Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3231/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szilvi!

Visszaolvastalak, és komolyan mondom elérzékenyültem, azért emlékeztem is rá valamennyire, mert bár Ti nem ismertek engem régóta, én ismerlek Titeket;)

Vigyázz magatokra, minden rendben lesz, és ne kombinálj!:)

Köszönöm a biztatást és a drukkot:)

Kriszti neked is köszönök mindent,én is sokat gondolkodtam azon, hogy ha gyulladás van még mindig nálad, akkor nem gond e, ha most fogan meg a babátok. De biztos jó orvosod van, és ha ő mondja, hogy mehet a babaproject, akkor menjen. :)

Puszi.

Lilla

2013. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3232/9202 anonim ***** válasza:
80%

Sziasztok Lányok!


Irszike, nagyon sajnálom, hogy még mindig nem jók az eredmények. Nagyon drukkolok a jöv.heti hy-co-sy-hoz!!!!!

Meglásd, Te leszel az, akinek nem fog jáni!!!


Krisztikém, gyógyulj meg hamar, most már rendbe kell jönnöd. !!! És persze harcra fel, szex! Jönnie kell a babának!


Lilla, ne kenődj el, még nagyon korai a teszt! A hőd szépen fent van, baba lesz a dologban :)


Klau, hogy van a veséd? Jobban vagy már picit???? Aggódom nagyon érted, a vese az annyira szar dolog tud lenni, ha fáj és görcsöl :S


Kinikém, jól vagytok a babuciddal? Sokat pihizz és jókat hamizz!!!!


Szilvusom drága! Már csak 2-3 hét :) Istenem, meglesz az első babánk, együtt fogsz szülni a csapattal, mert bizony itt mindenki drukkolni fog és fogni fogja a kezedet :)

Együtt vajúdunk majd :)


Lányok!


Ma voltam UH-on. Mára 6-tal több tüszőm lett. Bal oldalon már 4 van, de képzeljétek el, hogy már 18-asra nőtt a legnagyobb.


A doki azt mondta, hogy SZERDÁN LESZ A LESZÍVÁS!!!! és hogy szerdára ez a nagy tüsző már 30mm-es ciszta lesz, amit leszív nekem, de abban már nem lesz petesejt.

Nem tud mit csinálni ezzel a naggyal, mert a többi 14-16 db tüsző mind-mind 12-13mm-esek, annak viszont nagyon örült!!!!!


Szóval beáldozzuk ezt a nagy tüszőt majd a többiért :)


A másik, hogy azt mondta, emelni kell a hús adagp,at maőo 40 dkg-ról 70 dkg-ra, mert már határértéken van a petefészek méretem, túlstimulálás határán vagyok.


DE ! Akkor miért nem vett vissza az adagomból? Rengeteget kell szúrnom a hétvégén és ha belegondoltok, szerda még a maival együtt 5 nap!!!!!!


Nagyon izgalmas az egész.


Ja! A mai vérvétel.....horror volt, majdnem elájultam. Szúrt szegény nő bal oldalon, szúrt jobb oldalon, semmi!!!


Már Ő imádkozott, hogy eltalálja, mert sajnált engem, nagyon összeturkált ott belül :(

Nagyon fájt, de próbáltam koncentrálni, hogy jöjjön a vérem.


Végül a jobb kéz csuklómból vette a vért :(


Ma este megyünk 8-ra a János kórházba, ott kell beadtni a tüszőrepedés gátlót, amihez defibrillátor kell, mert megállhat a szívem, ha allergiás vagyok.


Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!!!!


Puszi!


Mindenkinek!!!!

2013. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3233/9202 anonim ***** válasza:
80%

Meli! Veled leszünk gondolatban!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE félj, nem vagy allergiás, az nagyon ritka ha valaki az! És rettentő szuper a Dévaitól, hogy ilyen óvintézkedéseket tesz értetek! Nyugi, minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!

A Jánosban vigyáznak rád kicsi Meli, ne félj!!!!!!!!!!!

