Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3011/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica! A tegnapi pozitív, és attól nézve 36 órán belül van az ovu!!!!!!!!!! Nekem azt mondta a dokim, ha pozitív, utána 24, majd 48 órával kell szexelni!!!!!!!!

Úgyhogy ugorjatok egymásnak gyorsan!!!!!! Ott lesz az a baba, meglátod!

Melike, nekem az a "tapasztalatom" az ismerőseim közt, hogy a 2. lombik sikerül, szóval ha minimum, akkor minimum kettő sajnos! De úgyis megcsináljátok, ha már elkezditek. Persze bár sikerülne az első!!!!

Olvaslak tovább benneteket, és írok! Irszi

2013. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3012/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval, akkor a szokásos. Mensi, késő mensi, ilyesmi...:/

Pixi, mi a férjemmel -Ő- góckutatásra jártunk, és úgy néz ki krónikus prosztata gyulladása van. Minimum 6 hét antibiotikum, de lehet hogy fél év. Szegénynek (2.000mg-mot szed/ nap) úgy megy a hasa....

Azóta is Pestre járunk az andrológushoz, de én úgy egy hónap múlva megyek az én dokimhoz, hátha közben helyrejön a Drágám, és akkor el tudjuk majd kezdeni a stimulálásomat végre! Júliusban volt az utolsó stimum, azóta semmi:( Irszi

2013. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3013/9202 anonim ***** válasza:
57%

remélem nálunk semmi komoly nincs amit ki nem lehetne kezelni.. félek... :(

Pixi

2013. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3014/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ne félj!!!Nem lesz semmi gond:))

Mikor megy???

De jobb tudni hogy minden okés,mint bizonytalanságban lenni!

Csak pozitivan,küldöm nektek a sok pozi energiát:))

Szilvi

2013. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3015/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztikém, gyógyulj meg hamar!!!!!

Vica, ha tegnap volt ilyen nagyon erős az LH teszt, akkor minden esély megvan a babára, hajrázzatok még 3 napig!

Szilvus minden nap együtt volt a párjával, és babás lett, Ti is szerelmeskedjetek 3 napig!!!!


Drukkolok ezerrel!


Csajok, nagyon izgulok, odapofátlankodunk időpont nélkül ma 3-kor a dokihoz, kíváncsi vagyok, mit mond!!!!!


Meli

2013. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3016/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Nekünk is úgy sikerült,hogy minden nap együtt voltunk :)

Kriszti gyógyulj meg hamar!

Meli tök jó hogy mégis mész lombikozni...:)

Irszi csak nem kell fél évig gyogyót szedni a férjednek!

Nagyon drukkolok mindenkinek :)

2013. febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3017/9202 A kérdező kommentje:
Koszonom Csajok a jokivansagokat!Remelem minel hamarabb kioli a bacikat belolem is az anibiotikum.Klau :-( sajnalom h.megjott...de most az a legfontosabb h.a Parod jol legyen!Meg te is!puszikak!
2013. febr. 1. 09:10
 3018/9202 A kérdező kommentje:
Pfff megjott nekem is :-) igy rogton kertem idopontot hsg-re.02.12.-en fogjak csinalni :-):-(:-):-(:-):-( orulok is meg fosok is tole :-\ reggel 7-re kell mennem.Delutan 4-5 ora korul engednek majd haza.Ebedet is kapok :-D vinnem kell kontost papucsot meg innivalot kajat ha akarok.Betetet...jajjj csak el ne felejtsek majd valamit :-\ na ez van.a lakcimet remelem addig eltom intezni.Mert ha nem akkor ugrik az egesz.:-(
2013. febr. 1. 11:22
 3019/9202 anonim ***** válasza:
80%

ügyes legyél Krisztikém, nagyon drukkolok!!!!

Meli

2013. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3020/9202 anonim ***** válasza:
80%
Sziasztok! SZuper Kriszti, nagyon örülök! Tuti simán megy majd minden!!!!! Puszi mindenkinek, rohanok:) Irszi
2013. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!