Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2771/9202 anonim ***** válasza:
57%

De szuper Klau!!! Örülök, hogy odaért!!


Kívánom, hogy hozzon Neked babát!!!!!!! (megáldottam :)


Meli

2012. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2772/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Sz...*dik a netem...:( Fúúúúúúúúúúú de mérges vagyok!!!!!

Emerencia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Juhííííííííííííííííjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDD

De jó hogy újra köztünk vagy!!!! Úgy hiányoztál!!!!!!!!

Szorítok nagyon neked, remélem sikerül az akció:)

Azért olvasgasd végig a dolgokat, vannak érdekes oldalak... sok minden történt.

Mi a férjem végett épp góckutatásra járunk, addig nem is lenne szerencsés ha teherbe esnék, de azt mondta a doki, ne aggódjak, nem fogok amíg nincs meg -és eltüntetve a góc.... A fül-orr gége, a bőrgyógyászat és a reumatológia eddig negatív, ha a fogászat is az lesz, akkor irány vissza Pestre, és kezdik vizsgálni a prosztatáját szegényemnek...

Imádkozom hogy mielőbb legyünk túl ezen, legyen meg a góc és tudják is gyorsan eltüntetni, mert addig engem sem lehet stimulálni:( Addig is kenem a progeszteron és a D vitamin krémet, és szedem a Metet. És várok...

Vica, én az endoki után elmentem a diabetológiára is, és ott a főorvosnő is jóváhagyta a gyógyszert és az adagot, és ott állították be a diétám, amit nem tartok annyira...:)

Meli, Kriszti, nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jajj, két karácsonyi kismama is lesz velünk, és persze Szilvin és Vicuson kívül gondolom.:)

Klau, akció, akkor is ha nem érzel semmit:))) Apajelöltre fel; tudod!:) Irszi

2012. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2773/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!!! Meli mikor tesztelsz már???:)

Alig birom kivárni:)


Nekem naon fáj a hasam valószínüleg most fogok repedni....

Csajok ki hol tart????:)

2012. dec. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2774/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok.fuuu iszonyu masnapos vagyok.a mensim meg nem jott meg.nem tom miert csinalja.teszteltem de az egesz teszt belilult vagy mi baja sztem rossz.szanaszet folyt rajta a festek...majd ha nem jon meg tesztelek megint.nagyon jo volt a ceges buli de most nagyon nagy a macskajaj.puszi Csajok!megprobalok helyre jonni...
2012. dec. 20. 15:49
 2775/9202 anonim ***** válasza:
57%

HAlihó:))) Jajj Kriszti, hát, amennyire tegnap irigyeltünk, ma annyira nem:) A macskajajj miatt..... Útálatos dolog!

Azért az is izgi ám, hogy belilult az egész! Kibírod szombat reggelig? Én akkor néznék rá... Mikorra nem vártad? Tudom, van 1-2 nap difi, de mégis. Már késik, nem????????

Melikém, nagyon izgulok érted!!!!!! MEgvan az időpontom, kettőt is kaptam:) Jan. 22-re és jan. 23-ra:) Így a tuti:) Írtam hogy a reumatológia is negatív??? Már csak a fogászat van hátra.....

Én reggel éreztem egy picit hogy fáj a hasam mensisen, aztán semmi. Késő délután kezdtem pecsételni, és most megint picit fáj a hasam. KÍváncsi vagyok milyen hosszú lesz ez a ciklus, ma van a 22. cn. Onnantól számítom a mensit, hogy rendesen vérzek, szóval most még nem. Ennyi erővel a falra is kenhetném azt a hü..................defrankó progeszteronkrémet!!!!!!!!!

Jajj kismamikáim, olyan jó nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A krácsonyi menüm:

Sajttál mindenfélével, paradicsomos kebab, baconba tekkert sült herkentyűk (gomba, csirkemell...) előételnek.

Főételnek krémleves pirított zsömikockával és reszelt sajttal cipóban tálalva, utánna vadpöri hagymás krumplival/ petrezselymes krumplival / nokedlivel; ki hogy szereti.

Sült harcsa párolt zöldséggel/ sáfrányos rizzsel ill. ezek kombinációjával, tepsis mindentbele (együtt sütok krumplit, káposztát, husit...).

ÉS töménytelen mennyiségű süti, de ezeket kapom, már nem lenne erőm sütizni is:) És a vadpörit is átvállalta a férjem. A krémleves vagy sajt, vgy hagyma, még nem tudom.