Örülök hogy ilyen szépek a tüszőid, és hogy ilyen jó sok használható lesz!

Hogy vagy? Nem érzékeny már a pocid? Hát, a vége biztos nem lesz kellemes; a leszívás előtt, de a babáért mindent!

Gondolok rád nyolckor!

Lilla drága, mindig van remény!

Szilvi az élő példa! ÉS Kriszti is, ezzel a 29. napi tüszőrepivel :-) Tényleg csodás a női test, és jó nagy genya, hogy így kifundál velünk. Fogalmunk sincs mi folyik ott belül :-D NAgyon drukkolok neked, a lényeg hogy fent van a hőd, és hogy ez a hónap más mint a többi! Bármi lehet!!!!!!

Folytatom pár perc múlva lányok, csak eszem pár falatot! Irszi

2013. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3234/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvike! Kriszti most a szavak embere, és én is úgy gondolom hogy mindannyiunk nevében ír :-)

Viszont tudd, hogy én is elbőgtem (szó szerint) magam azon amit írtál, olyan jó esett! Hogy megvársz mindannyiunkat :-)

Épp ittam, és a hirtelen jött sírástól még a szörpöt is visszaköptem a poharamba :-) Tudod, nyeltem volna, és akkor jött a brühühü.... Nagyon édes vagy!

Imádlak titeket, és ez annyira jó esett!!!! Így akkor nem maradok magamra ha én leszek az utolsó... bár itt nincs utolsó, tudom, csak most a száraz számokat néztem.

Kriszti! Remélem, óráról órára jobban vagy!

Én sem hiszem hogy szerencsés egy gyulladással teherbe esni, gyógyszer szedés alatt, de lehet hogy pont most akarna jönni az a picike lélek, hát utat kell neki engedni! Ha ilyen kemény hogy így is odatalál hozzátok, akkor minden rendben lesz! Én azt mondom finoman, de hajrá!

Szilvike, tényleg! Hogy áll a kis családi fészek? És a babaszoba? Hol fog aludni Őkisnagysága? A tesóval osztozkodik, vagy eleinte veletek lesz?

A szopival hogy állsz? Én ha majd úgy alakul, kérni fogom hogy császár után is minél előbb adják oda. Persze nem könnyű, de nehogy az legyen hogy 2-3 napig kímélnek, aztán amikor belövell a tejed akkor kapod meg először, és csak szívtok. Feltételezem hogy nálunk ez nem a bevett gyakorlat hogy a császárosoknak is támogatják a kizárólagos szoptatást.


Holnap este kezdem a kúpot, de izgi!!!!!! :-)

Úgy döntöttünk, hogy a doki tanácsa ellenére még folytatjuk vagy 2 hétig az antibiotikumot. Most 200 mag-mos Doxiciklint szed, és a jövő héten már csak valószínűleg 100 mg-mosat. Sőt, lehet hogy megvárjuk a 3 negatív tenyésztést is.

Már csak azt nem tudom, hogy velem mit kéne kezdeni! Azt hiszem, én is kérek valami antibiotikumos hüvelykrémet, megvan hogy mire érzékeny a bacink, és addig nem szexelünk csak gumival (jó, nem?) amíg el nem tűnik tőlem is. Recept nélkül ilyen krémet szerezni.. izgi lesz! Leghamarabb csak kedden kapok receptet....

Na ez van, ezt dobta a gép :-) Hajrá! Irszi

2013. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3235/9202 anonim ***** válasza:
57%

Irszi!

Hogy fogsz tudni olyan krémet szerezni reci nélkül?

Nekem van kupom ilyen antis....még van egy jó pár darab,ha gondolod,oda adom....

Jóféle,a doki irta fel és nekem használt:)

Babaszoba nem elsz még,velünk lesz a kisasszony,nem merem külön rakni még légzés figyelővel sem....

