Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3171/9202 anonim ***** válasza:
57%

Ha sikerül feltöltenem, megmutatom, hogy mivel várt a szerelmem Valentin -napon (a népi megfigyelések szerint a verebek is ezen a napon választanak párt maguknak), illetve hogy milyen ügyi a manikűrösöm (még mindíg a körmömön vannak a kövecskék)

romantika:

[link]

virág:

[link]

manikűr után:

[link]

És íme amit a barátaink írtak nekünk (szilveszterkor kiragasztottunk egy csomót a lakásban, és ezekre írtunk egymásnak jókívánságokat:

[link]

Irszi

2013. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3172/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudnak meg mondani mit az orvosok,csak azt h.türelem! en meg várok!!!! Hát irszi naon jol telhetett a valentin napod :)
2013. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3173/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lánykák!

Örömmel olvastam, hogy Meli picit megnyugodott, és közel a lombik, mindenre kíváncsi vagyok, írj kérlek mindent, hogy mi történik Veletek! Nem lesz baj:-))) Csak baba karácsonyra:-)) Nagyon szerencsés vagy, hogy a főnököd támogat.

Irszi nagyon aranyos vagy, és együtt érezek veled, remélem Te azok táborát gyarapítod majd, akiknek nem fáj a Hycosy. Gondolatban Veled leszek. Nekem Hsg volt, és az borzasztó volt, azt hiszem Hycosyt választanám most én is.

Kriszti! Ti csak szeressétek egymást nagyon nagyon ;-), és hidd el baba lesz!

Hát én ma vagyok a 20.ciklusnapon, szóval ha minden igaz akkor ez az ovu utáni 5.nap. Nagyon izgi, alig várom, hogy feltépjem a 10-es tesztem papírját, és a rengeteg negatív után végre legyen egy pozitív.:-)Márc 3-a körül kell nem megjönnie. Nem érzek semmit, sem mellfeszülés sem semmi, a hőm fent van 37,1 ez jó jel, és remélem ez így is marad.

Csajok baba lesz mindenkinél, alig várom, hogy arról írogassunk, hogy ki mennyire van szarul itt fáj, ott fáj.. minden reggel hányás, uborka krémessel vacsira stb..:-)

Szilvinek! Boldog babavárást!:-)

Puszillak Titeket!

Lilla

2013. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3174/9202 Vica-77 ***** válasza:
57%

Sziasztok! Tegnapelőtt este rosszul lettem tegnap délután az ügyeleten kötöttem ki iszonyat fájt a hátam nem kaptam levegőt tüdő embólia gyanú áll fent sajnos a

terhesség alatt 100% ra nem tudják megállapítani mert nem mehetek röntgenre vagy ct-re most 3 hónapig napi kétszer szúrnom kell magamat nagyon el vagyok kenődve :((((

2013. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3175/9202 A kérdező kommentje:
Juj Vica!!Jobbulast neked!!!!!Szegenykem!A tudo embolia mitol van??Nagyon rosszul hangzik:-\ gyogyulj meg hamar!Szilvus orulok h.Rencsikd jol van vegre!!Te se betegeskedj!<3Lilike remeljuk ugy fordul ahigy te is akarod<3 Melikem koszike a biztatast en is nagyon drukkolok neked!!!!Irszikem ugyanugy drukkoloktovann h.nektek is minden rendben legyen!!es koszonom neked is a biztatast...nem rezek semmit de meg nem is erezhetek azt se tudom repedtem-e egyaltalan vagy mi van :-) Lilla drukkolok haladnak a napok :-) hanyadik nap tesztelsz?Klau lassan csak elmulnak a gorcsok es jobbulast neked is tovabbra is!En ma megyek Anyaekhoz:-))) ugyh.most csak 3 napot szexeltunk...hat ez van.Remelem sikerult:-)puszikak!!
2013. febr. 22. 07:34
 3176/9202 A kérdező kommentje:
Jaaa Irszi!Jok a dalok es jooook a kepek!!:-D
2013. febr. 22. 07:36
 3177/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Klau, lehet hogy még maradt vissza vesehomok, és az is folyamatos görcsökkel távozik. Tudod, nekem már 2x volt vesegörcsöm, és vesehomokom is van elég sűrűn és bizony nagyon fáj :'( Igyál nagyon sok vizet és a kamilla tea az nagyon szuper, én nagyon ajánlom, hogy napi 1 liter kammilla teát igyál meg!

