Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3151/9202 A kérdező kommentje:
Upsz elkuldtem szoval a Paromnak tobb esze van :-D azt mondta h.csak ma lehet az orvos szerint es birjuk ki nehogy bajom legyen :-) olyan edes :-) na rohanok dolgozni!Puszikak!Ja!Veronika nem tudom mi bajod lehet.
2013. febr. 19. 08:07
 3152/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok Csajok!


Veronaika, hányadik ciklus napon vagy? Többször is előfordult már ez a pecsételés? Fontos, hogy túl vagy-e az ovuláción, vagy még előtte állsz. Írd meg kérlek!


Annyira köszönöm, hogy Velem vagytok, nagyon imádlak Titeket!!!!


Lilla, ezer hála a bátorító szavakért. Kiszámoltam, hogy ugye állítólag a beültetés dátumától számított 90 nap elteltével lehet újabb lombikot kezdeni, tehát ha nem sikerül elsőre, akkor még ott a lehetőség idén június elején, szeptember és december elején.


Tehát idén akár 4 lehetőségem is lesz, 4-ből már tuti babának kell lennie!!!!!


Ma fél 3-ra megyünk a Dévaihoz előadásra. Nagyon jó fej, majd kikészítem megint a hülye kérdéseimmel. Már többször is mondta a Páromnak, hogy hogyan tud elviselni és hogy tud velem élni??? De persze viccesen :)


Csajok, tudom hogy idén mindannyian sorban babásak leszünk! Érzem!!!!!


Írtam egy látnok jósnak, és azt írta, hogy minden rendben lesz a lombiknál :) tuti babás leszek csajok :)


Meli

2013. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3153/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, tuti hogy babásodni fogsz, hiszen minden rendben van Nálad :)

Irszikém, szerintem Neked is nagy esélyed lesz a Dévainál!!!

Krisztikém, tényleg lazítani kell picit. Én most 8 év után lazítottam 1 hónapot. Ezt a hónapot nem vettem görcsösre, de azért látod a barnázás miatt felcsillant a reményem, bár sajnos hiába.


Most szépen megnyitották az egyik oldaladat, jönni fog pár hónapon belül a baba!!!!!


Meli

2013. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3154/9202 anonim ***** válasza:
57%
Én még mindig csak barnázok tegnap óta, megjöhetne végre rendesen, hogy elindulhassunk a lombikkal. Mit szórakozik ez itt velem?????? :)
2013. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3155/9202 anonim ***** válasza:
57%

Majd megjön Melikém, látod, ha megfeszülünk sem úgy mennek itt a dolgok ahogy mi szeretnénk:)

JAjj de izgi hogy Ti is a Dévainál kötöttetek ki! :-)

Mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elfogadja úgy is a papírokat hogy akár mind külsősek? Lehet hozzá menni délután is? Én a melóm miatt csak akkor tudok, nem szeretném ha kiderülne ott bármi is!

Én is beszéltem már vele telefonon, nagyon kedvesnek tűnik. Izgulok értetek, tessék már produkálni egy pozitív tesztet, a kutya mindenit! :-D Irszi

2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3156/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Na megvolt tegnap este a megtermekenyites :-) 2* is :-D tegnap volt a 19.cn..meg ragyurunk ma is holnap is :-)Melikem tudod h.a mensi szinte mindig szorakozik velunk!:-)ez van gondolj a lombikra pozitivan h.sikerulni fog :-) Irszikem tok jo h.egy dokihoz jartok majd Melivel :-) meg ossze is futhattok :-)Na pusszancs Csajok!Sut a nap!:-)
2013. febr. 20. 07:34
 3157/9202 anonim ***** válasza:
57%

De jó Krisztikém, volt akció, elkészült a babusotok :) Drukkolok ám!!!!!


