Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3661/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok!Vica,szépen alakul a görbéd,én ma vagyok a 9.ciklusnapon,elkezdett lemenni a hőm,a múlt hónapban is ezen a napon kezdte,már nézek ovu tesztet,bár még nem érzek különleges dolgokat,de mindegy itthon holnaptól akciózás! :))Meli,fel a fejjel,nem lehet itt senki érzéseit összehasonlítani,de engem is megviselt az a pozi utáni negatív teszt,sírtam egy egész napig,pedig elég erős vagyok,nem nagyon szoktam sírni,de ez a tehetetlen düh....megértelek!Kriszti írj hogy mi van,megjött vagy csak barna?Képzeljétek...szeretek rajzolgatni és elkezdtem pasztell krétával mesefigurákat rajzolgatni a babaszobába :D Tudom,nagyon előre szaladtam,de talán így látja valahonnan hogy mennyire várom,várjuk!A 3 év alatt egyszer sem éreztem ilyen erősen azt hogy most sikerülni fog.Remélem jók a megérzéseim!Vigyázzatok magatokra lányok és szép hétvégét! Livi
2013. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3662/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom Meli, jó lenne ha holnapra akkor emelkedne, mert így nem tudom mikortól szedjem be az utrogestant:/
2013. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3663/9202 anonim ***** válasza:
57%

Küzdj a lelkeddel Meli! Hidd el ha újra belevágtok, sikerülni fog. De én egy másik intézetbe mennék, a Káli intézetről nagyon jókat hallottam!!!

Van remény csajszi, hidd el!!!!


Vica voltam

2013. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3664/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Na Gina ezt a pozitiv hozzaallast mar nagyon szeretem <3 igy van minden rendben lesz a kisbabaddal es ez nem us kerdes!!!:-)Jaj de jo h.ilyen pozitiv vagy :-))Melikem nem.adod fel es kesz!!Punktum.Livi biztos latja a kismano h.jonnie kell mert az Anyukaja rajzol neki:-) szepeket rajzolj nagyon h.minel nagyobb kedve legyen jonni :-) Nalam most semmi...most nem tom h.elmult a mensim vagy mi van...a hasam gorcsolget pont mint amikor megjon...de semmi...minimalis halvanybarna torleskor de az se mindig...ures a betetem totalisan.Nem tom Gina lehet beagyazodas jele...ihen.De en nem hoszem h.az.Az en megerzesem az h.nem sikerult es most ilyen a mensim.Na de lehet h.meg beindul holnap vagy valamikor.Most nothing. :-)Ha nem lesz semmi akkor doki hetfon...ha meg beindul akkor closti :-)Azert orultem vol.a ha megis csak sikerul a babo...de elkonyveltem mar h.tuti nem sikerult...nem tudok most bizakodni mert jott egy potty piros ver is.Most mar tenyleg nem lehet mit tenni csak varni.Lillaaaa?!Hol a teszted?Minden okes???!!Miert nem irsz?
2013. ápr. 6. 16:26
 3665/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, Vica, drukkolok nagyon nektek!!!

A rajzolgatás nagyon jó dolog!!!!!!!!!!!!!!! Én vásárolgatok a drágámnak /drágáimnak :-)

Lányok, egyre többször érzem azt hogy ikreink lesznek.....

H...lye dolog, de valahogy nem tudom "eldönteni" hogy fiú lesz-e, vagy lány (amikor rá gondolok, és próbálom elképzelni hogy a karomban tartom pl.), és rengetegszer az jön be, hogy egy ikerpár: egy kisfiú és egy kislány.

Pedig megmondom őszintén, ha már ikerpár, akkor én nagyon szeretnék egypetéjű kislányokat.... mint két tojás, hogy alig lehessen megkülönböztetni őket.

És érdekes, amikor eszembe jut a bab, akkor vagy egy kisfiú, vagy egy kislány -ra gondolok, és akkor jön a következő kép: hogy egyszerre lesz egy kisfiam és egy kislányom! :-)

Biztosan nagyon nehéz lenne, de azt hiszem, életem álma válna valóra....

