Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3351/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Melike, nagyon sajnálom, de azt neked is be kell látnod, hogy ha tényleg azért kaptak erősebb tápoldatot, hogy szelektálódjanak ki a betegek, akkor jobb előbb mint később...

Tudom, nagyon szörnyű, és nem kívánom senkinek, de ha vigaszt vagy választ akarsz találni, akkor biztosan ez volt az ok, hiszen más nem lehetett!!!!!!!

Bele se gondolj, de sokkal rosszabb az, ha pont azokat kapja valaki vissza, amelyikek kevésbé életképesek, és aztán meg csak azt veszi észre, hogy 2 hét múlva negatív a teszt..... Íg nagyobb az esélyed, meglátod! Fel a fejjel, holnap beültetés! Tessék kivirulni, hogy holnap a szépséges babáid egy csodakedves, csodamosolygós, boldog anyuci méhébe költözhessenek be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok, már elvesztettem a fonalat hogy ki hol tart:-)

HA száradnak le a pöttyök, és még csak most lesz ovu, akkor én sem hagynám ki ezt hónapot!

A Closty sokaknak segített, neked is fog! Drukk!!!!!!!!!!!!!

A hőgörbe biztató, én is beágyazódásnak veszem :-)

Kriszti!!!!!!!!!!!!! BAkker, figyeld meg hogy nyárig (júniusig bezárólag) ott lesz a pozitív teszt a kezedben!!!!!!!!!!!!!!

A gólyák nem hazudnak! Én ma a két gólyámmal álmodtam, a férjem munkahelyének kertjébe fészkelte, de én vettem őket észre! És volt még egy, amelyik a földön feküdt, az kisebb volt, ez nem tudom mit jelent....

Lesz egy ikerpárom, aztán egy pici öcsi vagy hugi???????????????????????????

Élőben még nem láttam, de nem hagyon ki -bár nekem ez elég "jel értékű".

Összefoglalom a "kemény magot", azaz a régieket, valaki tegye meg ugyanezt az újakkal kérlek!

Irszi

2013. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3352/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szóval:

Én, szamár előre:

Irszi: 2 éve hagytam abba a gyógyszert, másfél éve megy élesben a dolog, lassan másfél éve vagy én, vagy a férjem kap valami gyógyszert a gyermekáldás elősegítésére....

KAptam már Clostyt, aztán Merional szurit -azt fogok legközelebb is.

SZerencsére repesztő nem kell.

HA megvan a végleges andrológiai eredmény (vagy 3 hét, vagy ha nincs szerencsénk, akkor még pár hónap), akkor 2 hónap stimulálás, majd inszem a terv. Remélem spontán összejön.......................

Tavaly augusztusban volt egy biokémiai terheségem, túl vagyok a HYCOSY-n, minden ok.


Meli: bő 7 éve küzdenek, sok sikertelen inszemen vannak túl, most lombikoznak. Sikerülnie kell!!!!!!!!

Túl van a HYCOSYN.


Szilvi: hamarosan szül, az első kismamánk, Lili babáját várjuk :-)


Kini: ő is lassan szül. Az elején rosszul tűrte a terhességet, kórházban is volt, sokat hányt. Még nem mutatta meg magát a csemete.


Pixike: néha vissza -visszatér, ő nem kap semmilyen gyógyszert még, de rég nem jön össze nekik sem.


Kriszti: A következő kismamajelölt szerintem (Meli után), mert aki gólyát lát... :-)

Sokáig szedett Clostyt eredménytelenül.

Túl van az átjárhatóságin, neki rtg-s volt. Találtak gondokat, de most spontán próbálkoznak.

Ő tette fel a kérdést, de ez mindig ott szerepel nevénél.


Klaudia: Egyszer szedett clostyt, eredménytelenül. Aztán a párja betegedett le, most ő szegényke a veséjével... Várjuk hogy meggyógyuljon, aztán újra gőzerővel várja a pozitív tesztet!


Azt hiszem mi vagyunk a régiek.

VAlaki összefoglalja a töbieket?

Irszi

2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3353/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én a többieket nem tudom összefoglalni de magamat leírom:)

5 éve próbálkozunk, kiderült hogy PCOs és II-es típusú diabéteszes vagyok, gyógyszert szedek, Merckformint, D3 vitamint.

A clostis ciklus nem sikerült. Két terhességemet vesztettem el 2011-ben 8 hetes terhességet, 2012-ben egy 22 hetes terhességet.

Jelenleg closti mentes ciklusba vagyok, és nagyon bízom a sikerben, hogy végre én is megtapasztaljam milyen is édesanyának lenni:)))


Vica voltam

2013. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3354/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Irisz nagyon szépen köszönöm ezt a szép összefoglalot.

A számból vetted ki a szót,mert én is úgy gondolom, hogy Meli ne csüggedj mert jobb igy ha most derül ki hogy melyik az egészséges és ök maradnak,holnap ketten biztossan a méhedben lesznek.

Légyszi légy erös és minden rendben lesz.

