Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3541/9202 A kérdező kommentje:
Lilla okes elkuldom:-) Kini jol vagyok koszike...nem erzek semmit...:-D hasszurkalast de azt egyebkent is egyfolytaban.Mindegy ha megjon nem keseredek el mart radolgozunk a clostival es mar nyitva vagyok jobb oldalt csak sikerul.Ha meg nem akkor ez lehet majd a baj h.a bal oldalon erik meg a tuszo-ami ugye le van zarva.De akkor majd utana sikerul amikor jobb oldalt erik utana.:-)Gina igen nagyon varjuk a pozi tesztedet :-D de megertelek h.csak kesobb akarsz tesztelni jogos teljesen.A dokim is mondta nekem h.ebben a 2 hetben ne stresszeljem magam a tesztekkel...csak turelem...varjunk.En mindig hallgatok ra mert olyan aranyos es figyelmes.At tuti h.a legjobbat akarja nekem-olyan mint egy jo apuka :-)De nagyon drukk Gina h.sikeruljon es amikir meg akarod csinalni pozi legyen :-) Irszikem mar hianyzol nagyon.Meg Szilvus is...jaj vajon mi lehet veluk mar?!Na puszikak Csajok szep "tavaszi" napot :-D
2013. márc. 28. 07:35
 3542/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszi Kriszti,hogy drukkolsz és egyetértesz velem.

Most is mensisen görcsölgetek, a reggeli csak forgott a számban, és ugy érzem sok a gyomorsavam.

De éjszaka hagyott a kisfiam aludni és olyan kipihenten ébredtem.:)

Van itthon egy Gabriel tesztem,de megtartom még egy kicsit.:)

Jaj nagyon reménykedem,hogy nem jön meg.

Peteéréskor feszitö érzésem volt, ovukor meg nyálkás folyásom ami 17dikén volt.

Együtt voltunk elötte 2naponta, akkor is meg utánna is kell ennél több.

Na várjuk ki mi lesz, még 3 nap és kiderül.

Puszi csajok!

Gina

2013. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3543/9202 anonim ***** válasza:
57%

sziasztok lányok!!!


Teszteljetek, mert jobban izgulok értetek, mint bárki :)


Szilvikénk még egyben van. Most beszéltem vele. Kőkemény a méhszája és nem akarják neki beindítani csak a betöltött 41.hét után, és szombaton tölti a 41.hetet.


Persze a kislányát és kisfiát is túlhordta, úgyhogy Lili sem kivétel :)

Szerintünk szombaton meg kellene magától is indulnia a szülésnek, Szilvus azt számolta, hogy akkor jön el igazán Lili ideje.


A dokik tehát elvileg szombatig várnak. Lehet, húsvéti babus lesz a Lilike :)

Nagyon drukkolok Szilvusunknak!!!!!


Meli

2013. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3544/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Csináltam ma is tesztet igen,az is halvány pozi lett,viszont reggel a wc papiron látni véltem halvány rózsaszin foltot,kicsit be vagyok parázva,meg görcsölök ezerrel.Mindegy fő a pozitiv hozzáállás,két teszt csak nem mutat téveset!! Puszi nektek,majd szólok hogy mi van.Egyébként holnapra nem várom,úgyhogy elég korán volt a tesztelés :)Livi
2013. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3545/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj Livi, nagyon kérlek, mutasd a mai tesztet is, kérlek!!!!!!!

Meli


Olyan nagyon drukkolok :)

2013. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3546/9202 anonim ***** válasza:
57%

A mai reggeli tesztem. Napközben volt barnás folyásom nem sok, folyamatos menstruációs görcseim vannak, fejem is fáj. Ezek annyira nem tetszenek. Ma elkezdtem inni a palástfű teát :) nem tudom mennyire segít a megtartásban :) de igyekszem mindent megtenni. A mai teszt viszont elég rossz minőségű volt mert száradás után szétesett teljesen pedig nem volt benn sokáig a pisiben kb 10 másodpercig. Vaterás teszt, nem tudom ki használ ilyet de ha nem jön meg akkor veszek egy bótit. :D :D


[link]

2013. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3547/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja még annyit hogy a felső csík egy LH teszt, senkit ne tévesszen meg, azt csak úgy csináltam jóstesztnek. :) Livi.
2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3548/9202 anonim ***** válasza:
57%

Nem birtam ki és csináltam tesztet. Kár volt. Tudom reggeiböl jobb, negatív lett. :(

Reménykedem,hogy nem jön meg és korai volt a teszt.

Gina

2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3549/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Gina, sajnálom:(

Majd a következő a mi hónapunk lesz!

Livi, gratulálok a teszthez! Illetve a halvány csíkocskához! Hol jársz, hányadik napon? :-) Én látom a csíkot, de elég szürkés, neked szabad szemmel rózsaszínes? Vagy az előző? Remélem a palástfű segít!

De izgi!!!!!!!!!!! :-) Én is megint azon gondolkodtam hogy ránézek, olyan furán érzem magam, de nem! Az a jel, ha nem jön meg és kész. Legkorábban a 28. napon tesztelek ha kibírom, de ha nem jön meg, csak akkor kezdek örülni. Sőt...

Szilvikénk, nagyon drukk hogy a nyuszi kicsalogassa a kisasszonyt!

Meli, hogy vagy?

Kriszti, úgy irigyellek a dokid miatt!

Lányok, én el vagyok havazódva, majd a hétvégén igyekszem behozni a lemaradásaimat....

NAgyon sok a meló, és állandóan hosszúzok, már kezdem uni, és jó lenne magammal /magunkkal is törődni. Egyre jobban izgulok hogy mi lesz a Körútiban ha megyünk kedden. Megjött az eredmény, de természetesen telefonon nem mondanak semmit..... Puszi mindenkinek! Irszi

2013. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3550/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Livi semmi baj nem lesz remeljuk Kini is barnazott meg folydogalt par napig amikor babas lett!!Nagyon megy a drukk nem fog megjonni es ott a baba :-)A tesztek nem tevednek :-) foleg nem ennyiszer:-) Gina most megse birtad ki :-\.Csak stresszeled magad vele!!Meg lehetsz babas csak nem mutatja ki ilyen koran!Ne idegeskedj!Irszikem szegeny akkor most melozol sokat :-\ varunk vissza teljes egeszedben :-))Velem nincs semmi Csajok...mensim a kanyarban.puszikak!
2013. márc. 28. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!