Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3561/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudsz a dokidhoz el menni,hogy nézzen meg? Hátha még menthetö lenne. Gina
2013. márc. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3562/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Drága Lívi sajnálom!!!!

Nincs progi hiányod? Ha nincs is a Closty az arra hajlamosaknál elvékonyíthatja a nyálkahártyát, és szegény picike nem tud megkapaszkodni. A következő ciklusban Utrogestant, vagy Duphaston kell szedned!!! Megelőzni ezt. Nekem a 21. naptól kellett, egészen addig amíg tuti, h nem jött létre terhesség, mert a gyógyszer abbahagyása vetélést okozhat.

Kitrtás:-) Gina hogy vagy? Köszi a kérdést én jól vagyok.:)

10. dpo, derék, és mellfájdalom van most, ennyi.

Puszi lányok

Lilla

2013. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3563/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem rendel ma,az a baj.De ha nem jön meg délig rendesen akkor felhívom hogy mi legyen.Gina izgulok érted,neked ott a remény!Érzel valamit?Bármit?Livi
2013. márc. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3564/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Lilla!Nem tudom hogy van-e,mert 2010-ben voltam hormonvizsgálaton,ott jó volt minden.De valami nem oké az biztos.Kiderül jövő hónapban.Livi
2013. márc. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3565/9202 anonim ***** válasza:
57%
A nyálkahártyám meg hétfőn voltam dokinál és akkor volt 11mm-es ami nagyon jó azt mondta.Akkor látta a felritkulást is.
2013. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3566/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi hivd fel,hátha tud mondani valamit.

Lehet tényleg Lillának van igaza és követjkezöre kapsz még plusz bogyot,hogy tuti meg tapadjon.

Köszi Csajok aranyossak vagytok,hogy izgultok értem.

Most épp semmit nem érzek.Nekem az volt fura,hogy ovu után egy héttel el kezdödtek mensis fájdalmak amik nem szoktak lenni csak mensi elött 1-2 nappal. Amugy tegnap is éreztem a méhemet,meg émelygek,na meg,mintha a torkomban egy gomboc lenne. De lehet be képzelem. Nagyon el bizonytalanitott a tegnap nega teszt. Tudom korai volt,de annyira szeretném,hogy össze jöjjön. Lilla megy a drukk. Livi Neked kitartást. Meli hogy vagy? Szilvi remélem utban van már Lilike.

Gina

2013. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3567/9202 anonim ***** válasza:
88%

NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!


[link]



Meli

2013. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3568/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi sajnálom hogy megjött. Az hogy 2010-ben milyen volt a progeszteronod nem igazán érdekes, mert ezt az adott ciklusban kell nézni, és ha meg is jön, tudom hogy rossz a kedved, de a következő ciklusban sikerülni fog!!

Szilvusunk akkor biztos szül de jóó :))

Gina megy a drukk tovább neked is!

2013. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3569/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, sajnálom! Nem is tudom mit mondjak.... Nekünk is a jövő hónapban lesz a 3. házassági évfordulónk :-)

Amikor én ezt éltem át, azt mondta az orvosom, hogy ami történt megtörtént, már nem lehet visszacsinálni. Próbáljam meg meglátni benne a jót: vagyis hogy összejön a baba, csak nekünk lassabban....

Hát, végül is ez is nagy eredmény, én akkor már kezdtem azt hinni hogy nem is tudok teherbe esni.

Elfelejteni soha sem fogom, akkor sem ha ilyen pincuri volt, mint egy pötty. De igaz, legalább tudom hogy sikerülhet... Tarts ki drága!

Gina!!!!! Annyira szurkolok neked!!!! Fantasztikus lenne, és azzal a korai teszttel ne törődj. Ilyenkor nem szabad tesztelni, csak nagyon nehéz kibírni; tudom :-)

Lilla! 10. dpo????? Atyaég, akkor te most nagyon benne vagy! Mikorra is nem várod?

De jó lenne lányok, ha ketten tesztelnétek nekünk szép erős pozitívat!

Szilvuskám, nagyon izgulunk érted!!!! Tuti már a szülőszobában vagy, ha nem lehet elérni!!!!!!!!!!!!!!!! Minden gondolatom a tiéd, és rettenetesen szorítok!!!!!!!!! Olyan boldog vagyok, olyan boldog lehetsz! És hidd el, szétoszthatnád köztünk a fájdalmad, szívesen segítenénk..... Puszi a Lili babátoknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kriszti, akkor most várod hogy megjöjjön???? Van valami jel, vagy csak már ideje lenne?

Jó lesz ha végre új ciklust kezdhetsz!!!!!!

Meli, hogy vagy? Elmúlt végre? :-( Együttérzek veled is nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Velem semmi extra, kedden kell elkezdenem a progi krémet, pont amikor megyünk Pestre... remélem jó híreket kapunk!!!!!!!!!!!! Puszi! Boldog nyuszit! Meli, cuki a kép!!!!!!!!!! Irszi

2013. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3570/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm a biztató szavakat,nagyon sok erőt adnak és jól esik!Ebbe a csapatba mindenkinek babája lesz!Hamarosan!Érzem! :))) Kisirtam magam és rájöttem hogy nem szabad még egy ilyen stresszes hónapot végigcsinálni!Higgadtabban kell,ez tönkre teheti az embert lelkileg!A férjemet is és engem is...annyira velem volt minden percben,nem tudom szerintem nem sok férfit érdekel ennyire az hogy épp mit érez a felesége,folyton mást sem csinált ő is csak bújta a fórumokat :)Jól esett!:)De most megbeszéltük hogy kicsit nyugodtabban csináljuk....holnap elkezdem szedni a clostit...már 3 szemet,de aztán beszélek a dokival hogy adjon valamit amitől meg marad a mi kis drágánk! :) Lányok,köszönöm a sok bíztató szót,együttérzést,nagyon jó érzés volt!De most koncentráljunk azokra akiknek pár napja van a nem vártig!Izgulok értük nagyon.És koncentráljunk a jövőre.Puszi mindenkinek!Livi
2013. márc. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!