Képzeldjétek el drága lányok, hogy tegnap elkéstem a lombik előadásról. Tök elnéztük az időpontot, pont egy órával kezdődött hamarabb. Mire észrevettük, már fél órája ment az előadás. Odarohantunk, ki akart dobni a Dévai doki, olyan pipa volt!!! De mi nem mentünk ki, ott maradtunk és még a jelenléti ívet is aláírtuk. Persze pont az elejéről maradtunk le....amiben a mai napot mondták el. Ma nagy meglepi ért a rendelőben.


Szóval a tegnapi előadás sokkoló volt, este ott bőgtem ezerrel, hogy ez képtelenség és meg fogok halni.

A közel 3 órás előadás szó szerint csak és kizárólag a kockázatokról és szövődményekről (halálos kimenetelű szövődményekről) szólt. Kötelező ezt tudnunk!!!!


Ma reggelre végre megjött a mensim. És amint megjön, aznap fél 8-kor telefonálni kell a dokinak.


Még fél 8-kor nem tudtam, bevállaljam-e a lombikot, hiszen nagyon-nagyon veszélyes :'(


DEHÁT ANNYIAN SIMÁN TÚLÉLTÉK MÁR, MIÉRT PONT ÉN HALNÉK MEG!!!!!!!


Lányok, baromi bátor vagyok, nagyon akarom a kisbabát és ezért bevállaltam a lombikot.


És bizony már 11 órakor ott ültem a dokinál. Amiről pedig tegnap lemaradtam az első fél órában, az az volt, amit ott tett velem a doki :(


Hát, képzeljétek el, hogy nem elég, hogy megnézett UH-on (szar amikor megvan és beléd dugják az UH-ot..) de még egy méhszondázást is csinált. (méhtükrözés..)


Egy eléggé vastag drótszerű szondát dugott fel a méhszájamon át a méhbe, de ennek a drótnak a végén volt egy kb. 3mm átmárőjű szonda (legömbölyítve) ami belül felmérte a méhem méretét, szélét, hosszát, nyálkahártyát, alakját stb.


Iszonyat fájt, mikor az a széles szar szondafejet feldugta a méhszájon át a méhembe.


Olyan fájdalom volt, mint az átjárhatósági vizsgálatnál.


Azt mondta a doki, hogy meg nem merjek ugrani bármennyire is fáj, mert átszúrja a méhem és nincs kedve műteni.


Feküdtem mint egy darab fa és közben a fejemhez kaptam mikor jött az az éles fájdalom és hangosan mondtam, hogy Úr Isten, ez nagyon fájdalmas. És kész is volt pár másodperc után. annyit hallottam, hogy paramétereket diktál a doki. A méhem szép szabályos :)


Utána rosszul érzetem magam, kb. ájulási érzés lett rajtam.


TÚLÉLTEM CSAJOK!!!!!!


Kapok merional szurit, Gonal-f szurit, clostit, meg még valami olyat, amit majd csak kórházban vagy ügyeleten lehet beszúrni, mert muszáj hogy legyen újraélesztő készülék, mert ha érzékeny vagyok a szerre, leállhat a szívem fél órán belül.


Szóval szerintem nagyon bátor vagyok :)


Elkezdtem a lombikot csajok!!!!!!!!!!


Ja, a doki kicsit aggódik, mert nagyon-nagyon picinek találta mind a két petefészkemet és fél, nehogy majd szétrepedjenek a stimulálástól, ha esetleg túlstimulálna.


DE nem lesz semmi baj!!!!!!


Meli

2013. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3158/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jól mondod Melikém, nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!!! Nagyon ügyes vagy, büszke vagyok rád!!!!!!! Mind büszkék vagyunk!!!!! :-)

Hát igen, durva dolog ez a lombik! Megmondom őszintén, nem gondoltam! Akkor ez egy méhtükrözés volt??????

Durva!!!!!!

Most végül is milyen doki ez a Dévai? Mert biztosan nagyon alapos, de elég furának tűnik..... Persze fontos betartani az időpontokat, na de mégis.............

Az asszisztencia legalább aranyos? :-)

ÉS mi a további teendő? Tényleg, mikor volt az előadás (konkrétan), és mikor a tükrözés????? Már úgy értem hánykor?