Lilla, mi lesz azzal a teszttel????? Össze vissza izguljuk magunkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szilvike, de jó lehet nektek otthon! Remélem apa kitett magáért, és úgy várt, ahogy kellett! Tiszta lakás, meleg kaja..... Virág??? Ezt már csak félve mondom :-)

Tényleg, mesélj majd el mindent, milyen volt a szülés, amikor először megpillantottad, ahány látogatód volt (és örültél-e), hogy megy a szopizás, mindent!

Meli, lesz ebből másik próbálkozás, a lelked mélyén már te is tudod, és kell is, hiszen babát szeretnétek, és lesz is kisbabátok! :-)

Lehet hogy érdemes lenne elmenned egy reikire, vagy jógázni, vagy ilyesmi előtte, nem? Kicsit rendbe rakatni a lelked :-)

Kriszti... kísértetiesen hasonlít egymásra a mi két hónapunk! Mármint a ciklusunk. Nem legyen igazam, de ez sajnos szerintem is a mensi előszele. Ugyanez volt nálam.

Viszont.. van egy olyan érzésem, hogy -kapaszkodj, és jegyezd meg!!!! -három hónap múlva, júliusban pozitívat fogsz tesztelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egy a kérésem, hogy a nemvárt napján tesztelj :-)

Ez amolyan női megérzés, sok ilyen dolog bejött már nekem :-)

De jó lenne! Ha bejönne, elmehetnék jósnak! :-)

Kini, mi a helyzet veletek?:-) Kaphatunk egy pocifotót??? Biztosan jó nagy már! :-) Hogy van a kisasszony?

Kismama Vica, te azért olvasol minket néha? Hogy vagy?

Nekem ha minden igaz, megvolt az ovum, most a nyákom is mintha elég normális lett volna ( csak ragacsos van, tojcsis nincs gyógyszer nélkül), szóval várok. Bár, sok esély nincs ezzel a bacis spermával ugye....

Mindegy, a remény hal meg utoljára!

Azt kérem a nyuszitól (most már biztos rámér), hogy idén nyáron, de legkésőbb idén ősszel már legyek kismama!!! Köszi nyuszi! Irszi

2013. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3666/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg csajok, favorit babanevek? Nekünk a kisfiú nevek közül a Levente tetszik éppen nagyon, a lány nevek közül nekem a Johanna, vagy a Flóra ()de a férjemnek nem, neki nincs kedvenc).

Irszi

2013. ápr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3667/9202 anonim ***** válasza:
57%

Szép reggelt mindenkinek!


Irszi nekem is meg josolhatnád,hogy a második babám milyen nemü lesz, ha már ennyire megy neked? ! :)

Nekünk a név már akkor meg volt,mikor meg sem fogant még,de majd csak akkor mondom el,ha minden rendben lesz és tudjuk a nemét.

olyan furcsa,hogy szinte alig vrom,hogy reggel legyen és a 3in1 kv-mat megihassam,az első terheségemnél,meg már a szagától hánytam.:)

Lilla nagyon izgulunk érted, miért tüntél így el?

Vica, Livi ti lesztek a következö babásaink. :)

Kriszti,hogy vagy barnázás remélem el múlt már?!

Szép vasárnapot mindenkinek!

Gina

2013. ápr. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3668/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszikem legyen igazad de tenyleg!!Akkor azt talaltam ki h.nyaron egyszerre babasodjunk:-))Te is meg en is tok egyszerre es az olyan jo lesz!:-)En is ugy vagyok ahogy te mikor elkepzelem a babat...bar en ikreket nem szoktam elkepzelni -nem az ugrik be hanem csak egy kislany vagy egy kisfiu-de imadnam az ikreket en is:-Dna majd elkezdem szedni a clostit lehet be is jon :-D...mert mar igy is mindig volt dominans tuszom closti nelkul is ...hatha a closti csinal 2-ot :-DNekem most reggel jott ver ...de csak pisikor torolgetes kozben...hat lehet h.ma beindul rendesen.Mindegy sztem ezt a napot veszem az elso napnak.Gina latod kivanod most a kavet :-)ezert mondjak h.egy embernek is mas esas minden terhessege
2013. ápr. 7. 08:38
 3669/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Lánykák!