Én akkor nem szolhatok semmit,mert a kisfiammal könnyedén terheslettem , a tesoval meg febrruárban kezdtük a probálkozást ami sajnos sikertelen volt.:(

De most új hónap új remény.:)

Azt azért tudni kell,hogy a tehességem elött endokrinologiára jártam és peteérésem szinte alig volt,de mondta a dokim,hogy fogyjak és hamarabb össze jön a baba.

Most januárban voltam és ujból ezt javasolta,bizakodom és reménykedem.

Gina

2013. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3355/9202 anonim ***** válasza:
64%

Meli drága: ha korábban visszakapod Őket, akkor a méhedben nem lett volna életképes! Erre gondolj kérlek! A sors valahol így akar megkímélni! Ha mára 3 maradt, és holnap is annyi lesz... kettőt kérsz és egyet pedig még le tudnak fagyasztani! Fel a fejjel nagylány!!!!


ui: remélem velem együtt örültök. Kiderült, kislányunk lesz :))))


K.

2013. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3356/9202 anonim ***** válasza:
71%

Hurrá Kinike, kicsi lány van a pocikádban :)

De jóóóóóóóóóóóóóóóóóó :)

Hát persze, hogy veled együtt örülünk!!!!!


Drukkolj nekem holnapra!!!


Puszi:)


És kérjük a kicsi nevét :)


Meli

2013. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3357/9202 A kérdező kommentje:
Szasztok Csajaim!:-) Melike ne legyel szomoru a termeszet szelektal tudod.Ne izgulj meg kell hogy legyenek a babok mire eljon az ido!!!Drukkolunk nagyon!!Veled vagyunk! Kiniiiii jaj kislanyod lesz!!Gratulalunk!!!:-)))) Tenyleg hogy hivjuk Őt?Na Csajok a masodik babank is kislany en is azt szeretnek titokban :-D Dejodejo!!:-) Velem nincsen semmi csak a hasbugyogas tovabbra is mintha folyton hasmenesem lenne napkozben.Nem mindig jon elo de gondolom a metformintol vagy az erospaprikatol van:-D nah mindegy.Legalabb fajna mar egy picit a mellem vagy nem tom :-( kb.3 nap mulva nem kell megjonnie...majd meglatjuk.Puszikak!!
2013. márc. 13. 06:42
 3358/9202 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!


Kini gratulálok a pici lányhoz. :) Mikorra várod?

Meli ma már be is ültetik a babókat? Nyugi minden rendben lesz. Írd majd meg,hogy mi volt.

Gondolatban veled vagyunk.

Titokban én is kislányt szeretnék,de mindegy csak egészséges legyen.

Szép napot nektek!

Gina

2013. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3359/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Csajok!

Először is Meli ne keseredj el, biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, és ahogy már írták a lányok korábban előttem is, valószínűleg a természet döntött erről:(.

Ma nagyon izgulok értetek, és csupa pozitív gondolatot küldök feléd.


A bemutatkozás(Ginának és Mindenkinek)

Lilla vagyok, és a lányzókat már régóta olvastam, de csak kb 1 hónapja írtam ide, és Ők annyira kedvesek, és aranyosak, szóval jó itt lenni.

Nálunk 15 hónapja nem jön a baba, nyáron két clostys ciklust végigcsináltunk. A hormonjaim nagyjából rendben vannak, egy kis progihiányom van, mert nincs minden hónapban peteérésem. Decemberben átjárhatóságim volt(HSG), ahol kiderült el vagyok záródva mindkét oldalon. Januárban laparoszkópiás műtétem volt, ahol sikerült megnyitni mindkettőt, hihetetlen mázlista vagyok, mert ez sajnos ritkán szokott sikerülni:( Még a műtét előtt jelentkezni akartam lombik programba, de a férjem lebeszélt róla. Szeretné, ha spontán próbálkoznánk egy darabig.

Azóta az előző hónapban Clostyt szedtem, de eredménytelenül. Most vagyok a 9.cn.-on, és Clostyt szedek újra, ma este veszem be az utolsót. Hosszú hétvége jön, ezért nem tudom mikor fogjuk ultrahanggal nézni, hogy van-e eredménye. Hétfőn már késő (14.nap) szerintem. Hát ezt még kitalálom.

Leegyszerűsítve ez a második éles cikluom, mert totál el voltam záródva korábban, és az nem számított:(

megy a gólya lányok mindenkihez, 2013 a Mi évünk lesz!

Sajnos én csak szarkákat láttam, de azért bízok benne:)

Szép napot mindenkinek!:-)

Lilla

2013. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3360/9202 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok lányok:)

Melusomnak 2 babája maradt,11-re megy és visszakapja őket:))

Drukkoljunk érte,mert nagy lázban van és tök jó hogy kettőt kap vissza:)

Lilla!

Nekem is a második clostis hónap sikerült:)))

Pedig az elsőbe még repiszurit is kaptam és mégsem jött össze!

A második honapban nem volt szuri és babás lettem,nemsokára már a kezemben foghatom:)))

Kini!

Tudtam hogy kiscsajszi lesz:))))))))))Annyira éreztem és láttam a pocakodon is,na meg az elején detto ugy éreztem magam mint Te,igaz én nem hánytam annyit:)

Drukk lányok,jönnek azok a gólyák:)))

Szilvi

2013. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!