Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3031/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszim!

34 hetet taposom:)

Holnap megyek dokihoz,már én is kiváncsi vagyok rá mekkorát nőtt:)

Olyan érzés a joslófájás mint mikor meg akarna jönni:S

Erősen görcsöl a hasam,rendes mensis görcs,csak jóval erősebb és kisugárzik a derekamba.

De nekem még hál istennek folyamatossan fáj,nem idöközönként,mint szülésnél....

Valamelyik nap jó másfél 2 óráig szenvedtem...

Elmegyek fürdeni,arra általában elmulik...na meg a magne b6...

Nagyon fájt,hányingerem lett,rosszul voltam,rázott a hideg,de elmult szerencsére...

Keményedik már a hasam is,ha többet sétálok mint kéne,jelzi,hogy elég volt:)

Mintha egy mázsás kő lenne benne és érzed azt hogy majd szét durran,nagyon kellemetlen:S

Holnap kiderül,hogy vajon tágultam e vagy tényleg csak joslók voltak....

Korai lenne még,remélem 4 hetetn még kibirunk:)

Szilvi

2013. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3032/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Koszike Irszi!<3Igy van most mi jovunk gyorsan :-) nagyon jo lesz :-)Ma megyek bejelentkezni az okmanyirodaba a baratnommel :-) Olyan jo ma el tudjuk intezni :-)))) most hivtam oket mehetunk :-)Megyek mar dolgozni is meg az antibiotikumbol van vagy 2 napra valo.Szilvuuuuus jajjj te ilyen sokat szenvedsz??Nem gondoltam.. bar mar nagyon a vege fele vagy.Hat kitartast neked ezt muszaj kibirni.Szegenykem!Sajnallak is meg ugy is vagyok vele h.de jo neked :-) Azert ezek a pocakfajasok kicsit alabbhagyhatnanak.A kis Lili mar nem sokara kijon es majd mi is lathatjuk :-) En mensizek...Szep napot Csajok Mindenkinek!!puszikak!!
2013. febr. 4. 07:29
 3033/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!!!


KÖSZÖNÖM SZÉPEN A SOK-SOK BÍZTATÁST, annyira drágák vagytok Mind!!! - elérzékenyültem és könnyeket csaltatok a szemeimbe.


Rettegek, de Ti mind itt álltok mellettem és fogjátok a kezemet, ez akkora erőt ad csajok, HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM!!!!!!


Képzeldjétek, most lett meg a spermavizsgálat eredménye. 8-ra ment a párom és 10-kor kész is volt.


Sajnos nagyon-nagyon rosszak a spermák, mert alig mozognak, szinte egy helyben mozognak csak.

Valószínű, hogy ICSI lesz a lombiknál, mert gyengék a srácok.....


És elküldték andrológushoz a páromat.


Most kiderült, hogy soha nem voltak alkalmasak a lassú és egyhelyben való mozgásuk miatt az inszeminációs megtermékenyítésre a párom spermái :(


Köszi! 7 inszem feleslegesen!


Lassan már szülnék, ha akkor megmondják, hogy ez van!!!!!


Lányok, akkor belevágunk február 20. körül, ha megjön a vérzésem!!!!!


DRUKKOLJATOK EZERREL!!!!!


Meli



Krisztike, örülök, hogy a párocskád kapott melót :)

2013. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3034/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok :) gyorsan visszaolvastam a válaszokat :) először is Meli ne aggódj ne beszéld be magadnak ezeket,gondolj a babára :) valakinek 3-4 lombik után sikerült mégse halt bele... bár inkább neked elsőre sikerüljön :) ne halasztgasd mert csak annál rosszabb .. saját tapasztalat... én is be vagyok tojva pedig még mi csak most kezdjük a vizsgálatokat :/ csajok,nekem azt mondta a párom hogy először menjen én el a vizsgálatra majd ő is utána megy :) inkább azon imádkozok hogy velem legyen a baj mint a párommal... :/ jobban félek hogy neki van valami baja mint nekem.. :( Bianka másold be újra a linket mert nem jó

Pixi

2013. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3035/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Pixi sokkal egyszerűbb először a párodnak egy sperma vizsgálatot csináltatni :)

Meli tuti minden rendben lesz :) Én nagyon drukkolok Neked!


