Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3441/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Jaj Vicus ugy sajnalom h.megjott es h.ezek tortentek veled :-((( Ilyenkor nehez mit irni.Most egyszeruen csak jol megolelnelek es az mindent elmond.Bizz benne h.hamarosan sikerulni fog es problema mentes terhesseged lesz vegig!!!Melikem nem baj ha nem erzel semmit ha mindig tudna minden no es erezne a beagyazodast akkor nem lenne szukseg terhessegi tesztekre tenyleg ez nagy igazsag!Ott vannak a babak hiszen oda tettek oket :-))Sikerulni fog meglatod!Mikor tesztelsz Melus?Irszikem annnyira drukkolok neked higy arra mar nincs megfelelo szoooooo!!Te mikor csinalod a tesztet?:-))Gina neked is megy a drukk es jolesik a biztatas!:-)Lillus mi a helyzet elkaptad Apat?:-))Livia drukkolunk nagyon a closti akkor is csodabogyesz mar annyi mindenkinek segitett!!Nekem csak azert nem mert le volta zarva a petevezetoim.Ja!!!Csajok arra is gondoltam h.el kelle menni a dokihoz egy clostiert nem ??Csak egy haviert.Ha megjon a mensim elkezdem szedni....eeeees lehet h.csinal normalis peteerest kozepidoben...28 nap nap mulva eg majd nem jon meg mert sikerult a babicka?!Mit mondotok?!Gyorsan mondjatok mert ma delutan akkor melo utan elmegyek hozza.Aztan mar csak hetfo delutan rendel es ha addig megjonne a mensim akkor nem fogom tudni szedni a 2.napon kezdeni.Szilvus irj irj irj amig meg tudsz nekunk :-)))Miket erzel?Lilike mar biztos nagy keszulodesben van.Erosen pakolja a kis kepzeletbeli borondjet!Meg kell szuletnie :-)<3<3<3de szeretem :-))Akkor menjek el a dokihoz?!vagy mi legyen?az se normalis hogy ilyen sokaig nem jon meg.nem?Konyorgom februar elsejen mensiztem utoljara.Oke h.kimaradhat egy ciklus de akkor orvosuljuk vagy nem tom.nem???Irjatok valami okosat Anyukak!:-)es Anyajeloltek :-)ez a 48.!ciklusnapom.Megjon erzesem van a 44.nap ota.Csak egyre kevesbe...tulajdonkeppen mar alig van.Mensi meg sehol...brrrrrrr bosszanto.Terhes nem vagyok mert ki kellett volna mutassa mar a teszt sztem.Elkonyveltem totalisan ugy h.nem sikerult...oke h.amig nem jon meg van remeny...de sztem nincs ott babicka.na puszi Csajok irjatok valami okosat...es meg melo utan elolvasom es akkor be megyek a dokihoz...ma este 8-ig rendel 2-tol.
2013. márc. 20. 07:55
 3442/9202 anonim ***** válasza:
57%

Menj be Kriszti!!!!

Ha nem ir fel clostit,akkor legalább megnéz,miért késik ennyit,aztán lehet meglepödsz,mert petezsákot fog látni:)))))

Az a biztos hogy bemész,veszteni valód nincs!!!

Semmit nem érzek ba....a meg:(

Tegnap csipkelödött a hasam kicsit,de ennyi,mire mérném az időt elmulik:(

Nem akarom hogy inditsák,mert az borzasztó,jóval nagyobb fájásokat csinálnak mint természetesen,volt már benne részem:S

A szülés se psikóta,de ha inditják azt még kb 20x-sa:S

Igy jó lenne ha beindulna....

Lépcsözök,tornázok,meleg fürdő,málnatea,de sehol semmi:S

Ki kéne próbálnom a bábakoktált,de nem visz rá a lélek:S

A szexet meg nem kivánom:S

Szóval ennyit erről,amilyen nehezen költözött be Lillus,olyan nehezen akar kijönni:)

Már most makacs:D

Szilvi

2013. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3443/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok csajok!


jaj, ne keseredj el Vicus, majd jödő hónapban sikerülni fog. gondolj mindig arra, hogy TE mindig maximálian mindent megteszel és már csak a kisbabádon múlik, mikor akar leszületni :) Én hiszek abban, hogy ez meg van írva.


Régebben kb. 5 éve elmentem egy látnokhoz, aki mondta, hogy kislány készül leszületni hozzám és le is fog!!! DE az időbe sajnos én nem szólhatok bele. több év eltelt és minden hónapban vártam a kislányom leszületését. Még most is várom, nagyon várom és nem adom fel egy pillanatra sem.


MIkor volt 7 inszeminációm, nagyon bíztam, de mikor minden hónapban megjött, jól kisírtam magam és azonnal erőre kaptam a következő hónaphoz.


És ezzel itt minden lány úgy van, hogy elsiratja magában a sikertelenséget és várja a következő hónapban a termékeny napokat. Csak így jutunk közelebb a célunkhoz, amit MINDENKI EL FOG ÉRNI, EZ BIZTOS!!!!!!!


