Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3611/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica elvileg nem késö,mert az elsö terheségemmel is a 10dik héten voltam elsönek orvosnál. Tudod nekem 40kmre van a dokim.bizom benne,hogy minden rendben lesz. A Toxémiátol félek,mert az elsönél a végén már vizesedtem,majd meg császároztak és utánna 1-2 nap ra fel ment a vérnyomásom 200ra.

Meli köszönjük a jó hireket, elég nagy baba lett Lilike. Minden jót kívánunk nekik.

Lilla neked nem ma van a nem várt napja?

Gina

2013. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3612/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szilvuskánknak szívből gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olyan fantasztikus dolog, életet adni egy csöpp kis emberkének!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAjj de izgulok, vajon mennyi hajacskája van, milyenek a szépséges kis ujjai, meg minden.....

Biztosan gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Már alig várom az első fotót róla!!!!!!!!!!!!! :-)

Melikénk, elhiszem hogy milyen szörnyű lehet neked, akármennyire is furán hangzik bárkinek is, én azt gondolom, hogy igen is el kell gyászolni azt a két pici életet, természetes hogy kötődtél hozzájuk!

Közhely, de majd az idő enyhíti valamelyest a fájdalmad. Majd.............

Van aki könnyebben viseli, van aki nehezebben. Mások vagyunk.

Adj időt magadnak, és semmiképp ne fojtsd el az érzelmeidet, sokkal jobban túl leszel rajta, hiszen előtted még olyan sok minden van....

Én is csak mostanában vettem le a hálóból a szekrény tetejéről a képeslapot amit akkor a férjemnek írtam. Akkor már rég azt hittem hogy túl vagyok rajta és készen állok a babánkra, de az volt az igazi mérföldkő. Soha nem fogom elfelejteni azt a 2-3 hetet, bár a vége már elég rossz volt, azt szívesen feledném. Ez is az életünk része, ezt el kell fogadni. Sírd ki magad Meli amikor úgy érzed, máshogyan nem tudsz magadnak segíteni. Akkor is zokogni fog a lelked, amikor a könnyeid már elapadnak, de aztán szép lassan elengeded őket. Veled vagyunk Meli, ugye tudod? :-)

Gina! GYönyörű a teszted! Olyan szép, hogy beleborzongok! Az anyósodra meg kakkants, az enyém sem jobb! Szóra sem érdemes! Nekem azt mondta, hogy amelyik gyerekért ennyit kell kínlódni, azt nem szabad hagyni megszületni, mert hülye lesz a sok gyógyszertő, és egyébként is, biztosan nem véletlen hogy nekünk nem jön össze, ne erőltessük. Most normális???????????????!!!!!!!!!?????????????

Ráadásul nemrég véletlenül elszólta magát, hogy ő is szedett annó Clostit, mert a férjem sem akart sikerülni. NA? Mindegy. Vén banyák! :-P

Krisztike, annyira szorítok, de nekem most ezekről a megérzésekről elég rossz tapasztalataim vannak.....

Lányok! A férjecském egyedül ment, mert nem tudtam elszabadulni melóból.

Rossz hír......... Igazolták ezzel a speckó teszttel hogy baci van a spermában ( a kórházas bakteorológiai vizygálata NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), úgyhogy újabb 2 hét gyógyszerszedés. ELEGEM VAN!!!!!!!!!!!!!! Szegéynkém, csoda hogy bírja még a sok antibiotikumot........

Május 08.-án kell visszamennünk. Úgy unom lányok már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megint 2 ciklus, amikor tuti nem leszek terhes. ÉS ki tudja még mik állnak előttünk:-(((((((((((((((((

Annyira szeretnék nyáron már egy pozitív tesztet lobogtatni! Ez tartja bennem a reményt, és egyre jobban szimpatizálok az egy stimulálás, és ha nem jön össze akkor inszem gondolattal.....

Vica, Livi, kinek is van épp ovuja??????????????????? JAjj, nem emlékszem! Mindegy, hajrá!!!!!!!!!!!!! :-)

A másikótok meg kivan az anyósától, ugye?

Gina, én is azt hiszem elmegyek majd az 5. héten dokihoz, de legkésőbb a 7.-en mennék. De mindenki akkor megy, amikor szerinte a legjobb:-)

Nekem közel van viszonylag a dokim, 12 km kb.

Puszi csajok! ÉS még egyszer: Köszöntünk drága Lili Hanna!!!!!!!!!!!!!! Irszi

2013. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3613/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Drága Lányok!

Szilvinek nagy-nagy gratulaaaa!!:-DD Végre megvan Lili:-)


Gina gyönyörűek a tesztjeid szépen erősödnek.:) Vigyázz magatokra.

Igen nekem ma vagy holnap van a nemvárt napja, ma és tegnap reggel is teszteltem 10-es (One step) teszttel negatívat, de aztán délután csináltam egy Lillyt, ami talán 20-as lehet, és nagyon-nagyon halványka, vékonyka csíkot láttunk rajta. A férjem is látta, szóval azt hittem képzelődöm, de nem. Még soha nem volt ilyen tesztem a másfél év alatt, mind hófehér volt:( Nem tudom most mi van, holnap megcsinálom a másikat. Nem merem elhinni, alig-alig látszik. De a helyén van, ahol lennie kell.

