Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3751/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és évi voltam :)))))))))))))))))))))))))))
2013. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3752/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!Encsi!Sajnalom h.megjott :-( de nem baj most mar van jo closti es szedheted ugyh.sikerulni fog ebben a ciklusban :-)Nekem ma van belole az utolso nap:-) aztan johet az ovu meg a baba :-) babak :-)Most Anyukamneknal vagyok ugyh.esely sincs a szexre mert a Szerelmem dolgozik es otthon maradt Pesten.:-)Addig gyulnek a kiskatonak es jovohet szerdan fogunk eloszor szexelni :-)Addigra mar jo erosek lesznek es mozgekonyak :-)Remelem mar vegre tudok nektek szolgalni egy no pozi teszttel :-D
2013. ápr. 13. 08:13
 3753/9202 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!Encsi!Sajnalom h.megjott :-( de nem baj most mar van jo closti es szedheted ugyh.sikerulni fog ebben a ciklusban :-)Nekem ma van belole az utolso nap:-) aztan johet az ovu meg a baba :-) babak :-)Most Anyukamneknal vagyok ugyh.esely sincs a szexre mert a Szerelmem dolgozik es otthon maradt Pesten.:-)Addig gyulnek a kiskatonak es jovohet szerdan fogunk eloszor szexelni :-)Addigra mar jo erosek lesznek es mozgekonyak :-)Remelem mar vegre tudok nektek szolgalni egy jo pozi teszttel :-D

Irszikem!!!!Istenke eltessen nagyon sokaig szulinapod alkalmabol!!!Boldog Szuletesnapot kivanok!!!!Dupla 3-as :-) tok jo Krisztusi korban vagy most leszel babas!:-))Kivanom h.teljesuljon minden vagyad es sokaig nagyon nagyon boldog legyel!!!:-))Mit terveztek ma a Szerelmeddel?Jaj tenyleg Encsi oyan irigy vagyok most h.mentek az allatkertbe imaaaadom en is :-)Minden evben elmegyunk a Dragammal :-)Nagyon szeretek ott lenni!Mindig kapok Ice&Go -t :-Damit imadok es olyan nagyon jo ott a hely hangulata!De Csajok iden mindenki menjen el am a vidamparkba is mindenkepp mert bezarjak mi tuti elmegyunk :-))En most elvezem a jo videki levegot:-))Puszikak!!

2013. ápr. 13. 08:21
 3754/9202 anonim ***** válasza:
72%
Ma 8:11-es, biztos vagyok benne,hogy az endokrinológus segíteni fog!! Nekem igazából az a problémám a Clostival,hogy nincs semmi alapja annak,hogy szedjem. Vagy csak én nem tudok róla. De nem vezette végig a ciklusomat,hogy van-e egyáltalán peteérésem...Volt egy hormonvizsgálatom amit nem jókor csináltak meg, mert a ciklus 10. napján volt, és ott 22,51 lett az LH értékem,bár referencia értéken belül van. Nem tudom.... Az orvos csak olyan kénytelen-kelletlen felírta,hogy na akkor szedjem... Arra gondoltam,hogy elmegyek egy átjárhatósági vizsgálatra. Csak nem tudom mi a menete, mennyibe kerül,és melyiket válasszam a három közül... Ha ebben tudtok nekem segíteni egy pár tanáccsal azt nagyon megköszönném!! Mindenkinek mielőbbi babásodást.:) Én most elkezdtem egy naplót írni, és eldöntöttem,hogy addig fogom írni amíg nem leszek én is kismama,aztán pedig boldog anyuka.:) Hogy utána eltudja olvasni ha már olyan idős lesz,hogy anya és apa mennyi mindent tett meg azért,hogy Ő itt legyen velünk!:) Még be is könnyeztem most....:)
2013. ápr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3755/9202 anonim ***** válasza:
28%

Igen utolsó ez érdekes,hogy van doki azonnal kiírja a clostylt a másik inkább mindent megtesz előtte,hogy biztosan kell e..??Én hogy Nyíregyházán dolgozok,kerestem ott egy dokit aki nagyon rendes,még ezt a magán endokrinológust is megkereste volna nekem ha nem találom a neten az elérhetőségét.Elkezdtük a meddőségin a kivizsgálást.Nekem itt elsőnek 9000ért lesznek a HPV meg ilyesmi szűrések,ha megjön 3. és 21.napon vérvétel,Házasélet teszt amikor megnézik jó irányba haladnak-e és nem e termelek ellenanyagot.Páromnak az andrológia ami meg volt és nem lett valami jó így szedi a vitaminokat és ha mind ez megvan a doki akarja látni és akkor jön az átjárhatósági.Kicsit félek tőle nem tudom hogy megy,de amúgy is,hiába vagyok ápoló mindig úgy érzem amikor orvoshoz megyek hogy a hóhért akasztják :))))bes.ari vagyok :)))de kitartok..

