Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3241/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Nagyon szarul vagyok :( Iszonyat hányingerem van, fejgörcs és nagyon fáj a bal petefészkem :(


Már telítődtem a sok hülye méreggel :(

És nagyon parázok az esti szúrástól. Csak nem lesz most se semmi baj!!!!!!!


Már nagyon várom a szerdát, muszáj túl lennem az egészen, nem akarom, hogy a doki elhúzza péntekig. Hiszen a szerda is már a 16.ciklusnapom, és nekem 28. napra szokott megjönni, mindig félidőben van peteérésem.


Úgyhogy szerdán muszáj lenne!

DRUKKOLJATOK NAGYON KÉRLEK TITEKET, HOGY SZERDA LEGYEN A DOLOGBÓL, JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ????


KÖSZI!!!


Jó hétvégét Mindenkinek!


Meli

2013. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3242/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Napsütéses szép szombatot mindenkinek!!:)


Meli ezerrel drukkolok a szerdáért, reméljük akkor már túl leszel az egészen, mármint a leszíváson, és azt kívánom szívből neked, hogy elsőre sikerüljön, hiszen olyan szépen tömted a husit meg ittad a vizet,meg tűrted a fájdalmakat (iszonyat lehetett neked. nekem az egyszerű gyenge kis clostitól is nagyon szokott fájni a petefészkem), h megérdemled:)

Köszi Kriszti, bizony olvasgatlak titeket már régóta, és mindig veletek sírtam, amikor valakinek megjött, vagy nem jött össze valami, és akkor is mikor Szilvinek összejött, emlékeztem rá is:)

Irszikét is ismerem ám, és drukkolok, h spontán a HYcosy után összejöjjön:)

Elvileg nekem ma vagy holnap nem kell (nem kellett volna)megjönnie. 14.dpo-n vagyok, és csak most délután, ahogy hazaértem csináltam egy tesztet,sztem 25-ös nincs ráírva, ezeket még a netről rendeltem, de negatív:(

Reggel rohanásban voltam, és tiszta stresszben (nyelvvizsgáztam ma) ezért ébredés után miután végeztem a pisiléssel jutott eszembe, hogy tesztelni akartam, a hőmet sem mértem, na majd holnap reggel mérek.

A mellem már picit fáj, de ennyi,még csak nem is barnázok, mert sajnos menzesz előtt 2-3 nappal én mindig szoktam (progi hiány). Hát nem tudom, de én még mindig nem adom fel:-))) Bízok a csodában:-)

Kriszti örülök h gyógyulgatsz, ragyogjanak azok az ablakok!!:-D

Szilvi szegény mennyi dolgod van pont a szülés előtt azért vigyázz magatokra, ne erőltesd meg magad a pakolással, de nagyon jó, hogy saját lakásotok lesz.:)

Kellemes hétvégét, pihizzetek sokat.

2013. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3243/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%
Természetesen, aki gyakran elfelejt aláírni az Lilla:-) Bocsi
2013. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3244/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla, jól teszed, hogy nem adod fel!!!!!! Hiszen semmi barnázás :)


figyu, nekem is mindig van 1-2 nap barnázás mensi előtt és nem progeszteron hiány miatt van. megnéztük vérvételből és nekem 3x-os a progi szintem, nagyon szuper!!!!

viszont a prolaktinom magas, ezért is lehet barnázás, és attól esetleg el tud menni a baba vagy nem tud beágyazódni.

Napi 2x fél bromocriptinnel szuper lett a prolaktin szintem.


nagyon drukkolok, hogy baba legyen a dologban.


Köszönöm, szívből köszönöm, hogy ennyire szorítasz értem, hogy az első lombik sikerüljön. Nem tervezek többet, úgy érzem ez embertelen nagy mennyiségű hormon, amit magamba szúrok.

100.000 Ft-nál tartunk, 2 szatyornyi oltó anyag. DE hidd el, ennyi, nam kamuzok. Döbbenetes mennyiség!!!!!

A szombat-vasárnapi adagom került 50.000 Ft-ba.


MUSZÁJ SIKERÜLNIE!!!!!!! TUDOM, HOGY BABÁS LESZEK, AHOGY MINDENKI A CSAPATBÓL!!!!!!!!


