt a dolgom.Hat akkor legyetek tul ezeken es johet a babo remelem nem tart tul sokaig!Miert pont veletek tortenik ez en annyira szeretnem ha ez az egesz csak egy h*lye rossz alom lenne es elfelejtenenk es jonne a babatok!!!!Szilvus orulok hogy jo a szemecsked!!Pici Lilikenk pedig nagyon jol van!Termeszetes h.felsz a szulestol ...en is befosnek...de milyen csodas lesz amikor kibujik es magadhoz olelheted a mi kislanyunkat!:-)Vica pihenj sokat remelem mar sokkal jobban vagy es kikuraltad magad!!!:-)Meli nagyon drukkolok termeszetesen ahogy eddig mindig!!Most karira pozi tesztunk lesz ne felejtsd el!!!Mindenki tovabbkuldte nekunk a golyakat!!!:-)sikerulnie kell!!!:-)megyek reggelizni Csajok!Ja Klau ne szomorkodj kerlek lesz babad csak varat meg egy picit!!
2012. dec. 9. 09:25
 2678/9202 Vica-77 ***** válasza:
80%

Melikém biztos jó lesz úgy ahogy az orvos mondta :)


Én nem vagyok jól.hajnalban arra ébredtem hogy szúró fájdalmat érzek a húgycsőnél :( utána már nem is tudtam aludni.

2012. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2679/9202 A kérdező kommentje:
Vicus pihi ezerrel!!puszikak Csajok :-)
2012. dec. 9. 19:08
 2680/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, csak most olvastalak. Végül mikor adtad be a repesztőt? Nagyon fogok drukkolni!!!!!!!!


Vicus: nálam is volt ilyen, nagyon rossz érzés! Elmúlt a szúrás? Én a hüvelyemben szoktam még érezni, ahogy Szilvi is ezt érezte amikor nagyon fiatal babás volt....


K.

2012. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!