Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 2981/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi: nem a 4D-re írtam,hogy drága, hanem a lombikhoz...

Irszi, íme e kedvezmény:

[link]


K.

2013. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2982/9202 anonim ***** válasza:
57%

Igen tudom....Sajnos én sem tehetném ám meg hogy oda járok akár csak egy vizsgálatra is,de ez a lehetőség nagyon jó volt....

Gondolom,ez egy jó reklám volt nekik...

Szilvi

2013. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2983/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Köszi csajok!

Tök jó Szilvi hogy megtaláltad ezt az akciót!!!!!!!!!!!!!!

Kini, hogy vagytok????????????????? :-)

Irszi

2013. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2984/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm kérdésed, egész jól vagyok!

Vannak kisebb változások, de gondolom ez mind a szülés miatt van. Nyúlnak a szalagok, néha picit keményedik a pocak. A hátam és a derekam fáj, remélem, hogy a kismama masszázs és a jóga segíteni fog. A jövő héten el szeretném kezdeni....

A gyomrom se mindig szuper, de az első trimeszterhez képest... szinte már semmi.

De a közérzetem jó és még mindig tartom a súlyom, mínusz 1 kg-ban vagyok, kedden leszek 22 hetes :)

K.

2013. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2985/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi!

Szoktak lenni máshol is ilyen akciós kuponok....Én is véletlen ahogy keresgéltem,akkor akadtam rá:)

Hamar elmegy az idő Kini:))

Mondom ezt én,mikor már alig várom hogy leteljen:)

Nekem iszonyatosan fájnak a bordáim meg a szegy csontom:S

Annyira fennt van a baba,hogy már enni se birok,mert folyamatosan azt érzem hogy tele vagyok:S

A savam olyan sok hogy az miatt is nehéz enni:S

2013. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2986/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi, Neked nem fáj a derekad? Pár napja azt vettem még észre, hogy az ágyékomnál is fáj, mintha izomláz lenne. Tuti ez is a "készülődés" jele...

4 hónap múlva szeretnék szülni :)

K.

2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2987/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem fáj a derekam,ritka ha érzem....

Nekem a bordám fáj,de az nagyon...Már oldalra fordulva se nagyon tudok aludni...hanyatt végképp nem,mert akkor rosszul vagyok...nehéz...

A kis buksija nyomja a bordáimat.

Most éjjel az ágy szélén ültem és nyeltem vissza a savat:S

Szopogatom a rennie-t,iszom a gaviscont,de semmi nem használ.

Tegnap éreztem azt amit mondtál,ott teljesen a combtövemnél fájt nagyon,mikor léptem,lehet igazad van és már készülődik:))

Én már heteken belül szeretnék szülni Kini:))

Igaz be vagyok sz...va ,de jó lenne már túl lenni rajta:))

Szilvi

2013. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2988/9202 anonim ***** válasza:
30%

Sziasztok lányok Vica vagyok!


Szilvi nagyon édes a kicsi lánykád. Én jól vagyok! Várom az ovut;)

Szilvi, ne félj a szüléstől, nem olyan nagy kunszt, csak szép nyugiba készülj rá:)

Én oxitocinnal szültem, jó nálam más volt kicsit a helyzet, olyan érzés jön rád, mint amikor székelési ingered van, és így is kell nyomni, nem hüvelyen hanem mintha nagy wc-znél:))) És akkor nyomsz jól, és úgy jön majd kifele:)))Utána amikor már kint van, mintha elvágták volna a fájdalmat:) Minden rendben lesz, csak erre gondolj, és arra hogy a kislánykád a kezedben lesz:)

2013. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2989/9202 anonim ***** válasza:
80%

De drága vagy Vica,köszi a bíztatást:)

Már szültem kétszer,azért tudom mi vár rám és mire számitsak:S

Mindkettőt oxyval szültem az még jobban rátesz a fájdalomra,mintha spontán jönne....:S

Ugyhogy tudom milyen elsz,sztem azért is parázok ennyire:S

De remélem hamar túl leszünk rajta:)

Ugy gondolkodom mint Kini,apa bejön,de lehet a kitolási szakaszban kimegy,rábízom,ahogy neki jó:))

Szilvi

2013. jan. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2990/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok!!


Szilvi tök izgis a helyzeted,lassan már a kezedben lesz a kis tündérkéd!

Csajok mostanaban h.a párom beregen van nem naon tok feljönni es ezt naon sajnalom...de mint most is irok,ha tudok. Csajok egy kérdésem lenne....tegnap kellett volna megjönnie de csak pici barna volt. A closty miatt késhet..? Baba tuti nincs mert mikor kellet volna nem tudtunk együtt lenni a párommal. A hasam elég rendesen fáj,rem.megjön rendesen mert zavar!!!

2013. jan. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!