Persze a többieknek is! Puszi Nektek! :)

2013. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3036/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli itt vagyunk es drukkolunk!Ne rettegj má' mert megharaplak! :-D Pixike hat igen jo lenne ha a sperma vizsg.eredmenyevel mennel mara dokihoz mert valszeg feleslegesen mesz...de nem biztos.Max azt mondja h.OK babaprojekt,de elotte keri az eredmenyt.Jo h.a Parod elszanta magat!Menjetek gyorsan melegebe nehogy meggondolja magat :-) Vica te mar nem sokara ovuzol,nem?hajra!!:-) Lanyok...nem sikerult az ideiglenes lakcimre bejelentkezes :-( olyan sokan voltak hogy nem tidtak mar fogadni egy csomo ember ott hoborgott. :-( De megyunk ma is!!!!Addig megyunk amig nem sikerul!Keddre kesz kell hogy legyen!!Muszaj neki!:-)Itt este negyed 10-ig van okmanyiroda.Tegnap mar odaig be volt telve delutan fel 4-kor :-( Remelem ma szerencsenk lesz es sikerul.Akkor nyugszok meg csak mert addig ketseges a vizsgalatom :-(Drukkoljatok ma h.beleferjunk a delutanba-estebe.Puszikak!
2013. febr. 5. 07:32
 3037/9202 anonim ***** válasza:
51%

Krisztike, sikerülni fog a lakcím elintézése :) Drukkolok!!!


Én most sajnos hétfőig nem leszek itt fent, síelni megyek, nagyon félek tőle.

Drukkoljatok, hogy rendben hazaérjek, baj nélkül megússzam, hiszen most a lombikra kell készülnöm :)


MINDENKINEK SOK PUSZI!!!!!! Találkozunk hétfőn :)


Meli

2013. febr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3038/9202 anonim ***** válasza:
57%

Mi ujság csajszik?

Kriszti!Sikerült elintézni??

Irszi van már időpontod?

Szilvi

2013. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3039/9202 A kérdező kommentje:
Na Meliii de jo neked!Nehogy mar felj,ha nem megy a sieles majd relaxalgatsz :-) Szilvus nem sikerult elintezni sajna :-( Tegnap a baratnom akihez be leszek jelentve otthon felejtette a telefonjat :-( igy nem tudtunk kommunialni mar nagyon feltettem hogy valami baja van!!Ugy aggodtam erte!!Aztan hivott este h.mi van.:-( De ma megyunk.Remelem ma nem lesz olyan szetszort :-)Az a lenyeg h.nincs semmi baja mert en mar mindenre gondoltam.Ugyhogy mara szoritsatok meg jobban :-) egyre szomorubb vagyok ...h.mikorra lesz ez elintezve.Ha ma nem kapunk helyet akkor sztem sirni is fogok.Nem megy egyszeruen de csak arra tudok gondolni h.ha meg lesz a vizsgalat lehet h.meg abban a honapban sikerul a Babo :-) ugy mint Anya huganak is :-) Naaa az karpotolna mindenert!:-)Szilvus puszi Lilikere!:-)<3<3<3 Szep napot Csajok es drukkoljatok mara!:-)
2013. febr. 6. 07:20
 3040/9202 A kérdező kommentje:
Jaaa h.ertsetek:a baratnomhoz leszek bejelentve zugloba.kell hozza a lakasarol az adasveteli szerzodes.Az meg nala van.Hat ezert ilyen korulmenyes :-(
2013. febr. 6. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!