Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3711/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is azt mondták erre, hogy minden rendben. Aztán elmentem egy másik endokrinológushoz, az meg a haját tépte, hogy mondhatták erre hogy minden rendbe, egy baba el is ment emiatt a terhesség 8. hetében:(
2013. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3712/9202 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sajnálom a babát.:( Elfogok menni endokrinológushoz. Esetleg nem tudtok egy jó dokit az Uzsoki utcai kórházban?
2013. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3713/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi a terheléses cukor is magas,de az inzulin is,sajna nekem mégrosszabb de a cukrom jobb egy picit.Elejétől fogva mondta a doki,hogy baj van csak nem nagyon segített.Most megyek egy magándokihoz aki már előre ajánlotta a progeszteron krémet,ma vettem meg.Bár NAGY elkeseredésem volt ma....a párommal sincs minden rendben :(((kevés a jó irányba mozgó sprmium:(((((most nagyon depis lettem,reménykedtem vele nem lesz baj...Így valószínű csak lombik lesz:(((arra meg nincs pénz...ez van velem....:((((((((((((

Évi voltam

2013. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3714/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi nagyon sajnálom. Van egy nagyon jó gyógyszer a spermiumkora a FER14! Kicsit drága tízen valahány ezer, de nagyon sok jót hallottam róla. Ne add fel!! Bár lehet,hogy nincs arra felesleges tízezretek,hogy kipróbáljátok, de azért kérdezz rá az orvosnál,hogy mit mondd róla! Az én férjemnek jó volt a spermavizsgálat eredménye, szóval ezzel nincs baj. Mondjuk már egy éve,hogy megcsináltattuk...

Encsi.

2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3715/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm Encsi,igen hallottam róla.Megveszem én azt is ha jó lesz tőle minden,de elsősorban most amiket a doki írt ki azokat vettük meg,c-vitamin,e-vitamin,cink,szelén,magnézium,folsav,q10...persze meg a progeszteronkrém magamnak és 22ezret ott is hagytunk:(((de ha így sikerülne nem bánom csak a lombiktól félek:((most nagyon magam alatt vagyok és reggel meg munka:((((((((((((

Évi voltam

2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3716/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen, nagyon sok pénzbe kerül, és ha meg még nem is használ, akkor meg aztán még szomorúbb az ember. Akkor most az a legjobb ha ezekre a gyógyszerekre koncentráltok, és utána majd a többire. Nekem sajnálatos módon megjött ma, vagyis nem jött még meg, de már egy pici vérzés van. Szóval lassan kezdem a Clostilt. A második ciklusnapon kell kezdenem.


Encsi.

2013. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3717/9202 anonim ***** válasza:
57%
Én a múlthónapban szedtem és volt érett petesejt,de szerintem nem volt tüszőrepedés.Azóta meg se jön :((((Már nagyon készen vagyok,hogy semmi se jön össze:((
2013. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3718/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Évi, Encsi, üdv nálunk!

Irszi vagyok, 33 éves, bő 2 éve hagytam abba a gyógyszert, és bő másfél éve várjuk a csodát. Az első hónapban kiderült hogy velem gond van, a másodikban meg hogy a férjemmel is... MAgán endokihoz, andrológushoz járunk. Addig nem kezdjük el a stimulálást amíg a férjemnek baci van a spermában, de már küzdünk vele egy ideje.... Május 08.-án megyünk Pestre az andrológushoz....

Már nem tudom ki írta az eredményeit, de nekem 10.4 volt a 120 perces terheléses vércukrom, és 750-es Merckformin XR-t szedek rá!!!!! A diabetológián is voltam, és ráírták a papíromra hogy nőgyógyászati indikációra, a leleteim alapján, 200g CH diétát kéne tartanom. IGyekszem, de nehéz!

Én is használok progi krémet, és Women's Creamot, napi 2* kenem a 12-26. ciklusnapig, ill. amikor megjön, addig.

D vitamin krémet is kenek, és Utrót is kapok.

Itt van a kifli recept, most nem találtam pontosan, de innen van: [link]

Évi! Kérdezz rá a tubális inszeminációra, nem túl sokan csinálják, de létezik! A petevezetékbe juttatják a cuccot, azt hiszem kis laporoszkópiás műtét. A lombik és az inszem között van, felmerült nálunk is. 5M / ml sperma ha van, akkor már csinálják, a többi arányt nem tudom, de ez egész jól hangzik. Szóval ha fele annyira jó csak a cucc mint ami az inszemhez kell, akkor szerintem ez működne!

Livi, annyira szorítok neked, remélem segít a progeszteronpótlás!!!! Izgulok, és a hőd is a baba miatt olyan szépséges, ez tuti!

Vica, remélem te is pozitívat tesztelsz nekünk!!!!!!

HAjrá lányok, most bele kell húzni, lássuk azokat a szép teszteket!

Krisztikém, de jó neked hogy kaptál Clostit, és megint végre van remény a babára!

Úgy irigyellek!!!!!! Már nem is reménykedek nagyon a májusban, de a tavaszi babánk vígasztal (Krisztivel elhatároztuk hogy tavaszi babánk lesz), mert nyárig még van idő teherbe esnem!

Én most vagyok a 19. ciklusnapon, és ma kezdett mensisen görcsölni a hasam. Így tudom, hogy péntek körül megjön. Már lassan annak is örülnék, ha nem pecsételnék előtte.... De a kis vicces most is szúrkál, csak most úgy döntöttem hogy nem veszem be! :-) Irszi

2013. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3719/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kriszti! Én letettem a beköttetéséről a beszélgetésünknek, szerintem szegénykém megőszülne mire elolvasná.... MAjd elmesélem neki! Puszi Csajok! Irszi
2013. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3720/9202 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm Irszi,hogy írtál :) Holnap megyek dolgozni és lehet átnézek a nőgyógydokimhoz,hogy mit mondd erre.Remélem egyszer én is lehetek boldog kismama.....veletek együtt:))
2013. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!