Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2931/9202 anonim ***** válasza:
57%
De édes kisbaba Viki :-)
2013. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2932/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj kislányok, olyan jó olvasgatni ahogyan a kismamák leveleznek itt nálunk!!!!!:)

És azok a szépséges Uh képek!!!!!!

Domi, meglátod, nagyon hamar kismama leszel! Nálunk most az a tendencia, hogy aki bedugja ide az orrát, az pár hónapon belül babás is lesz! Igaz, csajok?????

Meli, a lombikodról még én sem mondtam le!!!!!! tAVASZIG, NYÁRIG FOGD FEL EZT PIHENŐIDŐNEK. Nálunk is az van, amíg meg ez a h... góckutatás. Bár most az egyik doki szerint krónikus prosztata gyulladás... De a pesti dokinak még meg kell erősítenie. HA az, akkor valószínűleg 6 hét antibiotikum, majd 3 negatív bakteriológiai lelet után mehet a buli. Van akinél pár hónap, van akinél fél év. ÉS gyakorlatilag bármikor visszajöhet, úgyhogy pár havonta ellenőrizni kell

2013. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2933/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval elég sz... cefet a helyzet!

Kriszti, azért köszi a biztatást!

De jövőhétig kibírom, hátha okosabbak leszünk! De már úgy unom!

Arra is gondoltam, hogy el kéne menni egy Kaáli intézetbe egy első konzultációra, hátha ott mást mondanak, vagy van még más vizsgálat.

Szilvi, a Lolloknál van 4D Uh, oda nem szeretnél menni?????? Ő mindig ad fotót is!

Klau! Nagyon sajnálom a párod, és azt is hogy lecsúsztatok erről a hónapról! Érezted amikor repedtél?

Hogy repedt meg a szerelmed gerince? Meddig kell fűzőt hordania? Addig nem is szexelhettek?????

Egyébként megint kezd olyan sűrű ragacsos fehér nyákom lenni! Érdekes, szerintem nagyon korai, és a tojcsis (de nem az az igazi) is mindíg előbb van mint ahogy a repi előtti görcsös hasfájást érzem. Lehet hogy máskor repedek mint én azt gondolom???? Irszi

2013. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2934/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Szilvi koszi a valaszt :-) pihizz sokat es igyal zold teat az tenyl

g jo!Jaj Istenem nem soka szulsz jaj de jo lesz!Hipphopp elrepu l az ido :-)Irszikem neked is koszi ...akkor most neked mar meg volt a hsg?Azt nem is tudtam...vagy elfelejtettem :-)Akkor prosztata...legalabb valami mar van.mert ugye tudtuk h.valami...de nagyon jo ha kiderul milyen gyulladas mert lehet kezelni es remeljuk nem lesz fel ev!Gyorsan tul lesztek rajta!!Aztan jon a baba mint a sicc :-)Igen lehet h.nem akkor repedsz amikor gondolod, tudod barmi lehet!A testunk kiszamithatatlan igazabol...nekem tovabbra is neha belegorcsol most mar a petefeszkemet ereztem jobban...ki tudja mi ez...de amugy en mar ugy varom h.tul legyek a hsgn es akkor jobban bizakodok.Clostival se estem teherbe fel evig....elotte 3.5 evig nelkule sem...most megin nelkule vagyok hat elhihetitek h.meg az elso mentes honapban bizakodtam de mar nem.Na jo persze egy kicsit de csak azert mert a remeny hal meg utoljara :-\de amugy nem.Gondolom el van zarodva a petevezetom kicsit es majd most a hsgn kitisztul.Csak ugy legyen :-)lombikra nincs penzunk :-( pedig siman bevallalnam termeszetesen csak legyen babank :-\ de nem fog menni anyagilag ugyhogy...bizom benne hogy kicsi letapadas van es a hsg-vel vagy laparral helyrehozhato a problemam.Mar lehetosegunk a jovoben nincs.Talan a joval tavolabbi jovoben van...de nem kis ido mire az ember osszegyujti a penzt ebben a gazdasagi helyetben plane.De ha nehany evbe beletelik a gyujtogetes akkor is lesz babam!:-)Domi ki az a Viki????jut eszembe :-)

2013. jan. 19. 09:17
 2935/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi!

Nem megyek a Lollok doktorhoz,mer már tavayl nyáron is 16 ezret kért a 4d-s uh-ért és csak 15-20 perc volt benne....

na meg 1db kép...

Pesten találtam egy nagyon jó lehetőséget 5990 ft-ért és a vizsgálaton kivül 20 perc babamozi van benne,dvd...cd a képekkel és egy diszkeretes kép a babáról.

Ez nekem szimpibb volt mint 16 rugó:S

soknak találtam.