Ne kendőjön el egyikötök sem, ha nem most jött el az időtök!!!


Bízzunk a kicsikénkben, hogy előbb-utóbb eljön hozzánk :)


Én is most bízom a két kicsimben, hogy ott ülnek a pocim mélyén és kezdik termelni a hcg-t hogy ezzel tudjanak nekem jelt adni, hogy bizony eljött az én időm is :)


Sok-sok erőt kívánok itt minden drága lánynak, barátnőimnek, NEKTEK DRÁGA LÁNYOK!!!!!!!


Ez egy szuper csapat és az utolsó pillanatig támogatni fogjuk egymást!!!


Meli

2013. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3444/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Kriszti úgy sajnálom, hogy negatív a teszted:((((.

Én azt mondom neked, hogy menj el orvoshoz még ma nézzen meg, egy ultrahang nem árt, és egy adag Closty sem, ha esetleg megjönne. Korábban már szedtél, és volt peteérésd is tőle ugye? Most majd drukkolunk, hogy a jobb oldalon érjenek:-)

A HSG után akkor ezek szerint nem jött még meg? Lehet az tolja ki, nekem 29/30 napos ciklusok mellett 35.napra (soha nem volt ennyi késés) jött meg a HSG után először, a dokim azt mondta, h valószínűleg az tolta ki. Nagyon ideges is voltam akkor, mert laparra már időpontom volt a kórházba, és azt is csak menzesz után csinálják a 6-10.nap körül.

Szerintem menj el, és majd az orvos elmondja, hogy mit lát. Olyan idegesítőek ezek a késések, mert ha nincs baba, akkor jöjjön meg, és induljon az új ciklus(új remény).

Én elkaptam az uramat, és most is kétnaponta van szex, de most ellentétesen, mint az előző ciklusban. Páros napokon, az előzőben a páratlan napokra jött ki ,ma is lesz :-)16.cn-on vagyok.Ha tehetném most reggel együtt lennénk, de hát munkába rohanás van nála is, ezért majd csak este.

Vica nagyon sajnálom, és pontosan tudom, hogy mit érzel, bár én még "csak" másfél éve várok babára:(.

Fel a fejjel lányok, csak pozitívan, most már jön a jön idő, és a gólyák ugye. :-)))

Üdvözlet minden leendő Kismaminak!

Lilla

2013. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3445/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szilvi mi az a bábakoktél?

Lilike miért nem akar már kibújni, nem hatja meg a drágát a lépcsőzés sem?

Hát reméljük most már minél hamarabb elindul kifelé:-)

NA ez a fajta várakozás sem lehet egyszerű:-))))

Drukkolok, hogy a pici lány elinduljon végre:-)

Lilla

2013. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3446/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


Kriszti, én azt szeretném neked tanácsolni, hogy menjél el az orvoshoz, mondd neki hogy nem jön meg, Amikor nekem az 52. napon még mindig nem jött meg, elmentem a dokihoz, megnézett Uh-on és azt mondta nem is fog, mert ösztrogéndominancia alakult ki nálam, ami miatt már kórosan vastag a méhnyálkahártyám. Ha még hagyom vastagon egészségügyi kaparás lett volna a vége, na azt azért nem. Így kaptam norcolutot és az 14 napra rá szépen meghozta. Aztán clostit is kaptam. Szóval ez már magától nem fog megjönni, mivel hőgörbéd sincs, még csak megtippelni se tudom hogy volt-e ovulációd és ha igen akkor mikor. Szerintem orvos és gyógyszert kérj.

Aranyosak vagytok lányok hogy így drukkoltok. Ja és Kriszti nekem a ciklus 5. napjától kell mindig szednem, nem tudom ez is mitől függ van akinek a 3. van akinek a 2. nekem mindig az 5. naptól. Esetleg még progeszteron hiány is állhat a háttérbe, szóval szerintem ne várj vele:)


Meli mikor tesztelsz? Úgy izgulok:) Szilvus, meglátod Lilike hamarosan kidugja a kis buksiját, és reméljük hogy nem kell indítani, nekem is indítottak, szörnyű volt:(((főleg hogy ha belegondolok megszenvedtem érte ugyanúgy és babát se kaptam a kezembe:((

Na fel a fejjel , és csak előre:)

2013. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3447/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica voltam:)
2013. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3448/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Kriszti szerintem is menj el a dokihoz,legalább kiderül,hogy mi is van.

Meli nagyon meg sirattál,szépet irtál.Ma már 20dika van 2 nap és tesztelhetsz amit tudunk,hogy pozi lesz.

Vica én hiszem,hogy hamarossan babás leszel tudod kell reménykedni.

OLYAN JÓ KIS CSAPAT VAGYTOK CSAJOK, SZERETLEK TITEKET!

Szilvi nekem a kisfiammal 5 opt kaptam és semmit nem éreztem és be sem inditotta a szülést. Tudom ez mindenkinek más,mert egy másik kismaminak az elsötöl be indult.

Veled vagyunk és Lilikével, már nagyon várja mindenki.