Meli

2013. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3245/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi, köszi hogy megnézted, keddig már kibírom valahogy, mert tünet tényleg nincs, csak nagyon rossz tudni....

Meli, ügyi csaj vagy kitartás!!!!!!!

Biztos már eléggé fog fájni szerdáig, de sajnos ez van. Sok gyönyörű petécskéd lesz, és hidd el, még több is meg fog termékenyülni, és osztódni is fog, mint amennyit beültettek majd!

Már csak 4 nap! Szerdán pedig tuti leszívják, ne aggódj!

Kriszti, édes vagy! Bár úgy lenne, hogy most már rögtön sikerülne.........

Lilla, úgy sajnálom! De még semmi barnázás, semmi mensi előjel! Bízzunk abban a huncut babában! Nagyon aktuális hogy jöjjön megint egy gólya lányok! ÉS Kriszti, Lilla és Meli az esélyes! Arról nem is beszélve, hogy jöhetne több gólya is egyszerre!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek, ma derült ki, hogy a férjem előtt anyósom is szedett Clostyt!!!!!!!!!!!!!!! A kis boszorkány, eddig nem mondta el, és most is véletlenül szólta el magát! Mindig nyomja a h---lye szöveget, hogy minek annyi gyógyszer.....

El vagyok képedve! Kérdeztem is, hogy miért nem mondta el, nagyon jó esett volna, biztos nekem is sokkal könnyebb lett volna... Hát, nem jutott az eszébe! Na persze....

Hihetetlen! Remélem, ha nekem fiam lesz, és egyszer anyós leszek, engem szeretni fog a menyem.... igyekszem majd a legjobb anyós lenni, aki csak lehetek!

Ma kezdem a kúpot! Szuper! Irszi

2013. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3246/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na, Lillus, mi a helyzet? Olyan sokszor az eszembe jutottál!!!!!!!

Nem is írtam, anyósomék szerint pár hónapra hagyjunk abba mindent, és majd magától jön a gyerek ha akar.

Zárójelben megjegyezném hogy egészségügyisek, szóval tőlük inkább támogatást vártam volna....

Röhej! Főleg így, hogy náluk is gond volt....

Lányok, alig aludtam éjjel! Ez a kúp..... kilenc körül feküdtem ha minden igaz, és háromnegyed 11-ig vagy 50* fent voltam.... Éreztem, ahogy olvad a kúp, és folyik ki....

Mindenhol. Csikizett, és nagyon rossz volt....

Aztán elmentem pisilni, gondolom kijött a nagyja, mert onnantól jobban aludtam, de így is rengetegszer fent voltam.

JA, arról nem is beszélve, hogy megfáztam, és antibiotikumot szedek én is..... 2*200mg-mot, hogy ne betegedjek le nagyon keddig.

Jövök még lányok. Puszi! Irszi

2013. márc. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3247/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meli drukkolunk szerdan mar le kell szivniuk nem hinnem h.halogatjak sokaig foleg ha igy faj mar neked biztos repedne mar szegenyke tuszod!Drukkolunk nagyon!!Lilla igy van ne add fel meg lehet h.neked kesobb mutatja ki nagyon szoritok h.baba legyen!Hogy sikerult a nyelvvizsga egyebkent?:-)Remelem meg van!:-) Ragyognak az ablakok :-) nagy fuggonymosas is volt :-)a cataflan nagyon jo ha szedem napi 3* semmi bajom :-)Tegnap szexeltunk meg ma is ...azert tegnap mert akkor kezdodott a tojcsis nyák.:-) Na remelem sikerult.Most nem tudom hogy lesz a lutealis...gondolom meg 2 het...nagyon jo :-\ ha normalis 28 napos lenne a ciklusom akkor mar februar 28.-an meg kellett volna jonnie.De nem nekem a vegen megnyomja egy peteeressel :-| hat nem tudom h ez jo vagy sem....de ebben a ciklusban volt mar tojcsis nyàkom hhhhh ki tudja talan 2* is van peteeresem most en mar nem tudom a lenyeg hogy bent vannak a katonak es hajra!Tenyleg johetne mar az a franya golya!Irszikem ahogy mondod!3 golyat akarok eloszor gyorsan :-)Irszikem jaj de kellemetlen lehetett az a kup akkor :-( nincs mit tenni hasznalni kell.Vica kismamank te hogy vagy??Irj valamit h.minden rendben veletek!Masik Vica?Mi a helyzet?Pixike eltunt ... Klau gyogyulgass!!Kini es Szilvus puszi a pocakotokra :-D Puszi Mindenkinek Csajok!!
2013. márc. 3. 09:37
 3248/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla! Tényleg, én el is felejtettem megkérdezni hogy hogy sikerült a nyelvvizsgád! Bocsánat... Hogy sikerült? :-)