Ne haragudjatok, hogy csak most írok,de végigdolgoztam a szombatot is , este már nem volt energiám, és most van egy kis pihim ma.

Tegnap ugyanolyan kis halványka tesztem lett, mint ezelőtt, aztán délután elkezdtem barnázni:(

Ma reggeli teszt totál negatív, és most fél órája megjött pirosan :-( 4 nap késéssel. Totál kiborulás:'(.

Utrot szedtem, nem tudom mi lehetett a baj. lehet túlterheltem magam tegnap a munkhelyemen (13 óra hajtás), vagy a stressz, mert az van ott bőven. A férjem még alszik nem is tudom, hogy mondjam el neki.

Hát ez van sajnos.

Meli csodás a könyv, most jó lesz olvasgatni, ki is nyomtatom és elolvasom:)

Olyan jó, hogy nem adod fel, és tényleg próbáld meg a Kaálit sztem is.

Aranyosak vagytok drága lányok, hogy izgultatok értem, én most nagyon-nagyon el vagyok kenődve:(

Olyan érdekes mert valahogy éreztem, hogy nem szabad annyira örülnöm ennek, és beleélni magam.

Na nem baj majd most ebben a hónapban csak azért is baba lesz!:)

Gina olyan gyönyörű a teszted, minden rendben lesz, örülök, hogy jól vagy.

Irszi! Én is nagyon szeretnék ikreket!!! Olyan jó lenne, bár én nem egyformákat, hanem egy fiút egy lánykát, nekem ez az álmom:-)

Kriszti holnap orvos? Ha ilyen kevés a menzesz nézesd meg magad mindenképp.

Én is terveztem, hogy elmegyek a dokibácsidhoz holnap, ha megjön, hát meg is jött, mert nincs Clostym, aztán az is lehet, hogy majd félidőben megyek, és ebben a ciklusban nem szedem, iszok cicka teát. Majd a következőben jöhet a Closty, de annyira kavarognak most a gondolataim ,hogy még nem tudom hogyan lesz, egyik percben így gondolom, a másikban úgy.

Csajok ki hányadik napon van most? Lemaradtam picit.

Puszi Mindenkinek!

Lilla

2013. ápr. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3670/9202 A kérdező kommentje:
Na elkuldtem veletlen.Szoval h.mas es mas minden terhesseg :-D Olyan izgis :-))Novekszik szepen a kis pocaklakod :-) Lillaert en is mar nagyon aggodom...mindig irt most meg nem remelem nem lett rosszul vagy nem tom ilyenkor mindjart rosszra gondol az ember mikor egmondta h.tesztel es jon a hirekkel es nem jott.Remelen Lillus nincs semmi bajod!!!Favorit nevek Irazikem...hat nekem fiunevben a Viktor a kedvencem...a Paromat is igy hivjak...neki nem igazan van ugyh.beleegyezett mar h.Viktor legyen a babo ha fiu lesz:-)Lanynevek kozul nekem a Pálma a favorit...az Apajeloltnek meg a Virág :-))Aztan lehet h.Pálma Virág lesz :-D ket nevvel :-D:-D de az tuti h.2neve lesz mindkettonek mert az olyan herceges/hercegnos nekem is ketto van.:-DJajj csak mar jonne hozzank...a Paromat is csak az erdekli h.jojjon mar a babo mert o mar 32lesz iden es be van sz*arva h.o mar oreg lesz mire a gyereke megno ...meg ilyenek :-D tiszta h*lye :-D en meg 29 vagyok iden leszek 30 majd a nyaron...ő meg szeptemberbem 32.De olyan jo vele piszkalni h.en meg csak huszon vagyok:-)Na pusszantas Mindenkinek Csajok!!!
2013. ápr. 7. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!