Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3251/9202 anonim ***** válasza:

Ja, lemaradt hogy a vérvételem fogalmam sincs mikor lesz készen, gondolom holnap reggel. Rá fogok kérdezni. Az FSH és LH szintet nézik, nehogy túlstimuláljanak.

Tuti lesz holnap is, de már nincs több vénám, három helyen még ott a csúnya szúrás helye, nem akarom, hogy megint össze-vissza gyötörjenek vérvétel gyanánt.


A Dévai csinál mindent, az inszemet is és a lombikot is és azt átjárhatóságikat és szül és műt és mindennel foglalkozik. Profi :)


meli

2013. márc. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3252/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Drága lányok!

Köszönöm a kérdéseteket, azt hiszem elég jó lett a vizsga:-), de azért kell a drukk ;-). Valóban nagyon nehéz volt koncentrálni a vizsga előtti pár napban is, mert egyfolytában álmodoztam, és elképzeltem magam, amint állok a pozitív teszttel a kezemben, persze nem hiszem el, és de igen kettő csík...és zokogok az örömtől:-)))

Hát menzesz sehol, se semmi még mindig, de a hőmet megmértem, ami sajnos leesett 36,6-ra. Igaz hajnalban(5 körül) mértem, nagyon korán kellett kelnem. Nem jó jel:( . Nem teszteltem, de holnap reggel, ha nem jön meg fogok!:-)))) Megírom majd mi lett:-)))

Irszike, igyál Normaflort akkor tuti nem borul az egyensúly, most nagyon fontos, hogy ne legyen baj.

Meli holnap várjuk a beszámolót, le kell, hogy szívják szerdán!!!!

Jaj Kriszti de izgi huh nagyon nagyon drukkolok, reméljük célba értek a kis fickók:-D

Babák jönnek érzem, az nem lehet, hogy nem, hiszen annyira akarjuk mindannyian, és ki jobban, ki kevésbé, de megszenvedtünk már értük!

Puszi lányok

Lilla

2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3253/9202 anonim ***** válasza:

Ügyi vagy! Figyelj, a kemény mag megérdemli már a babáját, úgyhogy kedves gólya néni, kedves gólya bácsi: tessék nekünk babát hozni végre!!!!!!!!!

:-)

Izgulok érted reggel!

Kriszti, már megvolt a nagy találkozás, már száguld a zigótád a méhed felé! :-)

Meli, csak ügyesen! Irszi

2013. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3254/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Lánykák, megcsináltam a tesztet, de sajnos negatív:(((

A hőm ma újra 37,0 C. A teszt tízes volt, ezért gondolom, ha baba lenne, akkor már ki kéne mutatnia. 1-2 napja késik(31.napon vagyok most) Clostyt már szedtem korábban is, és nálam nem tolta el a ciklust, szóval nem tudom, hogy miért nem jön. Ma már pici mellfeszülést sem érzek, semmi folyás tök száraz minden.

Na majd meglátjuk.

Puszi csajok, rohanok dolgozni:-)

Szép napot mindenkinek!

2013. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3255/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
Lilla voltam ;-)
2013. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3256/9202 anonim ***** válasza:

sziasztok drága leendő anyucik!


voltam ma UH-on. És hát nagyot koppantam. Ugyanis ettől a tüszőrepedésgátlótól nem nőttek a tüszőim :(

Azt hittem hogy 18mm-esek lesznek, de sajnos csak 2 db 18-as van és a többi 12 db az csak 13mm-es :(


Ha mázlim van és szépen nőnek, akkor pénteken lesz a puncikó.


Ha nem nőnek szépen, akkor az egész kezelés felesleges volt, mert már hétfőre nem lehet elhúzni az egészet :( Igy is péntek már a 18.ciklusnapom lesz :(


Drukkoljatok nekem ezerrel, hogy szépen nőjenek meg a tüszők péntekre, jó????????


Muszáj :( Nem akarom, hogy felesleges legyen az egész :(



Meli

2013. márc. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3257/9202 anonim ***** válasza:

Sajnálom Lilla:-(

Nem értem én sem hogy miért van ez, én is szedtem Clostyt régen, és nekem sem tolta el a ciklusom!

Viszont........... Nem tudom, neked nézték hogy mikor repedtél?

Van ugyanis egy jó barátnőm, akinek mindkét fia Clostyval lett. ÉS ő először a 33. napon tesztelt halvány pozitívat az elsővel, a másodikkal azt hiszem már a 32.-en!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval, hü...*én hangzik, de amíg nem jön meg, igenis van remény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Fel a fejjel!

Meli, ez iszonyú. Én nagyon szorítok neked, de biztosan ugyanezt írnák a többiek is. Beszélgess a tüszőcskéiddel, hogy szépen kezdjenek növögetni, ahogyan kell.

Szorítok neked nagyon!

Te jó ég, ha gond van, akkor gondolom elúszik ez a sok pénz is, amit erre a ciklusra költöttetek, igaz? :-(

Belegondolni is szörnyű!

Nőni fognak Meli, nőniük kell és kész!

Ha csak egy tüsződ lesz, is, az is valami! Nyugi!

Holnap hycosy, jajj de jó! Próbálom magam felkészíteni a fájdalomra, de egyenlőre nagyon várom!!!!! Remélem ez a fránya takonykór elmúlik addigra... Irszi

2013. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3258/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága Irszi, köszönöm, hogy drukkolsz!


Én is nagyon szorítok neked a holnapi hy-co-sy-hoz!


Nem fog fájni és kész!!! Lazíts majd és nem fog fájni :)

Ezerrel drukkolok!!!!


Meli

2013. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3259/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Úgy látom, ma mindenki eléggé elfoglalt volt, és nem nagyon jöttetek fel írogatni.


Irszi, Veled vagyok holnap!

Ha tudsz, jelentkezz utána!!!


Meli

2013. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3260/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Köszönöm Irszi a bíztatást:-)

Az az igazság, hogy ez volt az első olyan Clostys (bár összesen csak a 3.)hónapom, amikor nemtörődöm voltam a sorsra bíztam magam, és nem mentem ultrahangra a 12.napon , de ovu tesztet használtam, és az a 15.napon pozi is lett.

Sajnos most este már elkezdődött ez a barnás folyás, sztem meg fog jönni:(

Hamar túl leszel a vizsgálaton, ne félj a holnaptól minden rendben lesz:)

Meli, úgy sajnálom, ezerrel drukkolok tüszőcskéidnek, hogy nőjenek péntekig, az nem lehet, hogy hiába szenvedtél ennyit, az olyan nagyon igazságtalan lenne:(( nőniük kell és kész.

Jó éjt kislányok!

Lilla

2013. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!