Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3211/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!

Vica vagyok! Szilvi sok szerencsét, és remélem találsz olyan orvost aki kisegíti a kicsikéd!

Kriszti, nem lehet hogy petefészek gyulladásod van? Nővéremnek pont ezek voltak a tünetei és kapott két féle gyógyszert , a vizes folyás semmiképp se ovu jele, szerintem kérdezz rá az orvosodnál.

2013. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3212/9202 anonim ***** válasza:
57%
Velem minden oké, most közeledek az ovu felé, már a 14. napon vagyok , bár nekem 17. nap után szokott lenni, és most ez a ciklusom az első closti mentes ciklus:)))drukkoljatok
2013. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3213/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica voltam:)))
2013. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3214/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


voltam ma reggeli UH-on :) és az alábbi tüszőim voltak:


Bal oldalon csak kettő van!!! Hurrá!!!!!!


1 db 10mm

1 db 13mm


A jobb oldalon van 8 db tüsző :)


5 db 8mm

3 db 6mm


EZ PONT TÍZ DB TÜSZŐ :) AHOGY AKARTAM :)


A doki eléggé ki van akadva, hogy a bal oldalon sokkal nagyobbak a tüszők, majdnem kétszerese a jobb oldalinak.


Ez azért van, mert két tüsző lazán nőhet, de ha nyolcan vannak, már nehezebben nőnek olyan gyorsan, mert össze-vissza nyomorgatják egymást!!!!


De én mégis annyira örülök, hogy bal oldalon csak kettő van :) szuper!



Bár ma kaptam dupla adag szurit, tehát napi 3 szúrás reggel és 1 tabl. este, hogy a kisebbek utolérjék a nagyobbakat :)


Meli

2013. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3215/9202 anonim ***** válasza:
57%

Imádkoztam, hogy max. 2 tüszőm legyen bal oldalon, mert az a petefészkem mindig nagyon fáj, nehezen tágul :)


Pénteken még vérvétel lesz. Nagyon szeretném, ha már hétfőn leszívnák a tüszőimet és szerdán visszakapnám a babáimat :)

Meli

2013. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3216/9202 anonim ***** válasza:
80%

Irszi!

A Jánoska doktornőhöz megyek jövö hét kedden,megfogadom őt!

2 éve méhnyakrákkal mütött ő,akkoris megfogadtam,nagyon rendes volt és gyönyörüen csonkolta a méhnyakamat,még Pesten a kék golyóba is azt mondta a doki,hogy ennél szebben még ő se tudott volna megműteni.

Tegnap felhivtam és megbezséltem vele hogy megyek hozzá kedden.

Majd kiderül mit javasol,mert a gondomat még nem tudja:)

Hétfőn megyek nst-re,kedden meg oda....

Mocorog Lilikém nagyon d emegfordulni már sztem nem tud:S

Félek a császártól is,de ha a baba érdekeit nézem akkor inkább mütsenek:S

Szilvi

2013. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3217/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Vica koszike a tippet en is arra tippelek...de holnap kiderul.Megvizsgalt a doki kacsaval,kezzel,rakszurest csinalt,huvelyi ultrahangot (jobb petefeszekben 16 mm dominans tuszom van nyalkahartya:8mm ) beutalot adott vervetelre es reggeli elso vizeletet is vinnem kell,adott csovecsket amibe pisiljek.TSH-t is akart nezetni,de mondtam neki h.mar megneztuk es jo :-)elfelejtte :-) irt fel cataflant azt kell szednem...de hiaba vettem be delutan ugyanugy faj.Ja a munkaban is del korul mar muszaj voltam bevenni a bogyeszt annyira gorcsolt.Fel is van puffadva a hasam erre jol felfigyelt a doki.Ennyi volt.Reggel szuper koran kelek Csajok :-\ sietek h.az elsok kozott legyek a vervetelen :-) A doki azt mondta 2-3 nap mulva szexeljunk mert akkor repedek :-) addig erosodnek bemt a kiskatonak es pentek-szombat -vasarnap szex ezerrel.A Dokim nagyon remeli h.most sikerul ebben a 3 honapban meg en is :-) Puszikak Csajok jo ejt!!!
2013. febr. 27. 20:22
 3218/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike: ha 16 mm a tüsző, akkor én ma is összebújnék! 2 mm-t nő 1 nap alatt és 20-22 mm körül reped! Szerintem ma és szombaton hajrá! Vasárnap már késő lenne... Mit gondolsz?

Meli: nagyon drukkolok az éterben, ugye tudod? Büszke vagyok Rád! Minden rendben lesz! Nőnapkor már Nálad lesznek a kicsikék :)

Szilvi: én még mindig hiszem,hogy a kislányod meg fog fordulni! Kérlek ne stresszeld magad, az a legrosszabb! Örülök a doktornő fogadásnak. Írd meg a konzultáció eredményét.

Irszi: hogy vagy?

Pixike: nagyon eltűntél...

K.

2013. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3219/9202 anonim ***** válasza:
80%

A jó isten szóljon belőled Kini!!!!

De már olyan kicsi helye van,hogy kellemetlen mindne megmozdulása:)

De bizzunk benne:))

Szilvi

2013. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3220/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jó reggelt Mindenkinek!

Meli szép tüszőcskéket érleltél, így teljesüljön minden kívánságod. :)

Kriszti gyógyulgass, és aztán készülj a hétvégére;)

Rohanok dolgozni, szép napot minden leendő kismaminak!

Lilla

2013. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!