Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3361/9202 anonim ***** válasza:
71%

DRUKKOLJATOK CSAJOK, NEMSOKÁRA INDULHATOK A KICSI BABÁIMÉRT :)


Meli

2013. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3362/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lilla köszönöm neked is a bemutatkozást!

Bizz benne,hogy hozzád is menni fog a gólya.

Ülök a gépe elött és potyognak a könnyeim, nagyon örülök hogy befogadtatok.

Eszméletlen,hogy milyen sok dolog miatt nem jön össze a baba,de elöbb-utobb mindenki babás lesz.

Meli örülök,hogy a két babót vissza kapod.:)

Gina

2013. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3363/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meliii, ezek nagyszerű hírek, meghallgatták a babák anyjuk szavait, már most jó gyerekek:))

Drukkolok hogy szépen fejlődjenek!!!!

Gina, mi is örülünk neked:)

A hőm változatlan 36,9 :))

Kriszti, akkor megy a drukk neked 3 nap múlva:)) ÉN nekem még van egy egész hetem:)


Vica voltam

2013. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3364/9202 anonim ***** válasza:
71%

Lányok!

MElus vissza kapta a 2 babáját és most pihenget:)

Én vagyok a hírmondó:)))

Szilvi

2013. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3365/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
71%

Köszönjük Szilvi!

Hát ez csodálatos Meli!! Ikreid lesznek!! Hidd el:-) Pihenj nagyon sokat, és ne kelj fel, csak ha nagyon muszáj,nem tudom mennyire engedheted meg magadnak, de ez fontos, és csak a babákra koncentrálj:-)))Pihenj aludj, és semmi stressz, jo-jo tudom könnyű ezt mondani;)

Lilla

2013. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3366/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szia Melikénk drága ikres kismamánk!!!!!!!!!!! Bizony, most kismama vagy Meli, hiszen tudjuk hogy két szépséges babakezdemény is a pocakodban van!!!!!!!!!!!!!!!!

Reméljük minden rendben lesz, és veled maradnak, de biztosan így is lesz, hiszen a rutin meg az évek :-)

Én fel sem kelnék a helyedben a tesztig!!!!!!!!!!!! Most pihizz, mintha nyári szabin lennél. Illetve azt csináld, ami jól esik, hiszen most ez a legfontosabb!


Kedves Hírmondó, köszönjük a tudósítást!!!!!!!!!!!!


Kini!!!!!!!!!!!! Tudtam!!!!!!!!!!! A lány maciból, meg hát a rózsaszín....... :-))))))))))))))))

Jó hogy neked is, és Szilvinek is fiút jósoltam! Akkor majd mindenkinek a másikra kell gondolni, mint amit mondok :-) GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!


Csajok, a szarka is valami, bár én azt rengeteget látok, itt röpködnek állandóan a fejünk felett!!!!! Annyi van mint a csuda! Imádom őket, jó fejek ahogy kárognak!


CSajok, jönnek a babák!!!


Krisztike, nekem sincs semmi mell tünetem sajnos, de a hasam a szokásosat produkálja, már kár is leírni :-)

Ismerem, mint a rossz pénzt! Néha mintha éreznék mensis fájdalmakat, de csak éppen hogy egy picikét, és erről is azt gondolom hogy nem valódiak :-) Mármint hogy viccelődik velem a kis testem! Nekem lányok még egy csomó időm van, 28.-a körül tudnék tesztelni ha addig nem jönne meg azt hiszem.....

Áprilisban vagy májusban már végre stimu, attól függ, hogy lesz pénzünk............ Sok volt most az a 40.000 az átjárhatóságira, és mennünk kell andrológushoz is.....

Puszi csajok!

Ki is nem várja egy hét múlva???? Igaz, jó felfogás: még van egy heted!!!! Szuper! Puszi! Irszi!

JA, és engem is meg szoktatok siratni; szerintem is tök szép dolog hogy így összetartunk!

2013. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3367/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg Szilvike, hogy bírod??? ÉS köszönöm az élménybeszámolót, legalább tudom hogy mire (is) lehet számítani! Örülök azért hogy most jobb a helyzet! :-)

Hogy álltok épp? Irszi

2013. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3368/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én nem várom egy hét múlva:))))

Vica vagyok:)

