Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3411/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Meg nem jott meg a mensim.Irszikem koszonom amiket irtal neked is Kini es Szilvusom!:-)Drukkolok most magamnak en is csak felek h.majd hiaba.Olyannyira h.tegnap mar emelyegtem...tobbszor erztem egy pillanatra h.megszedulok (mikor kicsit be van baszcsizva az ember) es meg a mellemen a bor is viszkedett!!!aaaaaa!mindenfele tunetet produkalok mar aztan meg majd a nagy semmi gondolom.Mensis erzesem most per pill.nagyon enyhe.Kini szuper a Kira nev :-))de jo h.mar meg van most mar tudjuk hogyan emlegessuk az eleinte meg szegyenlos kislanyt aki mar nem az :-D Szilvusunk dugjad csak azt a kupot!Nem lehet kellemes de a te erdeked.En is ugy gondolom ahogy te foleg a hsg utan ...annnnnnyira fajt es csak 1-2 perc volt a szuleshez kepest es hogy kifaradtam benne 2 orat aludtam azonnal.Akkor szuleskor sztem KO leszek csak sokkal tovabb :-DDe Irsziket is megertem...ha nem lennenk utana hulla faradtak az lenne a legjobb:egyutt a babuckankkal :-)Irszikem nagyon izgalmas h.ennyi mindent erzel!!:-)Nagyon drukkolok tudod!:-)Irj le mindent!:-)En beszelek mikor tegnap nem mertem leirni nektek amiket erzek mert attol tartok h.csak produkalok ilyesmiket...mivel nem jon meg.Arra is gondoltam h.siman csak kimarad mert a tuszocskeben nem volt petesejt meg ilyenek...maskor is volt mar mindjart megjon erzesem egyszer es kimaradt valami 65 napra jott meg...ugyh.emiatt nem merek bizni a bababan.Mert ha az embernek normalis ciklusai lennenek mar nem ketelkednek...de igy...nah mindegy...csak nol a remeny bennem de csak ovatosan :-) Na majd irom ha van fejlemeny.Ha nincs akkor meg veszek egy tesztet es megcsinalom...mar ez a 3.nap...ha ma se jon meg megveszem a tesztet aztan meglatjuk.Azert drukkoljatok meg nekem kicsit hatha van remeny egy hajszalnyi :-)
2013. márc. 18. 06:23
 3412/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Jajj, én annyira izgulok érted!!!!!!!!!!!!!! Miattad jöttem ám fel ma reggel!!!!!!!!!! :-))))))))))))

Biztos vagyok benne hogy nem fog megjönni, majd meglátod!!!!!!!!!! Annyira nagyon izgalmas ez! Persze hogy produkálsz minden félét, a hormonszint most érte el az a határt, amikor már vannak tünetek; pont mint a nagyo könyvben!

Tudtam tegnap hogy ezért nem mersz nekünk írni!!!!!!!! Holnap reggel lesz a nagy nap???? Jövök akkor is!!!!!!!!!!!


Kini!!!!!!!!!!!!!

Tudom hogy hülyeség, de írd már le nekem légyszi hogy amikor te elkezdtél pecsételni, és attól féltél hogy nem jön meg, akkor milyen színű volt az a pecsét?


Lányok, késő este volt egy rózsaszínes vérpöttyöm pisinél, este betettem egy betétet, és éjjel amikor felkeltem pisilni, láttam hogy pózsaszínes pecsét van rajta. Aztán ez reggelre olyan halvány sárgásbarna lett.

Ma, amikor pisiltem reggel is tök sokáig törölgettem magam, mert kicsit krémes folyásom van pár napja, de nem folyik ki, csak a törléseknél látom. De ma reggel kezdődött ezzel a krémes rózsaszínes véres valamivel, a végére meg barnás véres lett, aztán nem "jött" több.

Köszi! Puszi! Irszi

2013. márc. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3413/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hájrá Kriszti:))))

Én is drukkolok ám nagyon:))Kell hogy legyen ott valami:)

Irszi!