Át tudtad adni a gondolataidat a nyelvtudásodnak? Nehéz lehet így tesztelések közepette bármi másra is gondolni! :-)

Krisztike, ügyi vagy! Nekem is kéne lassan ablakot pucolni, bár dec. elején megpucoltam, de már elég porosak:-( Kertesház...........

Én most kínlódok, fáj a fejem, elég rossz a közérzetem is, és eléggé félek, nehogy összeszedjek még egy frankó kis gombát is az antibiotikum miatt.

És a tüsszögést, orrfolyást már nem is említem.

Szilvike, hogy vagy? Biztos jobban szeretnéd ha kellemes egymásra hangolódásban telnének a napjaitok, ehelyett gondolom Lilikle nem győz tiltakozni, hogy anyucija az utolsó hetekben ennyit dolgozik!

Tényleg, a melóban meddig dolgoztál?

Gondolok rátok sokat!

Meli, tarts ki! Tartsd be szépen a diétát! Igazi hős vagy, én sem tudnék ennyi mindent megenni! Én már ettől a több liter teától is kész vagyok.....

Ügyes vagy, és tudod, muszáj. Tuti meglesz szerdán a leszívás! Addig nem is lát a doki?


Olyan izgi, Szilvus, lassan szül, Meli mindjárt visszakapja a babáit!

Krisztike, szuper hogy összejött a lepedőgyűrögetés, már ez is fél siker! Hátha tényleg ez a hosszúra nyúlt ciklus lesz az igazi!

Én úgy tudom, hogy normálisan 14-16 nappal a tüszőrepi után van a nemvárt ideje. Szóval újabb 2 hét :-)

De legalább izgulhatunk!

Csak azért izgulok, hogy ne kezdjek el köhögni, és a tüsszögés is maradjon abba keddre!

Lányok, vigyázzatok, mert így hogy jött a jó idő, támadnak a bacik! Ne legyetek betegek!

Én megyek vissza az ágyikóba, puszi! Irszi

2013. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3249/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli! Mi újság veled? Hogy bírod? Nagyon rosszul vagy?

Mikor lesz meg a vérvétel eredménye, és mit néznek?

Nektek az inszemeket is a Dévai csinálta? Irszi

2013. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3250/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!!!!


Köszönöm kérdésedet Irszike, jól vagyok. A napi 5 liter vizet betartom és persze az 50-70 dkg husit is.


Ma is szúrtam, de az egyikből egész helyett csak 3/4 adagot szúrtam, mert ha így haladok, szerdára 25-ös tüszőim lesznek és állítólag azokban már nem nagyon van petesejt, tehát muszáj lenne max. 22 mm-esen leszívni őket, különben felesleges volt az egész havi szenvedésem.


Ma ezerrel takarítottam, mert jöv.hét végén szigorú fekvés lesz és csak pisilni és enni fogok felkelni, most előre takarítottam, ezerrel nyüzsgök.


Ma nem érzem a tüszőket feszíteni, lehet hogy az esti repedésgátló hatásától.

És rosszul sem vagyok ma :)))


Hurrá!!!!

Már csak 3 nap és leszívják!!!!!!!


Holnap reggel UH, jövök a tüsző méretekkel és a hírrel, hogy szerdán meglesz-e a leszívás :)


Jaj, már alig várom, hogy visszakapjam a két kicsikémet :)

Csak maradjanak velem. Életem legszebb szülinapi ajándéka lenne egy pozitív teszt :)


Csajok, én mindenkinek szívből drukkolok, muszáj idén mindenkinek babásodni!!!!!!!!!


Meli

2013. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!