Renit viszem Pestre kontrollra,igy kötjük a kellemeset a hasznossal:)

Szilvi

2013. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2936/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szilvi! Jó hogy ezt írtad, mert akkor majd én is inkább oda megyek 4D-re! :-) Úgyhogy majd kérem a címet! :))))) Irszi
2013. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2937/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti! Nem volt még hsg-m, bánom is! Bár állítólag nekem nem kell......

A lombik nem drága, az első 6-ot (azt hiszem) támogatja a tb! És a gyógyszerek nagy részét is 70%-ban! Az inszeminációt nem támogatják, az meg kötelező a lombik előtt úgy tudom. A Kaáli intézet honlapján is ez van!

Persze ettől én még nem azt mondom hogy nem olcsó.............

Én úgy vagyok vala, hogy ami elmenne a gyerekre havonta, kb. azt költjük most is rá. Csak még ugye nem kézzel fogható hogy rá, de hát érte fizetjük a dokikat, és a gyógyszereket is. Többet mi sem tudunk, hiszen akkor már nem itt tartanánk. Nekem is vissza kéne menni a dokimhoz, de egyszerűen így hogy a férjemnek is mennie kell minden hónapban, nem tudom kifizetni. Szóval majd nem is tudom mikor megyek, de addig nem tudok amíg ő is folyamatosan jár. Szívás :-( DE hát türelem babát terem :-)

De tuti megoldódik minden a hsg-vel, majd meglátod hogy te is utána pár hónapon belül kismama leszel! :-) 2013 a mi évünk, jó termékeny lesz, majd meglátjátok! Irszi

2013. jan. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2938/9202 anonim ***** válasza:
77%

Én is ezt mondom! Aki szeretne babát, annak idén sikerülni fog! A 2013 a TI évetek Lányok!!!

Vica, igen Kiniként, mindig "K" írok, így rövidebb és így is olvastok mindig :)

Hogy vagytok Lányok?


K.

2013. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2939/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Az igaz, hogy az első 6 lombikot támogatja a TB, meg a gyógyszer egy részét is, de ahova én jártam és kérdezgettem a lombikos lányokat, havi 180.000,- Ft-ot költöttek a lombikhoz szükséges szurikra, gyógyszerekre :( Nekem ez iszonyat drága :(


Csajok, ma kellett volna megjönnie. Tudjátok, mikor ici-picit késik, akkor az emberben ott motoszkál a kisördög, persze tudom, hogy lehetetlen..... de azért mégis motoszkál :)


Meli

2013. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2940/9202 A kérdező kommentje:
Koszi az infokat Csajok...hat nem egyszeru az biztos!Vajon akkor is kotelezo az inszem ha nem vagyok atjarhato?Gondolom nem.De ne is gondoljunk erre!:-)Az hagyjan h. fosok a vizsgalattol ...de az eredmenytol meg sokkal jobban.Nagyon remelem h.nem fogok nektek majd a vizsgalat utan konnyek kozt irni.Max azert sirok majd mert minden rendben lesz oromomben es nem banatomban...remelem.Melike mi a helyzet?Ugye nem jott meg?Irszi pedig en azt hittem mar volt hsg neked nem tom miert :-)ugy remlett mostanaban.Na mindegy.Remelem h.rendben lesztek mar a Dragaddal es johet hamar a baba!!Igazatok van Csajok 2013 lesz a mi evunk!:-)De amig nincs meg a hsg en leginkabb csak lapitok.180 ezret meg nem is olyan lehetetlen osszesporolni en azt hittem fel millio.:-)En mar nem szedek semmit Csajok se Elevitet se semmit.Csak c-vitamint neha a nathak ellen.Mas is terhes lesz ugy h.nem szed semmit...es egeszseges babaja lesz.Rengetek zoldseget es gyumit eszem mert imadom...nem hiszem h.ezen mulik...ez mar csak egy jo uzleti fogas megint h.szedjuk a meregdraga vitaminokat...aztan majd jo lesz.Baba meg sehol :-\ Inkabb tapanyagban es viaminban gazdag dolgokra koltom ezeknek az arat.A dokinak soha nem kell fizetnem minden tb-re megy...hsg...lapar...de ez azert jo mert nagy szerencsem van a dokimmal h.igy foglalkozik velem es nem penzehes egyaltalan.Az is nagy szerencse h.a Paromnak semmi baja...nem kell vizsgalgattatni.Jaj nagyon felek h.nem vagyok atjarhato....de megprobalok pozitivan gondolkodni meg a vegen bevonzom a rosszat.Kivancsi leszek majd most mit kell csinalni...kezemben a beutaloval majd idopontot kell kerni vagy mi lesz?!Vagy csak besetalok h.itt vagyok csinaljak meg izibe :-D mindegy.majd a doki elmondja a teendoket.Szurkal amugy a hasam :-) de ez nem jelent ugyse semmit.
2013. jan. 20. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!