Nekem ilyenem nem volt,remélem Kini többet tud mondani neked,de akár beágyazódás is lehetett,drukkolok:))))

Jönnek itt a gólyák lányok:))

Mindjárt megyek nst-re,tegnap Apának mondtam,ogy a böröndöm be van pakolva,Lili ruhái egy helyen,ha esetleg nem engednének haza:))

Tegnap egy ismerösöm megszült délután fél 3-kor porgis császárral,olyan,de olyan gyönyörü kislánya lett,hogy majdnem sirtam:))

Már várom én is nagyon....

Érdekes,mert a szülésről nincsenek képeim magam előtt,mindig csak a szopizás miatt ugranak be ilyen fantázia képek.Remélem azért mert a szülés nem lesz olyan mint amilyennek elképzeltem:)

Na jók legyetek,ha van valami Melivel ugyis üzenek:)

Drukkolok mindenkinek:))

Szilvi

2013. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3414/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Kriszti és Irisz nagyon drukkolok nektek, várom a fejleményeket! :)

Szilvi kiváncsi vagyok,hogy mit mond az orvosod, engem a ki irt napján fektettek be a fiammal.

Lilla te mikorra nem várod?

Mi mindent bele adtunk apával és remélem márc 31dikén nem jön meg. :)

Meli hogy vagytok?

Szép napot mindenkinek.

Gina

2013. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3415/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok csajok!!!!


Ennyi babagyanús lányt, mint Mi mindannyian vagyunk most ebben a hónapban, hát ez komolyan csúúúúúúúúúúúúúúcs!!!!!


csajok, mekkora lenne, ha most mind terhesek lennénk!!!!!!


Muszáj most már valakinek, inkább mindenkinek pozit tesztelnie!!!!!


Én sajnos már nem érzek semmit tegnap óta. :(


Meli

2013. márc. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3416/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok!


Leesett a hőm és kezdek barnázni:(((((

Nekem idén már kétlem hogy lesz gyerekem...Sőt lassan azt is kétlem hogy valaha lesz:((((

2013. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3417/9202 anonim ***** válasza:
57%

Gina!

Szombatra vagyok kiírva,jövö hét kedden fektetnek be,most kaptam meg a beutalót:S

Jó lenne ha addig csoda történne....

Iszom a málnalevél teát ezerrel,de sehol semmi:S

Vica!

Nekem fel ne add!!!!Látod a lányok is kitartóak,jönni fog az a baba,tudja mikor kell jönnie,pozitivan és akkor sikerülni fog:))

Ha megjön akkor pár nap rossz lesz,de utána újult erővel ujra bele kell csapni!!!!

A görbéd szerint szépen látszik hogy mikor is van pé-d....tehát csak próbálkozni kell és nem feladni!!!

Melim!

Majd érzel pár hét mulva:))Nyugi:)

Szilvi

2013. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3418/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvi! Szuper hogy minden rendben!

Én kedden tesztelek (legkésőbb.......)

Olyan jó, már alig pár nap, használjátok ki:-))))))))))

Ez fantasztikus hogy nemsoká össze -vissza puszilgathatjátok azt a kis hercegnőt!!!!!!!!!!!

Vica! Semmi gond, Kininek is barnázással kezdődött, és pozitív teszt lett a vége, nem pedig mensi!!!!!!!!!!!!!

Itt vagyunk egymásnak, és itt igenis mindenkinek lesz babája!!!!!!!!!!!!!! Neked is Vica! Slussz -passz! :-)

Fel a fejjel! Majd legközelebb sikerül ha most nem

Gina, szorítok neked nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Borzasztó jó hogy tényleg ennyien reménykedünk most!!!!

Krisztike, annyira izgulok érted!!!!!!!!!!!!!!!!!!

El sem bírom mondani!!!!!!!!

Meli, majd érzel pár hét múlva, bizony! Ilyenkor teljesen normális hogy egyik nap érzel dolgokat, aztán a másik nap nem. Nyugi, és pihentesd a pocikádban a két szép magzatod!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))) Minden rendben van, és minden rendben lesz!!!!!

Nekem ma van a 20. ciklusnap, időszerű lenne a beágyazódáshoz :-)

Egyszer volt egy kis rózsaszín, de azóta inkább hol barnás, hol sárgás.