Kisfiam túl van a bárányhimlőn ma voltunk vissza a dokinál. :)

Szép napot nektek!

Gina

2013. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3449/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Kriszti, én (tudom hogy korai!!!!!!!!!!!!!!) ma néztem először, és tök jól látom hogy hol kéne lennie a csíknak, de nincs ott semmi :-)

Amíg nem vérzek rendesen, 2 naponta megnézem.

Most már sötétpirosas a vér, és egy kicsit több, de még mindig pecsét.

Azt hittem megjön reggelre, de nem. Tegnap du. is volt hogy azt hittem, és most megint épp ott tartok hogy ennyi volt, és megjön, de egyenlőre nem.

Ha rövid ciklussal számolok, akkor holnap nem kéne neki....

Nagyon durva, semmi mensis jelet nem érzek, a hasamban viszont ádáz harcok folynak, és már tök jól be tudom képzelni a rosszullétet is sajnos, és néha jól rám jön, és akkor gyötör is rendesen.....

Most mondjam hogy úgy sem szerettem volna decemberben szülni? :-D

Azért még bízok benne hogy majd mégis úgy alakul!!!!!

Most Women's Creamot kenek a 12. naptól a 26.-ig vagy amíg meg nem jön, napi 2*. Ez progeszteron krém.

D vitamin krémet is kenek, ezt állandóan kell amíg nem süt rengeteget a nap, ezt napi 1*.

Merckformin XR 750-et szedek egyébként.

Meli, izgulok érted rettenetesen!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, szerintem is menj dokihoz, és szerintem is kérj újra Clostit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Mégiscsak nagyobb az esély, és az még nem olyan durva beavatkozás a természet rendjébe....

Vica, Lilla, Livi, hajrá, ne törődjetek senkivel, engem is vannak akik b...*tatnak a gyerek témával, akkor is ha jó szándékból kérdezik, és nehéz mit válaszolni. Ez van :-)

Szilvike, a bába koktélról már én is olvastam, szerintem jó!!!! Meg valami olyasmi van, hogy órákig kell bizgerálni a mellbimbódat nem tudom milyen szünetekkel; próbáld ki, veszíteni valód nincsen. Puszi! Irszi

2013. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3450/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Mindenkinek koszonom egyenkent a jo tanacsokat!!Elmentem a dokibacsimhoz csakhogy nem rendelt...mert 2 hete van ezen a napon delutan. :-\ Ugyh.jo lett volna de hetfon lesz es ha addig nem jon meg akkor megyek!Igazatok van!en is ugy gindoltam!Gyorsan munka utan elolvastam amit irtatok es rohantam a dokibacsihoz :-D de igy jartam.Most a mai napon gorcsolget a hasam...de nem olyan mensis hanem csak ugy gorcsolget lent nem is tudom mierz van minek.De idonkent eleg erosen.Szilvus szexeeeeeelj!:-)Ha kivanod ha nem :-D tenyleg :-))hatha kibujik tole Lilikenk!Lilla.clostitol volt peteeresem az tuti...szabalyosan ereztem mikor megrepedt a tuszo es kifolyt utana belolem egy csomo cucc :-))ugyh.hatott...csak akkor meg nem tudtuk h.nem vagyok atjarhato.Most meg nem tom van -e (mondjuk ezek szerint nincs normalisan) peteeresem.Hot nem.vezetem valoban Vica nekem sajna hiidegrazasom van tole hogy vezessem :-D pedig hasznos tudom...lehet majd egyszer raveszem magam...:-DJo lett volna.azert ha megnez a doki...Gina aranyos vagy amit irtal,igy velunk konnyebb lesz minden mert mi aztan osszetartunk es babasodunk.sorban!Igy vagy ugy sikerul mindannyunknak es nem engedjuk el egymas kezet!!<3<3<3Irszikem<3Draga nem fog megjonni holnap neked latod eddig mikor megjott mindig irtad h.megjott es kesz.De ez ugye nem mensi!:-Dezert nagyon drukkolok h.babicka legyen a pocodban!:-)Hajra Irszikem szedjed amit kell en ahhoz amit szedsz (amibol egyet szedsz nem kettot) nem ertek de szedjed ugy ahogy jo!Jujjj de izgalmas!!!:-))Melikenk babas :-)Mi.bajunk lehet?nem sokara villogtatja a pozi.tesztjet nekunk mi.meg bogunk oromunkbe h.csaknem 8!.ev utan sikerul.nekik!:-)Jaj de jo lesz!:-)Tenyleg Meli mikor mutatja ki a babickakat a teszt!Te mikor nezel ra a dolgokra?Brrrrrr merges vaok kicsit most a mensimre h.nem.jon meg...jo lett volna ma a doki...de ez van.Az tuti h.nem vagok babas...sajnos.Ja Lilla a hsg...hat lehet h.az is bekavart franc tudja...de hat nagyon orulok neki :-\ nem tudom mi a baj.Talan az talan nem en is gondoltam mar erre az opciora is.Puszi.:-)
2013. márc. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!