Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2881/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok! 25 éves vagyok. Nem rég felmondtam a munkahelyemen, egyrészt mert utáltam, másrészt most kezdtük el a babaprojektet. :-) Párommal 4 éve együtt vagyunk, és kb egy hónapja elém állt, hogy ő szeretne egy "trónörököst" :-) úgyhogy most ezerrel bújtam a babás oldalakat, aztán itt kötöttem ki. ennyi lenne, ha kérdésetek van, kérdezzetek szívesen válaszolok. 26.ára nem várom(jó is lenne ha már most sikerülne :-D)
2013. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2882/9202 A kérdező kommentje:
Szilvuskam nagyon szep a pocakod :-) jajjj mar amikor a Babarol kapunk kepeket szules utan :-))) de varom!! Domi udv nalunk!:-)Itt babas leszel!Szoritunk es varjuk a fejlemenyeket ;-) Csajok en hivtam a dokimat reggel nem vette fel...aztan visszahivott...de le voltam nemitva...aztan nem vette fel es megint visszahivott csak metron voltam :-D:-D:-Daztan meg dolgoztam... ugyh.majd csutortokon hivom :-) Melikem en tovabbra is teljes mellszelesseggel tamogatom a lombikot es en TUDOM h.meg egy kis ido es raszanod magad!Jobban szeretned te azt a babat mint hogy nem adsz neki eselyt ra h.megszulessen!Ebben biztos vagyok.De neked kell rajonnod,azert nem is szorgalmazom annyira de en nagyon drukkolok elso korben azert h.elhatarozd magad!Parod mit mond a lombik kerdesre???Ez is nagyon fontos!!Irszikem imadom a konyveidet!!!Nyugodtam irj mindenfelet en a Pocakmeset nem birom olvasni mert folyton bogok tole annyira imadom!:-)))) de jo lesz a babucimnak majd olvasni belole :-)Naon varom!Vicus jobbulast neked!Majd a kovetkezo honap sikeres lesz!!!Jo hosszu ciklusod van neked is!Nekem is kb 32-35 napos mikor hogy.Ez azert rossz mert igy tobbet kell varni.Irszi neked meg rovid.Hat ki tudja mitol majd mondanak ra valamit az okosok...de ez nem hiszem h.befolyasolja a babasodasod!Meg ugyis kened a kremeket meg minden!Pixike irj valamit!Veronika mar nem irsz nekunk?Babas Vicank veled minden rendben?Emerencia!!!Haho mar reg nem irtal mi a helyzet hol tartasz!?Pixike te is adhatnal eletjelet ;-) Klau drukkolok most kell tenyleg bekemenyiteni es nyomatni a szexet akkor is ha faj ez most ilyen!Uriten Csajok remelem nem hagytam ki senkit :-D:-D:-D Ha megis akkor bocs :-)))) pusszanat Mindenkinek!!
2013. jan. 15. 21:18
 2883/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!


Sajna a paromnak 3napja balesete volt,igy korházban van:( megrepedt a gerinc csontja:(

A sexnek lőttek igy a babanak is....de szerencsere a párom felépül....

2013. jan. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2884/9202 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem Klau annyira sajnalom!!Az a lenyeg hogy rendbe jon!!Szegenyket mikor engedik ki a korhazbol?

Kini!Most jutott eszembe hogy teged meg kihagytalak!:-\ bocsika!Mi a helyzet Veled hogy van a Baboca es te?

Holnap reggel hivom a dokimat 8-kor de utana mar nem lesz idom irni.Majd megirom h.mit mondott!Puszikak!!!

2013. jan. 16. 07:24
 2885/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Jaj Klau, borzasztó ez a hír :( Nem gondoltam volna, hogy ekkora baj van Nálatok :'( Az a lényeg, hogy minél hamarabb rendbe jöjjön a párocskád és aztán hajrá, babaprojekt :)


Krisztike, annyira édes vagy, hogy Te még nem mondtál le a lombikomról :D


Tudod, nekem az a legfuribb, hogy hosszú hónapokon át küzdöttünk együtt a babáért, inszemek sorozata volt, napi téma volt a baba, beképzeltük a tüneteket, hogy tuti babás vagyok, szóval jó volt az a pár hónap, de azóta (dec.23 óta) mintha soha-soha nem is létezett volna az elmúlt 8 hónap.


Egy árva szó nem esik babáról, nem hiszed el, én ilyet még nem láttam.

Nem említi a párom, még csak szóba sem hozza, még csak nem is javasolta a lombikot.

Nagyon-nagyon nem jó így, hallgatunk egymás mellett. Nem is beszélgetünk.

Kezdek elhidegülni Tőle. Én nem tudom, hogy mi ez az egész :(


Meli

2013. jan. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2886/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy megint eltűntem! Igyekeztem visszaolvasni, de szinte lehetetlen volt!

Üdv az újaknak és mielőbbi babásodást kívánok!

Szilvi: nagyon szép a pocakod :)


Rólam: 20+1 hetes vagyok, tegnap voltam a genetikai UH-n. Mindent rendben találtak, ami vizsgálható volt. Holnap el kell mennem még egy magzati szívultrahangra, mert ott jobban látják az eltéréseket.

A mi kis drágánk 3 UH óta nem mutatja magát! Hasra vágta magát és senki kedvéért nem fordul meg. Valahogy ki kellene robbantani onnan. A múlt héten voltunk 4D-n is, de akkor örülhettünk, ha az elején láttuk az arcát, a végére annyira elfordult, hogy csak a hátát láttuk. Ha rajta múlott volna beintett volna nekünk!

Így még félidősen sem tudjuk ki van a pocakban. Február közepén tervezek még egy 4D-t, de előtte sima 2D-n megnézetem, hogy vajon megfordult-e...?

Pocakom kezd gömbölyödni, 2 hete mocorog is a kicsike:)


K.

2013. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2887/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kini!!!!

Hol voltatok 4d-n?

Milyen volt?

Jövö héten tervezem én is:)

Az én tippem kislány:)))

Tudod miért??Mert mikor kisebb terhes voltam mint te,nekem is segget lökött:D

Keresztanyám,akkor azt mondta,tuti kiscsaj,már most a popoját mutogatja:D

És igaza lett,lehet nálad is ez a helyzet:))

Érdeklene nagyon a 4d,kaptatok képet?

Megmutiznád???

Pocifotó????:)

Jó sokat kértem igy hirtelen:))

Szilvi

2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2888/9202 Vica-77 ***** válasza:
0%

Kedves Domi88 bocs hogy ezt kérdezem de ha felmondtál a munkahelyeden mégis mire akarsz szülni?Tudod te mibe kerül egy gyerek???

Azt tudod hogy gyedet is csak akkor kapsz ha megvan hozzá a munkaviszonyod? A gyes alanyi jogon jár...25 ezer párszáz ft...az semmire se elég.

2013. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2889/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Egy ideje nem voltam,most is csak átfutottam nem tudtam rendesen vissza olvasni :(

Mi újság veletek?Lett valaki kismama?

2013. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2890/9202 anonim ***** válasza:
57%

A Hepinet-nél voltunk. Tényleg nagyon aranyos volt a hölgy, mindent megtettünk, hogy kimozduljon. De hiába, hiszen rá 1 hétre is csak a hasán feküdt :(

Íme a fotó róla:


[link]


Pocakfotóm most nincs, de a héten pótolom :)

Szilvi, Te milyen városban élsz? Hova szeretnél menni 4D-re?

K.

2013. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!