2013. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3369/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!!Juj de jo hirek Csajok!!!!Azta mindeniiiit!Melikenk vissszakapta a ket gyonyoru babocajat!!!Irkreid lesznek Meli!Atya vilag!!!:-))))nagyon szep lett ez a reggel :-))) milyen jo hirek!!:-))Na!Mostmar semmi dolguk a picurkaknak csak megkapaszkodni!:-)CSAK pihenj Meli es ezt most vedd nagyon komolyan!!Nem am ugralni meg fozni meg ilyenek.Szepen pihenj,fekudj!!3-an vagytok osszesen a testedben csak ratok koncentralj most Draga Meli!!Urisren olyan boldog vagyok!Ott vannak a pocakodban!!!Vegre!!!!Igaza van Lillusunknak hidd el es NE AGYALJ!!!Minden rendben lesz a babakkal!:-)Fuuuu Csajok mennyit vartunk erre mennyit?!?!es vegre meg van.Melikenk pocakjaban ott vannak a babak!!:-))Mindjart pezsgot bontok igy reggel:-))nem birtam aludni...de ma rekordot dontottem.Nalam ma van szombat mert szabin vagyok :-)es tegnap megint lejottem Anyaekhoz :-DHusvet elotti nagytakaritas es magok ultetese joghurtosdobozokba lesz a program :-)))Anyaval <3 :-)) Jaj tegnap neztunk Apaval <3 a Pápa valasztast :-) izgis volt erdekelt h.ki lesz a Pápa:-) de nagyon hideg front jon mert mar 9!orakor elaludtam Apa mellett es 9:15-kor atcaplattam a szobamba mert ugy ereztem ha nem alszok belehalok!Egy kicsit arra gondoltam mint Szilvusunk volt nagyon faradt estenkent Lilikenk miatt...h.talan en is babas vagyok azert asitozok 2 napja a munkahelyen orankent es azert aludtam el 9-kor.De biztos nem igaz,csak most faradtabb lehetek...vagy a frontok...vagy tavaszi faradsag...de egyebkent nem erzem magam faradtnak egyaltalan sőt!Olyan eber es jo kedvu vagyok egesz nap csak valahogy megis almos.Na mindegy.Kb.ket nap mulva ugyis kiderul...akkor nem kellene megjonnie.Asszem ez a 42.ciklusnapom.Elaludtam 9-kor de ma meg mar 6:15-kor kuruttyolok:-DIrszikem ezek a hasfajasok...nekem is vannak neha de en mar nem hiszek nekik ahogy te sem.Azt kell h.mondjam h.nem jelentwnek a vilagon semmit sajnos.De megis olyankor az ember ohatatlanul arra gondol hogy biztos a baba agyazodik be:-)ami nem baj mert legalabb vizualizaljuk es azzal rasegithetunk a dolgokra :-)Gina!Te is kislanyparti vagy!:-))En is de nekunk sztem kisfiu lesz mert a Parom csaladjaban eddig jo sokara visszamenoleg csak fiukat nemzettek a fiuk:-D Vica meg egy het akkor a nem vartig!:-)Nagyon drukkolunk!Babas Vican te hogy vagy?Mi a helyzet a kisbaboval?:-)irj valamit h.tudjuk jol vagy!Szilvus?Minden rendben?:-)Hogy birod az utolso napokat?Koszonjuk a hireket Melirol!:-)Lilla gyurjatok az ovura!:-)Clostival legeloszor nekem a 11.cn-on volt ovum!meg is lepodtunk:-)Na puszi Mindenkinek es babasodjatok!:-)Babasoknak meg puszi a pocakra Melit is beleertve:-)))!!!<3<3<3
2013. márc. 14. 07:11
 3370/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok drága kicsi lánykák!!!!


Annyira imádlak Titeket!


Krisztikém, olyan édes vagy, hogy ennyire örülsz a babáimnak, olyan jól esik :)

Ez is közös babus(ok) lesz(nek).


Sajnos túlstimulált lettem, a petefészkeim 3x nagyobbak a kelleténél és sajnos van 3cm folyadék a hasüregemben.

Vissza sem kaptam volna a kicsiket, de megszánt a doki és mondta, ha napi 1kg húst és 6 liter vizet iszom, nem lesz baj. Én megígértem, de hogy lehet ennyit enni??????


Nagyon fáj a hasam, fájnak a petefészkeim és olyan, mintha beletapostak volna jól a méhembe. Ki kell bírni :)


Képzeljétek, azt mondta az embriológus, hogy az egyik babám péntek hajnali 2-kor fog odatapadni a nyálkahártyámhoz, a másik babus pedig hajnali 3/4 4-kor.


Fantasztikus, hogy ilyeneket is meg tudnak mondani :)


Most nagyon izgulok értük, hogy még életben legyenek (vannak) a mai napon is.


Imádom őket már most :) Olyan boldog vagyok!!! És egyben nagyon félek, hogy a víz tovább nő a hasüregemben és a tüdőmre megy :(


Drukkoljatok!!!!


Én is MINDANNYIOTOKNAK DRUKKOLOK EZERREL, EZ EGY BABÁS ÉV LESZ, TUDOM!!!! ELINDÍTOTTAM A FOLYAMATOT, INNENTŐL MINDENKINEK BABÁSODNIA KELL!!!!!


Meli

2013. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!