Ma dél körül biztos voltam benne hogy megjött, de nem!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))

Tegnap este tettem fel egy Utrogestant, és minden este fogok! (több sajna nincs, így csak ennyit tudom használni, mert 10 van összesen, és lehet hogy csak mondjuk a 30. ciklusnapon tesztelek pozitívat, ki tudja.

És mától a Centrum helyett a Femibionomat vettem be:-)

Remélem nem esem nagyot pofára, de az sem érdekel, én úgy élvezem most ezt!!!!!! :-) Puszi drága lányok! Irszi

2013. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3419/9202 A kérdező kommentje:
Juj Szilvus akkor jovohet keddtol mar nem irsz nekunk csak ha mar Lili Hercegno a karodban lesz :-) nagyon fogunk ratok gondolni minden aldott percben!!:-)Mi a csuda az az nst amugy?:-D Gina koszi a drukkot!:-)Viszont!:-)Vica tenyleg ne add fel majd legkozelebb sikerul...de a barnazas nem mensi!!!Meg lehet baba!Drukkolok h.ne jojjon meg!Irszikem!!!!Hat nalad meg agyazodik a babocaaaa???:-))) jajj de jo!!!Regen is igy volt valahogy mikor pozi lett a teszted,nem??Drukkolok h.baba legyen es tokeletes.lesz minden ne felj!Jajjj de izgis ez es le van tojva ha tul nagyot koppanunk esetleg...tenyleg olyan jo azt hinni hogy a babicka miatt van:-)))engem se erdelel mar mi lesz en megvettem a terhessegi tesztet a delutan folyaman...reggel meg megcsinalom...megnyugtatna.2 lehetoseg volt h.elmegyek dokihoz szeda delutan vagy veszek egy tesztet.A Parom a 2.lehetosegre szavazott igy lett az :-) Ma is emelyegtem de azert mert valakinek olyan budos szaga volt a munkahelyen hogy fortelem!!!!!!Fuj de nem birom ha valaki budos es ennyire.Nem tom sose szokott ilyen lenni...de most volt ott par ember aki nem volt meg ott...es hat valakinek tomeny.izzadsagszaga volt.Reggelrol :-((( este se szeretem persze de ez aze durva volt :-\/Most faj a fejem..de tuti emiatt az esos.ido miatt.Mensis erzes nincsen most neha talan icipicit.Egyre mulik valahogy...nem tom h.az jo vagy sem a babsodas "jele" szempontjabol...nah mindegy holnap.mar ki kell mutatnia mert akkor.mar "4."napja fog "kesni" ...holnap lesz a 47.ciklusnap.Ja Meli ne izelj mar te mar babas vagy es ott vannak a kis porontyok a pocodban...nem baj ha epp nem mindig erzel mindent.De hatarozottan ott vannak es kapcsolodnak szepen es biztosan a testedhez!:-)Hajra Meli es az Ikrek!Gyerunk Ikrecskek kapaszkodni vigyazz kesz tuz Meli anyukatok mar nagyon var!:-)Meli mindig arra gondolj es csak is kizarolag arra hogy sikerult!!!Ja neha belwgorcsol a hasamba...most epp bal oldalon!!!de lent. Na mindegy.Meglatjuk.Holnap jovok az eredmennyel :-)<3Puszi Mindenkinek!!
2013. márc. 18. 17:45
 3420/9202 anonim ***** válasza:
57%

Krisztike, Irszike, nagyon izgulok Értetek.

Kriszti, gyere reggel a pozitív teszttel :)


Irszi, ez tuti baba lesz :)


Vica, ne add fel, a barnázás akár babát is jelenthet!


Gina, neked is nagyon megy a drukk, Te is babás leszel!!!


Kinikém, csodálatos nevecskét adtál a babátoknak :)


Szilvusom, nagyon drukkolok, azonnal hívj ha rád jön a szülés :)


Puszi mindenkinek csajok!!!!


Ma délután már jócskán fájogatott a hasam :) Remélem, nem jön meg holnap, mert elvileg holnapra nagyon-nagyon NEM VÁROM!!!!!!!!!!


Meli

2013. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!