A hasam mensisen fájdogál már reggel óta és a mellem is nagyon, szóval félek meg fog jönni:(

Kriszti ma hívtam a rendelőt, és fogadnak:-), viszont csak kerületieknek kell/lehet időpontot kérni, nekem nem, odamegyek bejelentkezek, és várok. Szerintem ez a lehetőség kerületieknek is megmarad, és időpont nélkül is lehet menni, csak akkor esetleg többet kell várni.:-)

Hétfön délutános a doktor bácsid akkor gondoltam, hogy elmegyek hozzá, szabadnapos leszek. Az Örs melyik részére esik kb? Ikea, metró, Árkád?

Ma megvan a legfrissebb spermaeredményünk, és szuper jó lett:-))))

Viszem doki bácsinak:-)

Vica mindent bele! Drukkolok nagyon. Lívi Te már szeded a Clostyt ugye?

Melike megszakad a szivem érted...:'(

Elsírtam magam, amikor olvastam mit érzel, szegénykém.

Biztosan eldöntötted, hogy nem lesz több lombik?

Puszi lányok Mindenkinek!:-)

Lilla

2013. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3614/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Jaj Irszi veletek mi volt a dokinál??? Tudtam, h ezt is akartam kérdezni??

Lilla

2013. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3615/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Szuper most látom Irszi , hogy írtál Te is:-)))

Lilla

2013. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3616/9202 A kérdező kommentje:
Hurrrrrraaaa!!!!:-))))Megszuletett az elso Mibabank :-D:-D:-DEgyem meg a kicsi szivet!Koszonjuk Meli az oromhirt!!!!Jaj de boldogsag Szilvusunk milyen boldog lehet!!:-)))Gratulalunk neki!!!!:-))Mar varom h.majd szemelyesn irjon mi volt es h.milyen edes a kisbaba:-)Lilla akkor most halvany pozi a teszted?!en meg nem gratulalok...majd csak ha reggel erosebb lesz,jo?:-)Jaj de ji lenne :-).Jo ez a kis verfrissites Lanyok sorba babasodtok :-)) Irszikem.:-(.a francba is mar azokkal a k*rva bacikkal :-( ezt nem hiszem el mar szegeny Parod.meg Te is.Miert nem kegyes mar a sors hozzatok komolyan nem ertem.Meddig kell meg kinlodnotok?!Ajjj na fel a fejjel csak most kiakadtam teljesen.Irszikem pedig annyira drukkoltam :'( nem baj erore kell kapni nem szabad magad elhagyni erosnek kell lenni.Jon a baba csak meg varat magara:-\ mast nem tok irnibimadkozom az egiekhez h.muljanak mar el azok a franya bacik!!!Gina az en Anyosom...nem hinnetek el sem...inkabb nem minositem.Szerencses vagy h.nincs nagyobb baj vele a tied meg Istenes.De en mar nem.emesztem magam rajta es a Parom sem ugyh.le van.sz*rva :-DVica drukk tovabbra is.Livi veled mi a helyzet?Melikem fel a fejjel menni kell tovabb ha akarsz meg csoppseget...ahogy Irszi is irta el kell.engedni a multat es nezz elore majd ha most nem akkor maskor sikerul!Eroa no vagy ne hagyd el magad te sem biztos vagyok benne h.mindent megtesztek erte h.sikeruljon egyszer!!!:-)Hajra Meli kapj erore mi itt vagyunk neked ezerrel ahogyan eddig is :-)<3
2013. ápr. 2. 17:53
 3617/9202 A kérdező kommentje:
Tudtam h.valamit elfelejtek :-D na Lilla az Ikea mellett van egy nagy nagy SZTK meg fogod latni :-) Koszi az infot gondoltam h. illetve remeltem h.soron kivul is lehet menni!:-)Azt se tudom milyen szamon lehet kerni az idopontot?!Megirnad nekem ha mar tudod ?!:-)Mert nekem a dokim adta szemelyesen igy elsore.Puszi!!!
2013. ápr. 2. 18:01
 3618/9202 anonim ***** válasza:
57%

CSAJOK, ITT VAN KÉP LILIRŐL!!!!


[link]

[link]

[link]


Meli

2013. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3619/9202 anonim ***** válasza:
57%
Jajj de szép!Gyönyörű picurka!Gratulálok Szilvinek! :))))))Velem annyi a helyzet,hogy holnap veszem be az utolsó 3 szem clostit!Már a kettő is jól hatott,mi lesz itt hárommal?? :D Na de most nem csinálok ilyet,hogy előbb tesztelek!Holnap hivom a dokit,elmondom hogy mi történt aztán majd mondja hogy mi legyen!Nekem van egy olyan érzésem hogy egyszerűen mi szerencsét hozunk egymásnak! :)?Lilla nagyon várom a reggeli tesztet is!Izgulok nagyon!Puszi lányok :)
2013. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3620/9202 anonim ***** válasza:
57%
Livi voltam! :D
2013. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!