Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3101/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%
Sokszor jók azok az utolsó előtti pillanatok :) Én is úgy lettem terhes mert köv hónapban mentem volna újra átjárhatóságira :S
2013. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3102/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kismama Vica! :-)

De jó neked!!!!! :-) Nagyon izgulunk érted is, hogy kiderüljön, kit rejt az a pocak! :-) Azonnal írj hogy mi volt az UH-n!

Meli, én úgy szeretném már ha végre te is boldog pocakos kismama lennél! Nagyon szorítok neked!!!!!

Az átjárhatóságira emlékeztem, a méhtükrözést pedig azért kérdeztem, mert egy barátnőmnek a lombik előtt csináltak (nem mindig szoktak!!!), és ott derült ki hogy van egy sövény a méhében, ami miatt mindig nagyon korán elvetélt volna. Az UH-n ez nem látszik!!!!!!

Persze feltételezem hogy aki már szült, annak nem kell, mert neki egy születési rendellenesség volt. Csak én izgulok, mert ugye még nem szültem, és az Évi azóta folyamatosan nyaggat hogy csináltassam meg mielőtt újra kezdjük a stimut.

Ha az olyan egyszerű lenne.....

Pixike, Emerencia, mi van veletek?

Szilvike, puszi nektek és gyógyulást ha olvasol!

Puszi! Irszi

2013. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3103/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj, Kini! :-) Mesélj te is!!!!
2013. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3104/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli drága: nekem 12-én vagy 13-án volt repedés és 20-án kezdtem el pecsételni. 4 napig tartott, aztán semmi. Az első "tiszta" nap után 2 nappal teszteltem pozitívat :)

Délután jövök még! 7-re cukorterhelésre megyek. Drukkoljatok,hogy jó eredmény szülessen!!!

K.

2013. febr. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3105/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Mindenkinek drukk!!!!!!! Tegnap voltam a Szerelmemmel nogyogysznal.A sajatomnal :-) elajult h.annyira fajt a vizsgalat.Azt mondta 1 het mulva szexeljunk es ugy ahogy akarjuk nem kell semmit szamolgatni merni eljuk az eletunket...mert most nagy valoszinuseggel teherbe esek.3 honapot adunk erre.Ha nem sikerul juniusban menjek vissza.Azt mondta valszeg le volt zarodva mindketto ha annyira fajt.De most az egyik nyitva van es hajra!Ha nem sikerul 2.szamu noi klinikan Banhidi professzzor fogja megcsinalni a lapart.Allitolag o nagyon jo a dokim szerint...en meg bizom benne maximalisan :-)De majd a metformit feliratni kell mennem hozza csak elfelejtettem neki mondani.Most nem szedtem egy honapig mert mittudom en mar azt hittem semmi se segit.De most is mondtak az Uzsokiban h. PCO-m van.Hat elkeztem szedni ujra.Most megint vagy 3 napig fosok tole gondolom.Hajnalban mar 2-szer is ultem a budin fel orat :-\ Akkor nagyon verzett a huvelyem lehet h.nem tesz jot neki ez...nem tom.Tegnap mar alig szivargott vaami.Na mindegy.Azt mondta a dokim h.nagyon korrektul vegigcsinaltam mindent es most pihenjek...csak legyek nyugodtan es 3 honap alatt jonnie kell a babonak van 50% eselye az eddigi 0% helyett :-) ami tok jo :-)Hat ma vagyok a 14.cn-on...de ki tudja mikor van peteeresem a 35-40 napos ciklusoknal...gondolom ott is felidoben es vaamikor a 19-23 napon lesz ...sztem.Na pusza Csajok!!!
2013. febr. 14. 07:40
 3106/9202 anonim ***** válasza:
57%
A tesztem negatív lett, és meg is jött reggelre. Majd egyszer talán valamikor nekem is lesz gyerekem, egyenlőre nem úgy fest...
2013. febr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3107/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!


Kismamánk, Vica, gyere gyorsan ám a hírekkel, hogy puncis vagy kukis van-e a pocakodban, remélem megmutatja :)

De nagyon igzis :)


Kinike, olyan drága vagy, annyira belelkesítettél ám azzal, amit írtál :) Bárcsak a legutolsó pillanatban lombik előtt gyorsan sikerülne a baba :)


Irszike, most már Neked kell jönni a sorban, tessék gyorsan babásodni, ügyesek legyetek!!!


Krisztike, kérlek szexeljetek tüszőrepedéskor, hidd el most óriási az esély!!!!! Kezdjetek el a 16.nap környékén legalább két naponta szexelni. HŐs vagy!!!!!!! Büszke vagyon nagyon Rád, hogy TE is megcsináltattad az átjárhatóságit és kibírtad. figyu, most óriási esélyed van !!!!!!


Vica (Bijanka)! Teszteltél már? Gyere gyorsan a hírekkel!


Szilvikém!!!! Gyógyuljon hamar a kis Renike!!!!!!!!


Csajok, ma még nem barnáztam. Tegnap délután bekaptam 1 szem utrogestant, amit kéz alól kaptam még :)


Nincs barnázás, tegnap picike volt csak.


Kini, bárcsak én is terhes lehetnék!!!!!!


Meli

2013. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3108/9202 A kérdező kommentje:

Vica sajnalom :-(

Melikem koszi a biztatast!!Okes szexelunk!:-)Remelem most mar nem lesz akadalya a sikernek :-) drukkolok neked is h.azert barnazz mert sikerult a baba!!:-)ugy megilyedtel a lombiktol h.lehet terhes lettel :-D

2013. febr. 14. 10:08
 3109/9202 anonim ***** válasza:
57%

De drága vagy Krisztike, naná, hogy nagyon megijedtem a lombiktól :'(


Vica, nem is értem...pedig a görbéd olyan bíztató volt. Le sem esett a hőd, erre meg csak úgy megjön? Hát ez kész :'(

Sajnálom :'(


Meli

2013. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3110/9202 anonim ***** válasza:
57%

sajnálom Vica:((((

Most nagyon rossz,tudom...minden egyes negativ honap,de ne add fel,sikerülni fog!!!!

Szilvi

2013. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!