Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3271/9202 anonim ***** válasza:
57%

Visszaolvastam, a 37. hetet kezdted amikor utoljára néztek. Egyébként valamiből érezted/ sejtetted hogy megfordult? KApunk egy utolsó óriáspocis képet?

Kini! Mesélj, veled mi a helyzet? Hogy vagytok? Rohamléptekben nő a pocid?

Mi lesz a pizsivel? Én írtam a csajnak, akié a 36-os gatya, de képzeld, sokkal alacsonyabb nálam (mondjuk visszahajtva hordta), és 55 vagy 57 kg -ig volt rá jó. Hát én most vagyok annyi, szóval akkor az meg kicsi....

Mindenképp el kell majd mennem próbálni úgy látom! :-) Irszi

2013. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3272/9202 anonim ***** válasza:
57%

Akkor elírtam Irszike!!!

Szombaton töltöttem a 37.hetet....

Most szombaton töltöm a 38.hetet:))

Mult héten hétfőn még faros volt.

Most fordult be hétfőn-kedden,mert a dokinő azt mondta hogy a feje nincs beékelődve még cska lennt van,meg is mutatta.

Azt is megmutatta hogy fennt a jobb bordám körül van a májam és látszott hogy lili folyamatossan rugja:)

De panaszkodtam is nektek hogy valamit nyom a feje mert borzalmasan fáj:)

Hát ja,ügyes kislány,pedig félek a spontán szüléstől nagyon...

tudod engem méhnyakrákkal mütöttek 2 éve:(

Az egész méhnyakamat csonkolták és egy darab hiányzik is belőle,mert kivágták,igy ki tudja mennyire vagyok tágulékony,de majd kiderül....

Érezni nem éreztem,de 2 napja nagyon féltem hogy beindul valami,mert egész nap meg se állt:S

annyit mozgott hogy már megijesztett és nagyon fájt is,majd szét feszültem...

űolyan érzés,mint mikor fujsz egy lufit és látod hogy már nem sok kell hogy kidurranjon:S

Na a hasam nis olyan volt:S

Megfogtad volna és érezted volna,hogy percek és kidurran:S

Akkor fordult meg sztem....

Jaaaaa és képzeljétek el,hétfőn arra keltem fel hogy a jobb combomon belül...iszonyatosan fáj.

Hát kijött a visszerem,de hol????

Hát a hüvely bemenetnél:S

Oda nyultam tegnap és éreztem ott valamit,mint egy dió kb,nem fáj meg semmi,de mondom ha már dokihoz megyek,akkor megmutizom neki,hát visszér:(

Majd elmulik,mikre nem képes egy baba:)))

Kell még majdnem 1 hét és már rendbe elszek mindennel....

Csinálok még egy utolsó pocis képet igérem:))

Sz.

2013. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3273/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Köszi a képet, már nagyon várjuk a durranása kész "lufidról"!

Hát, a viszér miatt.. együtt érzek! Nekem csak aranyerem volt, na az nagyon fájt. Meg rettentően zavart hogy nem oda való.

Most akkor mennyi idős is voltál? Nem teljesen értem...

A szülés egy szuper dolog, nagyon büszkék vagyunk rád már előre! :-)

Lányok! Most nézem, hogy azt írták a papíromra hogy Steril I.

Ez mit jelent? A hycosy-s papíromon van. Irszi

2013. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3274/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kedves Lányok!

Örülök, hogy csupa-csupa jó hírt olvashattam rólatok.

Kriszti szuper, hogy jobban vagy, az a fránya gyulladás most már menjen a fenébe:-), és jöjjön a babátok:)

Irszi nagyon híreket kaptál, minden rendben nálad, örülök, hogy nem is fájt neked annyira. Steril I? Fogalmam sincs mit jelenthet. Nekem női sterilitást írtak a diagnózishoz (HSG), de én el voltam záródva mindkét oldalon. Biztos jót jelenthet, jaj de örülnék, ha spontán jönne a babátok!

Melike, köszönöm jót nevettem (tyúkanyó és a tojásai). Az jó , hogy feszít, és fáj, mert nőnek!! Szegénykém,Kitartás, lesz eredménye a szenvedéseidnek:-)

Szilvi örülök, hogy pici lányod megfordult. Nagyobb biztonságban éreznéd magad, ha császároznának? A Te esetedben nagy elővigyázatosság kell, és biztos vagyok benne, hogy az orvosok , ha megindult a szülés, jó döntést fognak majd hozni:) Nagyon szorítok, minden rendben lesz!