Gyógyulj meg nagyon hamar!!!


Vica, nagyon megdöbbentem ezen a tüdőembólia gyanús dolgon, mi a fenétől jött ez elő terhesen? Mit mondanak? Mit akarnak csinálni?

Gyorsan legyél ám jobban, nagyon drukklok!!!!!


Krisztikém, remélem és kívánom tiszta szívemből, hogy ott legyen most már a pocidban a kisbabátok!!!!!! Már csak várni kell :)


Lilla, ezerrel drukkolok Neked is :) Szép a hőd, nagyon esélyes, hajrá! Lesz itt baba csajok!!!!!!!


Irszikém, drága Irszikém, hát tudod, látnod kellett volna engem, amikor megnyitottam a linket, amit küldtél.

Annyira de annyira érzékeny vagyok most valamiért, hogy patakokban folyt a könnyem, miközben olvastam. Hallani nem hallom, mert itt a melóhelyen nincs hangszóróm a gépen, de a szöveg....fú, az nagyon jól esett nekem.

Úgy érzem, én is egy nagy harcot folytatok, ahogy Ti is mindannyian.

És most eljött az idő, hogy lemenjek a fényért!!!!!!

Én most megküzdök a babámért és igen is babás leszek!!!


ÉS MINDANNYIAN BABÁSAK LESZÜNK 2013-BAN, EZ TUTI!!!!!!!!

KEMÉNYEK VAGYUNK ÉS ELSZÁNTAK ÉS IGENIS MEGYÜNK ELŐRE A KISBABÁNKÉRT, ÉS MEG IS KAPJUK MIND!!!!!!!!


Szilvikém, gyógyulj meg hamar, nem jó ha ennyire rosszul vagy! Aggódunk mindannyian érted!!!


Sok puszi lányok!!!!


Meli

2013. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3178/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Vica te jó ég, szegénykém............... Nagyon sajnálom!!!!!!!

Gondolom nem kellemes az állapot, és akkor még a szúrásokkal tetézik! Gondolj arra, hogy szerencse a szerencsétlenségben, hogy kiderült, mielőtt valami nagyobb baj lett volna. Miután szültél, majd kezelik rendesen. Mikorra is vagy kiírva? Veled érzünk......

Lilla, nagyon drukkolok neked! Én most épp úgy képzelem, hogy az első stimulált hónapban babás leszek, és rettenetesen meglepődök majd, mert előtte nem érzek semmit! Szorítok! Ott van az a baba:-D

Krisztikénk, pihizz anyudéknál, sétáltasd a "pockot a vackában"!

Meli, örülök hogy tetszett! Hát, én is meghatódtam rajta, de majd ha a hangot is hallod..... ne hagyd ki!

A lombik miatt vagy ilyen érzékeny, ez normális! :-)

Hány babát kaptok vissza? Vagy kérdeztem?

Velem semmi extra, várom hogy megjöjjön végre jövőhét csütörtök felé, és bejelentkezhessek a HYCOSYra!:-))

Lehet hogy utána nem leszek ilyen víg, de most nagyon várom! Végre történik valami!

Lilla!

Olvass vissza minket, valahol, július körül küldtünk egy csomó gólyát, zebrát, és babacsalogató videókat (hogy hogy száguldanak a spermák a pete felé. aztán hogy osztódik az új kis élet) egymásnak. Nézegesd meg őket, vizualizáld a babádat! A stimus hónapokban majd én is csinálni fogom! Puszi lányok! Irszi

2013. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3179/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Meli drága: miattad jelentkezek főként. Sokat gondolok Rád, remélem, hogy tényleg megnyugodtál kicsit és elhiszed: minden rendben lesz :)


Irszi: kitartást a vizsgálathoz! Elképesztő, hogy ennyi pénzt kérnek, komolyan mondom, Bp-en semmi nem ingyenes?????


Szilvi: jobbulást kívánok!!! Mióta van ennyi savad? Mert ha általános, akkor lelkileg én is felkészülök a legrosszabbra! Bár nekem az elején bőven elég volt!!!