Tudod mondtam hogy albérletbe laktunk....Sajnos olyna kedves főbérlőnk volt,hogy nov 23-án közölte hogy költözzünk el vasárnapig,ez volt péntek este,mert vissza szeretnének költözni és sürgős lenne nekik...

Egyedül maradtam másnap a pakolással,a férjem dolgozott...

1 nap alatt,hónap végén nem tudtunk lakást keresni,igy anyukámékhoz költöztünk:S

Ami azért se volt kellemes,mert igaz hogy 3 és fél szobás lakásban laknak,de a tesomékkal.Jobban mondva csak anyukám...

Itt lakunk velük azóta....

a helyzet annyiban változott,hogy a nagyim örökségéből anyuék vettek lakást maguknak,igy mi megkaptuk ezt amiben vagyunk:)

Vasárnap költöznek az uj lakásba és mi cska akkor tudunk neki állni festeni és rendezkedni befele.

Szóval millió a dolog még,Lilinek bennt kell még maradnia vagy 2 hétig:)

Most csak festünk vasárnaptól....Aztán később a többit,nincs leélve meg semmi,de a festés ráfér:)

És ez már saját lakás végre,nem albérlet,ami nagy szó a mai világba!

A baba velünk lesz egy darabig,majd pár hónap mulva lesz saját szobája.

Meg van már minden,egyedül a babakocsi nincs még meg,de azzal várni is akartam....

A szoptatással ugy vagyok hogy minél előbb annál jobb:)

Császár után neked 8 órát feküdni kell,de aztán ha tetszik ha nem felállitanak....

De a babát kihozzák amig fekszel,ott lehet veled....

Nehéz lesz,már ha császároznak,mert a fejed nem emelheted mütét után,a baba ott lesz melletted,d emegoldom:)

Én sajnos nem vagyok egy tejadós tipus,a fiamat 6 hétig a lányomat 4 hétig szoptattam csak....

Remélem ez most tovább fog tartani,iszom majd rendesen a szopis teát:)

Sokat feszülök,görcsölök,de még cska joslók:)

Olyan érzés mint mikor megjön előtte....Olyan igazi mensis fájdalom....kisugárzik a derekamba is:S

Nem kellemes,de tűrhető,ennél milliószor jobban fog fájni:)

Félek is tőle na:))

Aki mé nem szült azért fél,mert nem tudja mi is az,aki szült már az meg azért mert már tudja mitől kell félni:)

Bár az emlék elhalványodik idővel,de mégis benne marad az emberbe:)

Utána persze mindent megér a nagy találkozás:)

Csak jussunk el odáig:)

Már alig várom:)

Szilvi

2013. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3236/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Igen, rémlettek a lakáskörülmények, csak azt hittem, már azóta egyedül vagytok.

A lényeg hogy még van időtök az utolsó (első) simításokra! :-)

Jó hogy te ilyen rutinos anyuka vagy! :-)

Olyan izgi az egész szülés, én már úgy várom hogy elmeséld, azt pedig még jobban hogy végre én is átélhessem!!!!!!! VAn egy könyv, W. Ungváry Renáta írta, 2012-es azt hiszem, vagy tán idei.... Szoptatás a címe, vagy valami hasonló. A Libriben vettem, de az Alexandrában is láttam. Sok tanács van benne, hogy hogy lehet növelni a kínálatot (folyton legyen mellen, és attól előbb -utóbb több lesz a tej is talán), meg minden féle jóság. Bár tudjátok, én nagy könyvguru vagyok! :-)

Viszont ha a tejmirigyed kevés, akkor nem tudsz tenni semmit (én pont ettől félek, mert velem nagyon korán, 16 évesen elkezdték szedetni annó a fogamzásgátlót a hormongondjaim és a rendszertelen mensim miatt).

Szorítok neked, hogy ömöljön a sok tejed! :-)

A kúp érdekelne, főleg ha Dalacin esetleg.

Antibiotikumos kell, de a Dalacin hiánycikk. Van egy gyógyszertáros ismerős, akitől kérni akartam hogy hozzon, és kedden kap receptet, de pl. Kertvárosban a Hadsereg úton, vagy a Hunyadiban is van hogy odaadják ha megígéred hogy viszed a receptet.