Nekem sajnos tegnap reggelre megjött:(, jól éreztem előző este, nagyon el voltam keseredve, de ma már jobban vagyok:)

Van egy doboz Closty-m még, összesen kettőt kaptam, nem tudom beszedjem-e, elvileg holnap kellene elkezdeni. De a dokim még nyáron annyira megijesztett, hogy a második hónap Clostyt csak az 5. napon szabad elkezdeni, mert vérzés esetén is lehet baba, és a 3 napon túli vérzést meg kell várni. Erre annyira kicsi az esély, sztem, főleg ha már piros vérzés van, még ha csak 2-3 napig is tart. Szóval nem tudom mit csináljak.

Hát még van 1 napom eldönteni, hogy elkezdjem-e holnap, vagy az 5-en. Szerintetek?

Szép napot Kislányok!

Lilla

2013. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3275/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok :)


Irszike, annyira röhögtem a tyúkanyón :)


Szilvus, a skóciai csajnak is pontosan a 38.héten fordult be a babája :) Ezek csúcsok ám :)


Lilla, szerintem nyugodtan kezd el a clostit.


Krisztikém nagyon drukkolok Neked!!!! Mikorra nem várod?


Klau, hogy vagy??? Ma is nagyon fáj a veséd? Nézzenek már meg végre normálisan, hogy mi a fene van!!!!


Csajok, ma kellett volna a lombik leszívás a doki szerint. Nem számított rá, hogy 2 nap alatt 7mm-t nőnek a tüszőim, és még egyel több is lett bal oldalon!!!!!


Bal: 5 db --- 1 db 28mm, 1 db 25mm, 1 db 23mm, 1 db 20mm, 1 db 17mm


JObb oldal: 1 db 28mm, 2 db 25mm, és a többi 20mm-es


szóval óriásira nőttek, ami azért baj a doki szerint, mert bizony péntekig simán eldurrannak.


Azt mondta, nagyon fél tőle :( Mert nagyon vékonyak a tüszők falai, és bármikor eldurranhatnak.

elvileg péntekig újabb 4mm-t nőnek :(

Az már túl sok, megint közel 30mm-esek leszenk, abban meg már nincs is petesejt állítólag - a doki mondta :(


És sajnos már a hasüregemben látott vizet is, pedig iszom és eszem a kötelező adagot :(


Ha tovább nő a víz mennyisége, akkor nem kaphatom vissza a babáimat hétfőn.


DE! Csak pozitívan!!!! Őrzöm a tojáskáimat, lábujjhegyen pipiskedve járok, úgy vezetek hogy a fenekem lóg a levegőben és a lábam a gázpedálon támaszkodik, mert nem akarom, hogy kipukkadjanak egy-egy döccenőnél :)


Még két nap! Muszáj kibírni :)


Csajok, a vérvételen is túl vagyok, most már a második szúrásból jött egy pici vér :)


Meli

2013. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3276/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla!

Nem tudom én mit csinálnék, de ha minden igaz, a most beszedett Closti még hat magától is a következő hónapban, és lehet hogy ezért én most kihagynám, aztán a következő hónapban szedném be. A márciusi kismamák amúgy is decemberben szülnek (én ezért az egy hónapért nem nagyon vagyok oda a szülés szempontjából)...

Egyébként szerintem sajnos nem vagy terhes, szóval ez miatt nyugodtan beveheted.

Viszont nekem még mindig meg van a fél doboz Clostim, ami gazdára vár....

Azt hiszem Vica volt aki elkérte, de mielőtt elküldtem volna, spontán terhes lett :-)

Gyerekhozó closti.... ;-)

Nekem 4 tüszőm érett amikor egészet szedtem, így én csak felet szedhettem -attól is 2 tüszőm lett.

Meli! Nem is tudom hogy mit mondjak.....

Mindenekelőtt biztatlak, mert bízni kell, és nagyon büszke vagyok rád, hogy ennyi áldozattal vigyázol a tüszőcskéidre!

Csak így tovább, nagyon büszkék vagyunk rád!!!!!!!

A másik dolog, hogy szerintem is őrült nagyok lesznek!!!! Az én orvosom szerint 20-22 mm egy ideális tüsző mérete.

