Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3641/9202 A kérdező kommentje:

Melikem hajajj most mar mi jovunk :-)Neked is sikerulni fog en tuti biztos vagyok benne csak ne add fel :-)a Parod...hat biztos h.neki is rossz csak ok nem tudjak ugy kimutatni sajnos :-( bennuk nincs is meg alapjaraton az anyai oszton meg a hormonok ami nalunk az ellenallhatatlan vagyat okozza a baba miatt.Ok.racionalisabban nezik-erzik a dolgokat...nem is lehet elvarni toluk annyira.Azert tudom jo lenne ha valami latszana de biztos h.ot is megviseli Meli a siertelenseg ennyi idon keresztul nehogy mar ne.:-( Csak nem akar elkeseriteni teged sztem.Beszelgessetek rola az segit!Tudod.

Vica ha most van ovud akkor mindent bele drukkolok h.sikeruljon:-))Lilla.imadom a pozi teszted :-)) nalam tovabbra sincs mensi...de sztem nincs baba tovabbra is ugy erzem es mar elmult a tesztelhetnekem is.Ugyis nega lenne.Valami mas oka van a megvastagodasnak.Ja mar a cicim se feszul...csak picit erzekeny.Kivancsi vaok majd mit mond a doki...gondolom norcolut kovetkezik...De Lilla jut eszembe ird mar le hogy hogy erzed magad mikor van a nem vart faj-e a cicid vagy amiket erzel :-)olyan izgis :-)

2013. ápr. 4. 16:43
 3642/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
76%

Kedves Lányok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy drukkoltok nekem, imádlak titeket!:-)

Annyira féltem, hogy majd mondjátok bolond lány nincs ezen semmilyen másik csík!!:-D Én már annyit bűvöltem, hogy attól féltem már csak odaképzelem:-)

Én nem merem elhinni még, hogy esetleg sikerült:)

Annyit csalódtam már én is, de még soha nem láttam ilyen Hcg tesztet magamtól (mind az 50 kb hófehér volt), hogy ez reményt adott, és ezért borzasztóan félek, hogy csak valami rossz vicc (kémiai terhesség vagy ilyesmi, ahogy Vica írja) a testemtől. Nem mertem tesztelni azóta, annyira jó reménykedni:)) Olyan jó látni a férjem arcán az örömet. És úgy félek, hogy végül megint csalódást okozok neki.

Elvileg egy napja késik, ma a 31.cn-on vagyok. Tegnap kellett volna jönnie a "mumusnak". Van egy tesztem egy Facelle, és holnapután reggel akarom megcsinálni, de nem tudom holnap lesz-e erőm Nem tesztelni. Megpróbálom megállni.

Fáj a cicim, a derekam, és a hasam már 2 napja mensisen görcsöl nem mindig, csak néha. Hát ennyi. Mindig rettegek, ha pisilni kell, hogy mit látok a tisztaságin, ezért mindig húzom ameddig csak tudom.

Krisztikém olyan jó volna, ha nálad is egy kis csoda lenne a hasikádban, ilyen hülyeségekre, hogy mióma ne is gondolj!!! Nagyon várom a hétfőt,hogy elmondd mi volt az ultrahangon:) Egy hormon vérvétel talán nem ártana, mielőtt Norculutot kapsz, ha esetleg mégsincs baba, mondom esetleg:-)

Meli szerintem a párocskádnak is fáj (neked biztos jobban), hidd el, de a férfiak mások, sokkal jobban tartják magukat, ők nem engedik, hogy a "gyengeség" látszódjon rajtuk szerintem.

Lilike tényleg nagyon cuki baba legalább 20-szor megnéztem a fotóit.

Jól érzem, hogy mégsem adtad fel Meli? Remélem nem...

Clostys lányok ügyeskedjetek!:-)))

Vica ebből baba lesz néztem a görbédet!