Vannak favorit nevek, de amíg nem tuti a neme, nem baj, ha nem írom le? :)


K.

2013. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3180/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok!

Kriszti!

Jönni fog az a baba meglásd closti nélkül is,tudja már most hogy hős voltál és megszenvedtél érte,már ott van a pociban:)

Irszi!

Mivel már tavaly sikerült teherbe esned,lehet az első inszemmel menne simán:))

Pixike!

Keress másik dokit,mert vannak ilyenek,de addig kell menni amig nem fog az egyik foglalkozni is veled!Ha másképp nem megy,menj el maszekhoz,tudom hogy pénzbe kerül,de max addig amig nem leszel babás!

Lilla!

Drukkolok neked,te is babás leszel itt a csajokkal,hidd el,ez egy nagyon jo társaság,sok erőt ad:)

Melusom!

Bátorsáááááááág,tudod:))

Minden oké lesz:)

Kini!

Sztem kiscsajszi van odabennt:))Első tippem is az volt,még mindig tartom magam hozzá:)

Savam az volt az első időkben is,de akkor még jo volt rá a rennie:)

Aztán egy pár hétre elmult,most az utolsó időkben,olyan 30-32 héttől ujra előjött de nagyon durván:S

Most már semmi nem jó rá,hazsnáltam a rennie-t,gaviscont,salvus vizet,akkor van olyan szénsav mentes ásványviz ami lugosit,az a neve hogy peridot,ittam azt is,de sztem annak az a titka,hogy folyamatosan kell inni,nem cska akkor mikor savad van,hanem már jóval előtte.A salvus vizet is ugy kell,hogy kuraszerűen.Mivel te iszol vizet,igy ajánlom neked ezt a peridot vizet,ez ilyen lugositó hatású viz,jó ize is van és hátha megelőzi a savadat:)

Nekem a lányommal is volt amugy....Mivel nagyon fennt van a pocakom még mindig igy a baba a gyomromat is nyomja,ezért is lehet sok a savam.

Szódabikarbónát eszek ha kell ha nem,mert az pillanatnyilag hatásos rá.

De már mindentől van:S

A mandarint csak álmomba eszek,pedig imádom,de nem tudom megenni:S

Fulladásom nem mulik,de már nem is nagyon fog...Lilike kihozta ezt is:)

Édes ez a teher,de már teher:)

Hétfőn kiderül megfordult-e:)

Kellemetlen a mocorgása már,Irszikém,bnem tudom leírni milyen is az,de képzeld el ugy,hogy behullámzik a hasad,jol belerug a bordáidba és aztán a hugyholyagodba és be is pisilsz:))

Hol fájdalmas,hol kellemetlen,mert már nagy baba és nincs helye:)

Jót nevetünk rajta a férjemmel,mert folyamatosan bepisilek,főleg most hogy köhögtem:)

Már nyomja valamije a keresztcsontomat,ott a combhajlatnál,néha meg kell állnom,mert ugy fáj:SMintha szét akarna fesziteni:S

Séta már nincs,mert pár lépés után meg kell állni,mertt fujtatok:)

Ha térdig érő hó van,akkoris sportcipöt veszek fel,a férjem utálja is....mert az a kényelmes.Gyönyörüen nézek ki,gondoljátok el,szövetkabát és sportcipö,de ez van....Már nem érdekel:)

3 hét alatt most egy grammot se hiztam,mivel enni nem tudok igy nem is jön fel semmi.

Ha megszülök,mondtam anyukámnak hozzon be vagy 3 kiló mandarint és csak gyümilevet,akkor már nem fog kinozni a sav:D

Már ugy szeretnék egy jót zabálni,hogy majd kidurranjak,de még nem tudok,remélem lassan eljön az időm és fogok tudni:)

Tegnap este már feszültem elég rendesen,fájt is:S

De ez már természetes,fájásom nem volt,csak ez a keményedés.Ma elkezdem inni a málna levél teát és majd bezsámolok róla hogy sikert arattam e vele:)

Holnap kezdem a 37.hetet,lassan kibujik a kis hercegnő,már alig várom,hogy lássam,csak menne már az a fránya idő:))

Szilvi

2013. febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!