Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3491/9202 anonim ***** válasza:
57%

MELI!!!!!!!!!!!!!!! Csak most olvastam! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............. ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!! Mikor kell visszamenned orvoshoz? Mikor lenne a vérvétel?

Hallottam olyat is, hogy valaki rendesen vérzett, azt hitte hogy elvetélt, de ott dobogott a pici szív az uh-n.

NEm is érzel semmit???????????

Istenem, szegénykém! Elhiszem hogy nagyon fáj a lelked!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem is tudom hogy mit írjak.............. ez döbbenetes, hiszen annyira szépen alakult minden!!!!!!!!!!!!!!!

El sem hiszem. De akkor is, akkor van vége, ha az orvos is azt mondja. Elhiszem hogy vérzel, mindent elhiszek Meli, de mégis késett 6 napot. Ezek szerint beágyazódtak, hiszen nálam is ez volt, a beágyazódás körül lett valami, mert nekem a teszt is mutatta, és amikor már tudtuk hogy elhalt, az után is csak majdnem egy héttel jött meg.

Szóval beágyazódtak szerintem, vagy legalább elkezdtek.

VAlamit mondjon a Dévai, ne engedd hogy ne magyarázza meg.

Összeférhetetlenségit csináltak már nektek????

VAn egy ismerősöm, 65 éves nő, és most mesélte a napokban, hogy nekik 9!!!!!!!!!!!!!! terhességet kellett elveszíteniük, mire kiderült z oka, mégpedig hogy immunológiailag összeférhetetlenek, és nekik közös babájuk sohasem lehet.

Így örökbe fogadtak egy kisfiút.

Ez azt hiszem nagyon ritka, csak azért írom le, mert sajnos ilyen is, van, és így is létrejöhet a terhesség.

Meli, valaminek el kellett indulnia, hiszen ennyit nem késhet mástól!

Szegénykém, annyira nagyon sajnálom! Úgy megölelnélek Meli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEm is engednélek el jó sokáig.............

Szegénykém. Sírdogálsz, vagy nem tudsz? Egyik szörnyűbb mint a másik. Fel kell dolgozni, időt kell adni magadnak, és ha itt van az ideje, el kell tudnod engedni. Gyújts meg egy gyertyát............

ÉS adja magadnak pár napot, pár hetet. Engedd hogy kijöjjenek az érzelmek Meli, az nagyon fontos!

Puszi..... Irszi

2013. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3492/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, annyira sajnálom:((((((( pedig annyira bíztunk benne. Nem tudom mit írjak, tudom most semmi sem vígasztal:(((

Nem tudom ilyenkor hogy van, lehet még lombik, vagy már nem akartok? Gondolom nagyon drága is:( Istenem, nagyon sajnálom:(((

Neked nincs inzulin rezisztenciád? Pajzsmirigyed rendben? Csak próbálom keresni az okokat....


Vica voltam

2013. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3493/9202 A kérdező kommentje:
Meli :'(:'(:'( ez mar nem igaz!Miert nem latja a Joisten hogy megerdemled az anyasagot ujra!!?De most mar tuti biztos?Mikor kell visszamenni a dokihoz???Tudod Meli a lombik is olyan h.vagy sikerul vagy nem de ne adjatok fel ha nem jott ossze majd sikerul a kovetkezo!Remelem kimelted magad maximalisan beultetes utan!!Ha nem elegge akkor beulti utan CSAK fekszel majd legkozelebb!!Irszikem sajnalom h.most mar rendesen megjott!!:-( Francba is ezekkel a mensikkel!!Latod nekem azota se jott meg...az se jobb ha nincs baba akkor most en meg azt se tudom mi van.Tenyleg hetfo van el kellene mennem a dokimhoz.Koszonom kerdesed a viragok tokeletes allapotban megusztak a koltozest :-) meg van mit pakolni de nagyjabol kesz vagyunk 4-en pakoltunk agyba fobe mindent a helyere:-)Ugyh.mar nem sok van :-DMinden nap csinalgatom melo utan es remelem husvetra pikk pakk lesz az egesz mehetunk le Anyaekhoz husvetolni nyugodt szivvel :-DAlig varom:-DGyonyoru lett amugy az uj lakas sokkal szebb mint az elozoooo :-Des olcsobb is sokkal ugyh.tok jo!:-)Vica durr bele closti utan csapjatok bele a lecsoba!juj oltoznom kell puszikak!!
2013. márc. 25. 08:06
 3494/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Olvastalak hétvégén is benneteket, de nem volt idöm írni,mert anyuméknál voltunk otthon.