Az egész család nálunk eszik az idén, itt lesz a nagy ajándékozás.....

Milyen jó lett volna ha most tudtuk volna bejelenteni a nagy hírt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAjj Meli, Kriszti, veletek még bármilyen csoda megtörténhet, illetve már megtörténhetett!!!! Szorítok!

Vicus, Szilvi, ti mit főztök?

Klau, akkor biztosan most repedtél, amikor fájt!!! De izgi!!!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2012. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2776/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj, Emerencia, hozzád is szól a Mit főztök kérdés, és persze a többiekhez is:) Irszi
2012. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2777/9202 Vica-77 ***** válasza:
80%

Sziasztok!

8 hetes a picim és 14 mm,minden rendben van :)

2012. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2778/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kicsiket jobban vagyok Irszi de CSAK kicsit :-) jajjjj nagyon nagy a macskajajom!!!!:-\ na eredetileg kedden volt a 15.dpo de meg mondtam h.a holnap belefer.Vagyis a tegnap -nezzetek el a gondolatmenetet azt se tudom fiu vagyok vagy lany :-) -Szoval nagyon naagyon legkesobb tegnap kellett volna megjonnie.Nagyon fajt a hasam...vacsora kozben kezdodott es azt hittem megint hogy megjon ugyanugy mint hetfon.nagyon gorcsolt mintha szaggatnak.gondoltam is h.igy ugyse birok tancolni...hazamegyek szenvedni...de elmult...jot buliztam.Szoval hetfon es szerdan delutan-este volt olyan erzes h.megjon nagyon erosen gorcsolt.De semmi.Szaraz vagyok es nincs folyasom mar napok ota.Tegnap volt feher kremes amilyen szokott a.ciklus 2.feleben.Gondolom szorakozik a testem velem...nem tom miert nem.jon mar meg.Volt ovulacios verzesem...vagy akkor se biztos h.volt ovulaciom ??????Irsti miert szombaton neznel ra?Arra gondolsz h.lehet kesobb is volt egy spontan peteeresem...vagy miert?en mar gondoltam erre is...h.ezert nem jon meg...minden perccel jobban utalom ezt q helyzetet es nagy ero kell h.ne eljem bele magam h.megis babas lennek!!!nagyon nagy ero.Csak ha annyira gorcsolok akkor miert nem.jon meg?
2012. dec. 20. 18:58
 2779/9202 A kérdező kommentje:

Vicus!:-) nagyon jo hirek :-) gratula :-)

Irszi en mar regebben felsoroltam mit fogunk fozni:-)Nagon fiinom lesz nalatok is a menu!meg olvasni is jo :-)

2012. dec. 20. 19:00
 2780/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Kivel mi a helyzet?Tiszta takonypoc vagyok :-( sztem el is kaptam mert 3 kolleganom is egy hete beteges szettusszogtek az irodaban.meg le is izzadtam a bulin...igaz taxival jottem haza de attol meg meg is fazhattam.mar vaamelyik nap is irtam hogy lappang valami de elmult.most meg rongyolhatok a gyogyszertarba venni valamit.Meg meg Anyanak kell beszereznem egy taskat meg egy valamit a Viktornak karira.Nem tom mikor megyunk haza videkre lehet hogy csak vasarnap sztem mert dolgozik a Dragam szombaton elvileg.A mensim sehol.Az is idegesit h.miert nem jon meg.Vagy ha volt kozepidoben 2 nap is ovus verzesem az nem feltetlenul jeleni hogy meg is repedtem???Nem tudtok errol valamit Csajok...olvastam utana de nem talaltam sehol hogy ilyenkor mi van.Vagy azert kesik mert megbetegedtem?Vagy mit tudtok errol?Ez a 3.nap hogy nem jon meg,de mensi gorcsim voltak mikor kellett volna jonnie de nem jott mensi gorcs meg mar nincs is azota.Holnap reggel megcsinalom az utolso tesztemet meg egy van itthon.Remelem az mar nem lilul be mindenhol.Na velem ennyi a helyzet.Lezuhanyzok hatha jobb lesz.Aztan megyek veszek kalmopirint meg rubofent lehet h.hoemelkedesem is van ugy erzem.Amugy nem gondolom h.babas vagyo es sikerult.Ezert is olyan rossz hogy akkor meg miert nem jon meg.Puszikak!!
2012. dec. 21. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!