Kedden kérek a Lolloktól valamit, vagy hogy írjon fel olyat, amit a gyógyszertárban kutyulnak össze.

Meg tudod nézni hogy milyen hatóanyagot tartalmaz? Mert kitenyésztették hogy mire érzékeny, csk van vagy 30 féle, sok lenne leírni. Köszi! Irszi

2013. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3237/9202 anonim ***** válasza:
84%
Irom ne menj el:)))
2013. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3238/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bakker Irszikém,nem jó:S

Nincs rajta hogy milyen hatóanyag van benne,mert ez gyogyszertári kevert valami tudod...

Csak anyni van rajta hogy hüvelykúp....Este 1-et felhelyezni és kész is:S

Azt tudom,hogy én folyásra kaptam de azt hogy antibiotikumos azt nem tudom...

Viszont nekem össz vissz 3 vagy 4 darab kellett mert nagyon jó volt és abba is maradt a folyásom....

2013. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3239/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Megjöttünk a kórházból. Akkorát néztek ott a szülészeten, hogy mi a fenét akarunk :)


Mondtam a nőnek, hogy be kéne adnom magamnak egy szurit, amihez kellene a közelben lennie defibrillátornak, jót röhögött, hogy az egész épületben nincs, de azért adjam be ha akarom.


Megszúrtam magam, vártunk fél órát. Csak baromira bevörösödött és viszketett, de ezt mondta a Dévai, hogy normális reakció, nem kell félni tőle.


Most iszonyat sajognak a petefészkeim, nagyon fáj már, remélem még bírják szerdáig. Olyan messze van!!!


Jó hétvégét kívánok mindenkinek!!!!!!!!


Meli

2013. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3240/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Jaj de jo volt olvasgatni amiket irtok!!:-) Meli annyira drukkolok milyen jo tuszoid vannak elkepeszto!!Ebbol lesz a kisbabad olyan izgis!!Orulok h.tul vagy a szurin :-)Latod megmaradtal!:-) Ugyi vagy!:-)Akkor szerdan nagyon nagyon drukkolunk a leszivashoz pikk pakk meg lesz :-) aztan beultetik es slussz passz kesz a baba :-)Vedd egyszeruen es konnyeden probald meg jobban fogod magad erezni es nem aggodsz majd :-)Ja!Valami koltsegvetest irhatnal nekunk a vegen h.mennyibe kerul 1 lombik h.tuduk merre hany meter!Koszike elore is :-)Lilla ez olyan jo h.te mar regota olvasol minket :-D tiszta sztarok vagyunk :-) es mar te is kozenk tartozol!:-)ez igy a jo. :-)Mikor tesztelsz megint?Drukkolok h.baba legyen :-) Irszikem hat nem egyszeru nektek se sztem is szedje a Parod az antibiotikumot biztosra menjetek!Sztem az elso elesloveszetbol babatok lesz!!!ez tuti!!mar csak addig kell kibirni.Azert irom ezt mert akkorra mindent kikezelnek es SEMMI akadaly nem lesz nana h.sikerul a szemetek fenye!!Szilvuskam en ugy izgulok erted!!Jaj Istenem!Azert izgulok ennyire mert en mar most (igy a hsg utan plane) felek a szulestol.Azt mondtam h.en azt akarom h.csaszarozzanak meg es akkor nem fog fajni semmi...de gondolom nem ugy van ...gondolom a fajasokat akkor is at kell elni valameddig.Pffff hat nem lesz olyan kellemes mint amikor bement a baba a kijovetele de ezert erdemes elni a szemunk fenyei miatt!!:-)es akkor meg is van h.mi az elet ertelme. :-) Nekem meg fajdogal a hasam de szedem a cataflant tovabbra is es ugy jo.Puszi Csajok nekiugrok az ablakoknak es jol megpucolom :-D
2013. márc. 2. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!