Puszi Mindenkinek :-)

Lilla

2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3643/9202 anonim ***** válasza:
76%
Lilla, gratula a teszthez! Én is látom!!!!!!!!!!!!!!!!! Igaz, gúvasztottam a szemem, de ott van! Holnap írok csajok, már nagyon késő van... Puszi! Irszi
2013. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3644/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Gyors leszek en is mert nagyon faradt vagyok...hajnali fel 4-ig szeretkeztunk a Parommal :-D Lilla annyira orulok h.leirtad h.miket erzel :-) nem fog megjonni ne felj !:-) mikor mesz dokihoz??Elfelejtettem :-DMas most mint a mensi elotti erzesek vagy maskor is ezt erezted amugy?Remelem kibirtad es holnap reggel tesztelsz ujra :-)de az se baj ha nem tedd fel a teszted :-):-D nagyon orulok h.vegre ilyen tesztet lattal en is mar uuuugy varom :-) Drukk Csajok mindenkinek es puszikak a Kismamainknak :-)
2013. ápr. 5. 07:40
 3645/9202 anonim ***** válasza:
72%

sziasztok lányok!


Olyan jó, hogy most valahogy pörögnek az események, imádom hogy babásodik a csapat!!! Ez akkora erőt ad nekem, hogy csuda! :)


Lilla, kérlek szépen ne tedd ezt velem, hogy nem tesztelsz, annyira be vagyok sózva, szeretném látni a holnap reggeli tesztedet.


Tuti ott a baba, hiszen ott a csík!!! Ezt te is tudod, hiszen mindig hómező volt eddig!

Higgyél benne és tesztelj reggel első pisiből és azonnal gyere a képpel és a jó hírrel.

KÉRLEK!!!


Krisztike, én azért reménykedem még benne, hogy baba miatt nem jön meg neked :) Bárcsak úgy lenne!!!!


Olyan jó olvasni, mikor írjátok, hogy nagyokat szerelmeskedtek!


Mi már sajnos nem :( És ez olyan rossz, hogy sokszor elsírom magam emiatt. Az én párocskám már nem..... sajnos már elment felette az idő, én meg csak sóvárgok :(


Meli

2013. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3646/9202 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok!


Kriszti nagyon jót nevettem,hogy hajnalig szeretkeztetek, csak így tovább. Remélem hétfőn kiderül,hogy ott a baba.

Lilla nagyon várom a teszted,tuti két csikos volt az elözö is,ott lesz most is. Te mikor mégy dokihoz? Olyan jó lenne,ha együtt várhatnánk a babát.:)

Meli meg kérdezhetem,hogy mennyi idő van a párod és te közted? Szurkolok,hogy bele vágjatok egy ujjabb projektbe.

Szerintetek engem ki pontoz le,még multkor 46% volt alul,most meg 30% ? :(

Vica drukkolok,hogy össze jöjjön.

Na megyek ki teregetek.

Szép napot nektek!

Gina

2013. ápr. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3647/9202 anonim ***** válasza:
73%

engem is simán lepontoz valaki, minden nap szinte esik a %-om, de lehet hogy a program csinálja direkt. Ne érdekeljen :)


Én 38 vagyok, a párom 63. 25 év van köztünk

2013. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3648/9202 anonim ***** válasza:
71%

Beszéltem Szilvussal!!!!


Holanp hazamehetnek :) De még nagyon-nagyon fáj a császár helye, szenved tőle szépen :(


DE holnap már otthon lesznek a kis Lilivel :)

Már a tejcije is szépen beindult a Szilvusnak :)


Meli

2013. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3649/9202 anonim ***** válasza:
70%

LÁNYOK!

BEFIZETTEM EGY E-KÖNYVRE, KÜLDÖM A LINKET :)


[link]


Olvassátok el :)


Meli

2013. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3650/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli, ez nagyon jó, köszönöm szépen, én ki is nyomtattam már, és már otthon olvasni is fogom!

puszi érte!!!!

Vica voltam.

MÉg most is szurkálódok, és szerintem közeleg az ovum, a hőm nem mozdult csak egy fokot fel, ez még nem volt ovu szerintem 20. napon lesz mint mindig:))))

2013. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!