Persze lehet hogy mindenki mást gondol, úgyis majd csak a leszívás után tudjuk meg hogy hány tüsző lesz "használható".

Mindenesetre azért igazán leszívhatta volna most is..... vagy ha az a baj hogy ettél előtte, akkor ma este, vagy éjjel, vagy valamikor... főleg ha ő is izgul.

De nem szívta, úgyhogy akkor marad a péntek, igaz? :-)

Óvd őket, de azt tudd, hogy te most is mindent megteszel értük!!!!!!!!!!!!!!!!! Erődön felül te sem tudsz teljesíteni.

Ennél jobb megoldás, hogy kíméled magad (tényleg, nem kéne jobban kímélned magad?????? Arról volt szó, hogy a héten már nem csinálhatsz semmit!!!!!!!), betartod a diétát és óvod a kis hímestojásaidat; nincs.

Csak ügyesen Melike, minden rendben lesz! Gondolunk rád sokat! Puszi! Irszi


Krisztike! Elolvastad amit priviben írtam? :-( Irszi

2013. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3277/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága vagy Irszi, olyan nagy erőt ad, hogy ennyire átérzed az egész lombikozásomat és ennyire együtt csináljuk a többi lánnyal.


MINDENKINEK TÉNYLEG NAGYON KÖSZÖNÖM, HOGY FOGJÁTOK A KEZEM ÉS DRUKKOLTOK.


Én tudom, hogy legalább 1 petesejtem lesz és bizony baba lesz belőle :) Még idén a kezemben tarthatom :)

Meli

2013. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3278/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok, Vica vagyok:)

Olvaslak titeket, velem semmi újság, a 20. napon vagyok, és nagyon remélem megvolt az ovu. Hétfőn iszonyúan fájt a hasam, szűrt, nyilalt, closti mentes hónapba vagyok, bárcsak sikerülne:)

Szilvi, szuper hogy befordult a kislánykád, ne félj a szüléstől, minden oké lesz!

A vesefájdalom rosszabb mint a szülés, mindkettőben volt részem, a vese erősebb.

Meli, én se értem miért nem szívták le még ma, de drukkolok hogy legyen olyan tüsződ amiből babóca lesz, így kell lennie!!!!!!!

Mindenkinek megy a drukk!!!!!

2013. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3279/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica!

Örülök hogy írtál, de jobban örülnénk ha sűrűbben jelentkeznél!!!!

Ha más úgyis olvasol minket, csak 1-1 sort írj hogy mi van veled!

Reméljük tényleg megvolt az ovud, főleg ha fájt is a hasad

Akkor már csak kb. egy hét, és kiderül hogy lapu-e odabenn valaki!

Krisztike! Gyanúsan nagy a csend! Minden rendben van, ugye?????????????

Krisztike segíts nekem légyszi! Mond hogy én nem gyulladok be!

Egész éjjel fájt a derekam, mint amikor menstruálok. És most a hasam is elkezdett, de nem lent, hanem az egész hasam, leginkább a köldököm körül -mintha úgy tenném a hasamra a kezem, hogy a köldökömnél van a tenyerem alja (a kisujjam), és ott, a tenyerem alatt fáj legonkább, de még a gyomromnál is.

Ez is egy kicsit olyan izomlázszerű, nem is tudom milyen fájdalom.

Nem hiszem el lányok hogy nekem is valami h...*e gyulladásom lesz!!!!!!!!! Ugye nem?

Folyás semmi. Puszi! Irszi

2013. márc. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3280/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


Rossz hírem van :(

Tegnap fél 6-kor és fél 9-kor rám jött az a szokásos petefészek fájás, mint mikor inszemeknél durrantak a tüszők.


Sajnos bármennyire óvtam magam, nem tudtam megakadályozni, szétpukkadtak a tüszőim.


Nagyon nagy fájdalommal járt mind a kétszer. Összetéveszthetetlen.


Már csak abban tudok reménykedni, hogy a 17 tüszőből marad néhány holnapra, amit leszívnak.


Sajnos már nem érzek semmit. Már nem feszít egyik petefészkem sem.

Egyértelműen eldurrant, tényleg éreztem, már álmomból ismerem azt az érzést :(


Holnap reggel kiderül, minden kárba veszett-e, vagy még maradt pár darab tüszőm :(


Kész vagyok :( Nálam nincs pechesebb emberke :(


Meli

2013. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!