Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3061/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Én is szültem eddig kétszer simán mindenféle fájdalom csillapítás nélkül.Szintén oxitocint kaptam. Egyeltalán nem volt fájásom egyik szülésnél sem magzatvíz elfolyt fájás sehol.Hát ettől lettek brutális fájások és rossz mert igazából hozzászokni sem tudsz mert nem fokozatosan erősödnek hanem mindjárt jönnek a legerősebb fájások..:( Félek hogy harmadszorra sem lesz másként de hát ez van.:)
2013. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3062/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drukkolok Krisztikém nagyon:))))))

Meglásd nem lesz semmi baj!

Igazán bátor csajszi vagy:)))

Irj rögtön ahogy tudsz,nagyon sokat gondolok rád:)))

Szilvi

2013. febr. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3063/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti! Veled vagyunk!!!!!!!!

Szorítunk neked nagyon! :-) Millió puszika! Irszi

2013. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3064/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kriszti, szorítok neked!! Soknál hallottam hogy az átjárhatósági után rögtön terhesek maradtak;)


Lányok nekem valentin napon szorítsatok, akkor tesztelek:)))

2013. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3065/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ok Vica, neked is megy a drukk! Érzel valamit? Most rugaszkodjunk el a szokásos testi tünetektől; ott bent a lelked legmélyén mit érzel?

Irszi

2013. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3066/9202 anonim ***** válasza:
57%
A lelkem mélyén érzem hogy itt van bent a pocaklakó:)Nem is lehetne máshogy, így kell lennie!:)
2013. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3067/9202 A kérdező kommentje:
Jajjj lanyok olyan edesek vagytok!Nagyon szeretlek benneteket es olyan jo sok erot adtok!En is sokat gondolok ratok most is fogok h.ugyesnek kell hogy legyek mert mit fogtok szolni ha nem leszek ugyes?!:-) Irszi nekem azt mondta a no a telefonba amikor rakerdeztem h.a Parom johet-e velem azt mondta igen ,de a korterembe nem johet be. :-\ egywbkent nem banom abszolut...nagyon rakoncentralok majd a dolgokra...igazabol mar vagy 2 napja nem nagyon tudok masra gondolni.Jobb lesz ha nem lesz ott mert akkor csak ideges leszek...barki lenne is ott...nem tom.Jah epp azon gondolkodtam h.en nem akarok Apas szulest majd.Most is tiszta feszult vagyok es az elmult 2 napban tobbet morogtam vele mint 1 ev alatt :-D de szegeny birja a gyurodest :-) de nem szivesen hallgatnam meg amiket olyankor gondol :-D:-D nah mindegy ez van.1 ora mulva inulunk a korhazba...be van pakolva...most meg 1-2 dolgot bedobok majd...jaa tegnap este ugy bogtem hogy nem igaz hogy nekem miert kell ezt atelnem...meg h.masok terhesek maradnak ha csak rajuk neznek...na mindegy felek ez a lenyeg.Egyreszt az ismeretlentol.Mert ilyen meg sose volt velem nem tudom mire szamitsak...mennyire faj.Masreszt meg a fajdalomtol h.ne adj Isten nem vagyok atjarhato...lelkileg ki fogok bukni megint.Na mindegy Csajok a kocka el van vetve.A Babara fogok gondolni kozben h.miatta csinalom h.Ő legyen nekem,nekunk. Es akkor ha fajni is fog hagy fajjon.Csak jojjon a kicsikem!Vica!Szoritok en is neked h.pozi legyen a teszted!!!:-)Irszikem es Szilvus puszikak nektek es Mindenkinek!Tudom h.szoritotok,drukkoltok es olyan jo erzes annyi erot ad!Koszonom nektek Csajok!Most pedig!!!!HAJRA ÉN!!! :-) megbiztatom magam en is es megyek. Irok amint tudok!Remelem nem delutan kerulok sorra.Drukkoljatok!Sziasztok Csajok!!!<3<3<3
2013. febr. 12. 05:35
 3068/9202 A kérdező kommentje:
Aaaaaaaaaaaaa felek :-D
2013. febr. 12. 05:37
 3069/9202 anonim ***** válasza:
57%

KRISZTIKÉM, FOGOM A KEZED!!!!!!


Ne félj! Imádkozom, hogy ne fájjon!!!!!!

És ha netán nem vagy átjárható, akkor se keseredj el, jössz velem lombikra és lesz babánk!!!!!


Meli

2013. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3070/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Kriszti minden rendben lesz!Ne aggódj és ha nem vagy átjárható sincs semmi gond,akkor legalább tudnád hogy idáig azért nem sikerült a baba. Én sem voltam átjárható 2010-ben az egyik oldal teljesen a másik részlegesen el volt záródva.Jól átmosták a vezetékeket és látod utána mindjárt terhes lettem Noémim már 26 hónapos :D a pocaklakó meg már 16 hetes lesz holnap :)
2013. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!