Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3321/9202 A kérdező kommentje:
Jujjj Meli jajj de jo hirek!!!Uristen ott vannak az igazi kisbabak :-))))) es nemsokara a pocidban :-)))) ugye megmondtam h.ezt probaljatok meg!latod a Parod is milyen lelkes :-) meg fog maradni ne felj!:-) Irszi imadlak es nem unlak!!<3<3<3 :-D ne felj mar annyira a gyulladastol mert tenyleg bevonzod.Nem mindenki gyullad be.Miert pont te lenne aki igen?!Na!!!Ne aggodj ezen!Ha meg gyulladas lesz akkor mit csinalsz?Nem dol ossze a vilag.Szedsz fajdalomcsillapitot es kesz.Nem kellemes de.en is itt vagyok meg!:-)elek :-D Vica drukkolunk nagyon ne gondolj a rosszra vagy legalabbis probalj meg nem gondolni ra!:-)Puszikak Csajok!Nekem gorcsizget es neha szurkalgat is a hasam...jajjjj de tudjatok ez mindig ilyen becsapos ...mindig ez van baba meg sehol :-D ha valami elesen mas lesz mint maskor megirom.Aztan lehet h.olyan tipus vagyok h.csak akkor erzem h.terhes vagyok ha megmozdul a baboca :-D mindegy ha van valami ugyis irom rogton :-)pusziiii
2013. márc. 9. 23:16
 3322/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

MELI!

Annyira örülök nektek:)

Mind a 6 kis babácska épen megvár Téged jövő hétig:)

Döbbenet, h a párod spermái nem tudtak áthatolni, és ez volt az ok:(. Ez csak ilyenkor derül ki?

Puszi puszi mindenkinek!!

Lilla

2013. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3323/9202 A kérdező kommentje:
Jo reggelt Csajok!Itt videken uuuuugy csicsrergnek a madarak!:-)))olyan jooo erre ebredni:-)imadom.:-))Ma van a 38.ciklusnapom:-)jo hosszu.Remelem a kis "ciklus vegi"petesejtem megtermekenyult es nem esett szet ott maganak.Ha abbol indulok ki h.multhet szombaton lehetett repedes akkor ma vagyok a 8.dpon.Kb.meg 6nap mulva nem kell megjonnie a mensinek.Most ugy elgondolkodtam rajta hogy hol is tartok:-)Apro szurkak vannak es neha gorcsok olyan mensisek....csak az a baj amit tegnap is irtam h.ezek jo becsaposak.Csak holnap reggel megyek vissza Pestre ugyh.meg egy szuper nap itthon :-)Csokitortak csinalok...tegnap mar megsutottem a 4 piskota lapot:-)csialok meg lekvaros buktat es kakaos csigat is:-)Azt jo vinni a munkaba is.Szeretem magamnak megsutni mert horror arakon van a peksegekbe es az enyem finomabb is:-)Kozben kirakom mar a husveti diszleteket es varom a nyuszit nagyon:-)Talan babat hoz igy egyuttesen a golyakkal mindannyiunknak!!!Puszikak!!<3
2013. márc. 10. 09:00
 3324/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Alig aludtam éjjel, annyira fájtak a petefészkeim. Remélem, ez nem jelent nagy bajt.


Vica, ne aggódj, ez a baba Veletek fog maradni, bízzál benne!!!!!!!!!!!! Csak jóra gondolj :)


Lilla, igen ez csak lombiknál tudott kiderülni. Már mondta inszemnél a doki, hogy nagy valsószínűséggel ez lesz a baj és hogy csak lombiknál tudjuk megnézni, és hát tényleg ez volt a baj :(


Irszike, nyugi. Természetes sajnos a hasfájás, nekem 10 nappal az átjárhatósági utánig annyira fájt, hogy ülni sem bírtam és én is azt hittem, valami gyulladásom van, de ez normális sajnos. Algopyrin jót tesz :)


Krisztike, annyira drukkolok, hogy most babás legyél :) Nagyon izgi az egész :)


És persze nagyon izgulok a kicsinyeimért, hogy holnap is jó hírt kapjak róluk :)


Szilvusom, jól vagy? Egyben vagytok még Lilikével?

Kitartás :)


Puszi mindenkinek!!!!!


Reggel majd 9 után jövök a hírekkel, hány babám van még :)


Meli

2013. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3325/9202 anonim ***** válasza:
57%

EZT KÜLDÖM MINDENKINEK :)


[link]


Meli

2013. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3326/9202 A kérdező kommentje:
Melikem koszi a kepet en is ezt kivanom mindenkinek :-) Szegenykem hat azert megterhelodtek ott most is a dolgok semmi baj nem lesz gondolom normalis h.valamennyire faj a petefeszked de kerdezz ra a dokinal azert!Kitartas meg lesznek a kicsinyeid :-)
2013. márc. 10. 11:18
 3327/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tudom Meli, de akkor is odabenn vannak, egy helyes kis petri csészében vagy miben :-)

Hat baba egy pocakban, ez még viccnek is rossz!

Tudom hogy sok jó baba kis helyen is elfér, na de akkor is :-)

Drukk a hétfőhöz!

Oké, igaz, bármi lesz is, úgy lesz velem :-)

Minden rendben :-)

Vica, Kriszti, megy a drukk, jöjjön a gólya!

Én tegnap palacsintát sütöttem, ma lekvárral töltött hókiflit tervezek, csak az a baj, hogy nem nagyon (nagyon nem...) ehetnék ilyesmit, de hát olyan finom..........

Puszi csajok! És igen, jöjjön a nyuszi a gólyával karöltve mindenkihez! Irszi

2013. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3328/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Meli én is szoritok neked holnap,és bizz benne,hogy minden rendben lesz.

Valaki le irná,hogy ki babás köztetek és kivel mi van.

El kezdtem olvasni a bejegyzéseiteket,de olyan sok van,hogy bele keveredtem. :)

Én nagyon sajnálom,hogy ezt a honapot ki kell hagynunk a bárnyhimlő miatt,de reménykedem,hogy április a mi hónapunk lesz. :)

Kellemes vasárnapot mindnkinek

Gina

2013. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3329/9202 anonim ***** válasza:
57%

Helló lányok, Vica vagyok!

Köszönöm a bíztatást, ma nagyon éles szurkálódás, alhacsi görcseim voltak, mint amilyet ovunál éreztem, sok krémes folyással, nem tudom mi lehetett, remélem a kicsi fészkelődik:)))))

Ilyen szép a hőm

[link]

2013. márc. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3330/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Vica, ez biztosan a baba lesz! A hőhöz nem értek, de a többi dolog... Én olyan boldog lennék, ha végre megint ilyeneket éreznék!

Már lassan attól is, ha csak beképzelném, de már olyan rég éreztem bármit is...:(

Szorítok nagyon!

Gina! Én áprilisban születtem, úgyhogy az áprilist imádom! Higgyétek el lányok, áprilisban lesz egy szépséges pozitív tesztünk!!!!!!! :-)

Talán a tiéd lesz?

Krisztike, úgy lesz! Főztem fincsi tejberizst, annak nekiugrunk, aztán egymásnak :-)

Kini, milyenek lettek a gatyák?

Klau, hogy vagy?

Szilvike, ne terheld túl magad!!!!!!!!!!!!!

Melikém, nagyon fogok rátok gondolni!!!!!!!!!!!!!!!!!

A többi babából fagyibébi lesz? Irszi

2013. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!