Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2841/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Részletekben küldöm a levélkém, biztos ami biztos:)

Vica, olyan nagyon izgi!!!!!! Persze, bárhonnan lehet nagyot... csalódni, de hát így tudja az a kis ember hogy mi mennyire várjuk, ha minden egyes hónapban odavagyunk mindenféle jeltől:)))))))) Szorítok én is nektek ezerrel!!!!!!!!!!

Egyébként mi direkt nem szexeltünk középidőben, mert ügye azt mondta a doki hogy esélytelen, de ha mégis összejön, hatalmas a vetélés kockázata. És inkább akkor egyenlőre ne is jöjjön össze, csak amikor minden tuti. De... 19. ciklusnapon vagyok, és mindenfélét érzek ám!!!! Nem csalódtam az agyamban:D

Hányinger, szurka (szinte igazinak tűnő), mensigörcsök, álmosság, imádom a házi tejet -kaptunk 3 litert, és egy kortyot sem ittam. A belső hang... nem kívántam, sőt. A boltit ittam lányok, normális vagyok? ÉS forralva sem kellett.

Én tuti nem vagyok terhes, de izgis dolgokat produkál a testem. Lehet hogy most tanulom meg, hogy majd éles helyzetben ne dőljek be rögtön, hanem várjam ki türelmesen a nemvártat. Passz:) Irszi

2013. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2842/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval.... Kriszti, nagyon várom már hogy eljuss a dokihoz, és jól döntöttél, én is így csinálnám!!!!!!!!

Nagyon izgulok érted, és irigyellek is, amiért te már ezen is túl leszel. Én majd tavasszal szeretnék rákérdezni, hogy nem kéne-e nekem egy méhtükrözés.

Tényleg, lassan rákszűrésre is mennem kell.

Az andrológus:

- fül-orr -gégészet: negatív

- fogászat: negatív

- bőrgyógyászat: negatív

- reumatológia: negatív

Most jön a prosztata, és utána gondolom a gasztroenteorológia (gyomor és bélrendszer). DE ez majd Pesten elválik.

Melikém, tényleg csak azt tudom mondani hogy sok-sok erőt kívánok! Törd meg a csendet, és beszéljetek róla. Amikor nálunk ez téma volt mert felmerült hogy csak így lehet gyerekünk, akkor ott is 2 hét hallgatással keztünk. MAjd én szóba hoztam, nagy sírás és veszekedés lett a vége, mert a férjem elég nehezen értette meg hogy az is a mi gyerekünk, kettőnk sejtjeiből lenne. De aztán megértette.... Csak el kellett magyaráznom, mert ő úgy gondolta, hogy a lombik szóba sem jöhet. ÉS akkor még a donorspermát nem is említettem......

Szóval érdemes beszélni róla, mert nagyon hosszú a várólista, lehet hogy onnan hogy elhatározzátok magatokat, még egy évig várnotok kell ám!!!!!!!! Érdemes utánanézni a neten, hogy melyik intézményben mekkora a várólista!!!!!! Irszi

2013. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2843/9202 anonim ***** válasza:
57%

Klau! Téged sem hagylak ám ki!!!!!!!!

Na, elkezdted a Clostit? És, milyen? Nekem olyan frankó hőhullámaim voltak tőle ám!!!!!!!!!!

Hogy érzed magad? Majd középidőben tök jól fogod érezni ahogy nőnek a tüszőcskéid!!!!!!!!!:))) Olyan izgi!!!!!!!!

Szilvike, atya világ, már csak .. nem akarom napok szerint számolni, de hihetetlen hogy nem is olyan soká szülsz!!!!!!! Csak nehogy valaki majd jól meglátogasson;)

Annyira izgi! Ilyenkor már be kell fordulnia a kisasszonynak??? Pontosan hányadik hétben vagy??????

Lányok, ma is vettem egy könyvet:)

W. Ungvári Renáta: A szoptatás... (nemtudom milye, nem jut az eszembe):))))) Majdnem 4.000Ft volt!!!!!

Vica, milyen a könyv???????? Érdekelne ám ha jó!

Kriszti, hogy tetszett a Pocakmese? Gondolom már kiolvastad:)))))))))

Kinikénk, mi újság? Hogy vagytok?

Emerencia és Pixike! Ti is olyan rég jelentkeztetek!!!! Mi van veletek? Puszi csajok: Irszi

2013. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2844/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica!Már csak egy nap:))Remélem a hőd maradt fennt szépne:)

Klau!!!

Írj,milyen a closti,csodabogyó:)))

Irszikém!

Nagyon kivi vagyok az andrologusra:)

Irjatok lányok ki hogyan alakul:)

Nem tudom mit kérdeztél Irszi,de gyors leirom mi van....

Márc.23-ra vagyok kiirva,baba harántos még mindig:S

11 kilot hiztam eddig,de ennek a nagyja viz:S

A vérnyomásom kicsit felszaladt,igy mennem kell hetente a védőnőhőz,nehogy toxémia legyen:S

Pénteken megyek uh-ra,akkor megtudom mekkora már....

Mozog rendesen,a bordáimba beleakasztja a kezét és akkor se fekvés,se alvás nincs:)

A savam még mindig sok,marja a nyelöcsövem:S

Már egyre nehezebb és kényelmetlenebb:)

De most már vágom a centit:)

Egyik nap ugy kelek mint egy hős,hogy bátor és erős leszek,másik nap meg mint egy nyuszi,annyira félek a szüléstől:D

Szilvi

2013. jan. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2845/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti!!!!

Hivd már fel a dokit,izgulok az miatt is hogy mikor csinálja.......Lehet csak az a gond:))

2013. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2846/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


A hőm egyenlőre tartja magát

[link]


Fogalmam sincs mikor teszteljek, valaki azt mondta más fórumba, hogy lehet csak 20-án volt, akkor nem is nagyon voltunk együtt, meg akkor az esedékes csak vasárnap, hát nem tudom...

Úgyis a szivem dönt:))))


Vica

2013. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2847/9202 anonim ***** válasza:
57%
sztem 25.-én volt ovud....de ez csak az én véleményem:)
2013. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2848/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!!

A clostyt szedtem,már most érzem a hatasát:) neha szurkál mint ovu előtt:)

Sajna nem naon tudtam feljönni,látom zajlanak az események!!!

Kinek is kéne most pozit tesztelni????:)

Megy a drukk csajok....

2013. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2849/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Nincs idom mert nem birok normalis idoben felkelni :-D olyan vagyok mint a mormota :-Dmajd irok tobet pusszancs :-D
2013. jan. 10. 07:59
 2850/9202 A kérdező kommentje:

+b.

:-D

2013. jan. 10. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!