Kriszti,jó költözést nektek és pakolást, lehet jót tesz a környezet változás. Tudod, új hónap új remények. :)

Vica, Irisz veletek mi zujs? Irisz a cigiröl nekem is ez a véleményem,én szerencsére nem dohányzom.

Szilvi egyben vagytok még? Jön a hó újbó,majd csak elö hozza Lilikét.Holnap kell be feküdnöd?

Meli nagyon sajnálom,hogy megjött, én biztam benne hogy sikerülni fog.Újra probálkoztok beültetéssel? Tényleg, összeférhetetlenség ki zárva nállatok? Én is hallottam már ilyenröl,hogy van akinek azért nem jön a baba, és már tul vannak 3 sikertelen beültetésen. :(

Remélem nállatok nincs ilyen gond.

Lilla,hogy vagy érzel e valamit?

Lívia ez jó jel,ha a cigire igy reagálsz. :)

Szurkolok nektek nagyon.

Velem annyi,hogy hétvégén mindjárt megjön érzésem vol,ami fura mert vasárnap lesz a nem várt napja és nekem 1-2 nappal elötte szokott ilyen lennei.Na meg tegnap ki öntöttem a levest amit fel tettem főzni,mert ugy éreztem büdös,és tettem fel ujjat.

Nagyon örülnék ha nem jönne meg,de nem merek reménykedni sem,mert félek a csalodstól.

Szép napot mindenkinek.

Gina

2013. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3495/9202 anonim ***** válasza:
57%

Drága lányok!


Én most mehaltam kicsit nagyon :( Nagyon - nagyon sírtam, mikor olvastam a soraitokat.

Én már nem tudok semmit. 15% csak az esély a lombikra, azaz 8-ból talán 1x sikerülne.


De én ezt a fájdalmat soha többé nem akarom elviselni. Nincs értelme. Én most képtelen vagyok egy következőben gondolkodni.


Minden adott volt. Két gyönyörűen osztódó blasztociszta, ami beültetés után másfél nappal tapadt meg (ha megtapadt). Feküdtem szigorúan, még a szülinapi partimra sem mentem el :( nem ültem autóba, csak enni és pisilni keltem fel.


És ezt kaptam ajándékba :( BELEHALOK :'(


meli

2013. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3496/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli kaptál utrogestant? Mert a leszívás után szoktak adni 2x1-et amit azért kell szedni ha visszakapod a babákat akkor legyen mibe megtapadjanak!! Nem lehet hogy vékony volt a nyálkahártyád és nem tudtak beágyazódni?

Nekem is most a closti után ha megvan az ovu a 4-5. dpo-tól szedni kell az utrogestant.

Meli, nem te vagy a hibás hidd el!!!!Én megértem hogy mégegyszer ezt nem akarod, mert amit leírtál hogy mit szenvedtél én se biztos hogy vállalnám.


Gina, minden oké velem, most vagyok a 3. clostis napom, a hőhullámok már utolértek:)))))

2013. márc. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3497/9202 anonim ***** válasza:
57%
Meli még azt szeretném kérdezni hogy melyik intézetben csinálták a Dévaiba? Esetleg megpróbálhatnátok a Káliba, mert ahogy leírtad elég bunkó volt a dokid, nem okoskodni, csak segíteni szeretnék nagyon!
2013. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3498/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jah, mindkettő Vica voltam
2013. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3499/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, persze hogy kaptam utrot, reggel 6-kor, délután 2-kor és este 10-kor két bogyót kellett bedugni magamnak. De ez sem segítette a piciket.


Szerintem túl öreg a párom spermája, nincs mit szépíteni. 63 éves :(


Én már nem megyek sehova, csak tönkre :'(


Meli

2013. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3500/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Drága Barátnöm,fel a fejjel és kitartás!!!!Veled vagyok és mindannyian átérezzük a fájdalmad!!!!!

Szilvi

2013. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!