Én úgy izgulok hogy majd mi lesz veletek:-) Nem lesz gond a petefészkeddel, nem fog túlstimulálni! (-12 tüszőcskéd érik majd max., és sok jó tüsző kis helyen is elfér; nem igaz?

Hogy a túróban oldod meg a munkahelyeden hogy elmászkálsz a Dévaiba?????

Én is voltam az endokimnál, és képzeljétek, nem fogadott el semmit!!!!!!!!!!!!!!

Bár nem vizsgált, csak beszélgettünk. Ha időben megjön, akkor kb. 2 hét múlva mehetek átjárhatóságira!!!!!!!!

Meg kell várni ezt a mensit, és utána! MA van a 15. ciklusnap, ha minden igaz, jövőhét csütörtökön megjön; SZORÍTSATOK!!!!!!!!!!!!!! Az első mensis napon hívom az aszisztenst, és ő ad időpontot még a 10. ciklusnap előttre.

Ultrahangos, Valami HYCOSI vagy mi, majd megnézem a papíron. Már megkaptam a beleegyező nyilatkozatot amit itthon kell olvasgatnom, és majd aláírva visszavinnem.

Állítólag először feltöltik fizsóval a méhüreget, annak a rendellenességeit kiszűrik (de nincsenek), majd utána töltenek tovább contrasztanyaggal. Állítólag ez nem fáj, inkább csak feszítő, és mensigörcshöz hasonlító dolgokat lehet érezni. 40.000Ft-ért........... :-)

Viszont így nincs röntgen terhelés, nincs iszonyú fájdalom amiket leírtatok, és meglesz a méhtükrözés is egyben (bár nyilván nem ugyanolyan, de mégis). Már csak azon izgulok én is hogy megjöjjön, mert ebben a ciklusban nem volt ovum. AZtán izgulhatok az eredmény miatt, aztán az andrológus miatt.......

Ez kell az inszemhez, azt mondta, csináljuk meg, mert már amúgy is 2 éve várjuk a babánkat, másrészt én sem leszek fiatalabb, harmadrészt ki tudja mit mond az andrológusunk.

Szuper, én örülök hogy végre haladunk!!!!! CSak kib.........tt drága:-(

Ez van, majd eszünk kenyeret vízzel:-)

Többiek, mi újság? Szilvike, hogy van a pocaklakó és a nagyobbik csemetéd???

Irszi

2013. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3159/9202 anonim ***** válasza:
57%

Már megint csak én jöttem vissza........... :-D

Szóval gondolok rád Meli, látod?!? :-)))) Irszi

2013. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3160/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Melikem le a kalappal ugyes voltal a mehtukrozesnel...jujjj de borzaszto lehetett!!:-\:-\:-\ de az a lenyeg h.haladtok es jo lesz a lombik elsore!!:-)ugy orulok!!:-)Irszikem jaj de jo h.nem rontgenes atjarhatosagid leeeeesz!!!Ha lehetne igy utolag en is azt valasztanam :-D de nem lehet :-\ :-D tok jol haladtok ti is mar kikristalyosodik h.mi lesz vegre ideje mar :-Dugy orulok nektek is!!Mennyi minden fog most tortenni az elkovetkezo honapokban!:-)Juj de izgis!!Szoritok nagyon<3<3<3 en most parkolopalyan vagyok es ratok koncentralok :-)Nekem most egyenlore nincs mas dolgom csak teherbe esni...juj de jo lenne ha igy is lenne...mint egy szep alom a rossz evek utan :-DAmikor tegnapelott szeretkeztunk a Parommal az jutott eszembe h.jajaj de konnyen bement a kisbaba de hogy fog onnan kijonni???!!:-D:-Daz nem lesz ilyen kellemes :-))) "kicsit"nagyobb lesz mint amikor bement :-))ezen filoztam :-) biztos a hsg fajdalom miatt felek tole...de majd addigra elmulik.... vagy nem. :-)Puszikak Csajok!!
2013. febr. 21. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!