Évi

2013. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3756/9202 anonim ***** válasza:
57%

Bocsi az utolsó Encsi voltam.:) Igen nekem is nagyon furcsa volt,hogy csak úgy felírta... legalább a 10. napon visszarendelt,hogy megnézze mi van...Én is félek a vizsgálatoktól, de tudom,hogy legalább egy kicsit közelebb vagyok az álmomhoz!! Én még az átjárhatóságit is bevállalnám akár már ma,hogy egyáltalán van-e értelme szednem a gyógyszert.... Kicsit utána olvastam, és nem túl szívderítően írják le a dolgokat. De még ezt is megtenném!!De legalább neked jó orvosod van, és nemsokára mész az endokrinológushoz is.


Encsi.

2013. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3757/9202 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi Encsi :)

Utána olvasok én is mindjárt már kíváncsi vagyok,bár a kolléganők,mindig azt mondják ez a baj,hogy mindent össze vissza olvasok itt a neten:)))Én is bele megyek már mindenbe csak sikerülne vagy 20kiló minusz és a katonák is rendeződnének.Nem baj ebben az évben sikerülni fog mindenkinek és a babáinkat tesszük madj fel,hogy milyen szépek :)))Naplót ha terhes leszek mindenképpen fogok írni :))))

Puszi

Évi

2013. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3758/9202 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj,hogy én is ilyen vagyok... mindent össze olvasok.... annyira megörülök mikor az orvos valami újat mondd,vagy valami gyógyszert ír fel,hogy el is felejtek kérdezni... meg általában elég rövid ideig szoktam bent lenni..:) Én most is írom a naplót. Ez talán segít nekem egy kicsit feldolgozni.. leírom mit érzek min megyek keresztül stb.... Jajj pont akartam neked mondani Évi,hogy én konkrétan voltam 72kg a 155centimhez!!!! Képzelheted... mint egy hógolyó!!!:D Elmentem endodokihoz, természetesen semmi bajom nem volt. Aztán elkezdtem a Norbi dvd-re tornázni. Méghozzá a Duci tréningre, ahol a Kovival tornázik. Nekem rettentően bevált, de persze diétáztam is mint az állat. 6 után már nem ehettem, csak párolt húst ehettem abból is a csirkemell filét! Szóval nekem így sikerült 72kg-ról lefogynom 53kg-ra, és azóta is tartom a súlyom pedig már vagy 4 éve ennek!!! Szóval ha van időd rá próbáld ki, szerintem nagyon hasznos, és nekem segített. Mindennap tornáztam legalább egy órát.


Encsi.

2013. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3759/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi,igen én is így vagyok a dokival általában utána felhívom és kérdezek,most is a sperma vizsgálat miatt akartam,de meg se jött nekem így inkább majd ha az is meglesz egybe adom oda a papirokat.Csináltam én is a diétát használt is,de a kenyér nagyon drága és volt hogy sajna romlottat kaptam na ott fejeztem,be.Most a kilófaló lisztből sütök és nagyon finom :))A mozgás megy nehezen de most ráveszem magam az tuti,elkezdek bicajozni :))elsőnek az is jó lesz ha bírom:)Plusz azt hallottam hogy a Norbi lisztbe sok a szója és ugye az a hormonokra nincs valami jó hatással,de már a fene se tudja mit eszünk amúgy is.

Évi

2013. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3760/9202 A kérdező kommentje:
Encsi az atjarhatosagi nekem hsg volt rontgenes.Van akinek faj van akinek nem...nekem sajnos az elobbi volt.Megcsinaltattam mert nagyon szeretnem a babat de ha lehet es van ra penzetek akkor inkabb az ultrahangost javaslom.Ha kellene nekem meg egyszer atjarhatosagi en az valasztanam.Bar lehet h.nekem az is fajna nem tom...de inkabb nem nyilatkozom a rontgenesrol es ne is olvasd vissza mert nem mindenkinek faj ennyire mint nekem.Evi drukkolok h.sikeruljon a baba:-)neked is :-) Hajra Csajok mar megjottek a golyak :-))En is ugy szedtem a clostit 6honapig h.nem voltam atjarhato....de ki tudta.En nem hibaztatom a dokimat mert sok esetben csak egy kis tamogatas kell a peteereshez...csak nalam epp nem jott be.Az en domim nem csinal ultrahangot peteereskor meg tuszorepedeskor meg hatszazszor mert higyjetek el Csajok h.nem ezeken mulik!Ha megertunk ra es eljott az ido sikerulni fog!Vagyakozunk a babara mert nok vagyunk a hormonjaink a lelkunk is sovarog utana anyai oszton meg minden.Viszont turelemre is tanit a varakozas!Ja es az en dokim a legjobb doki a vilagon nem bonyolitja tul a dolgokat semmilyen szinten...a biologia nem ugy mukodik ahogy a nagykonyvben meg van irva.Ti is tudjatok...voltak mar terhesek omlo verzessel-igy azt se tudtak h.terhesek....csinaltak mar 3. meg 21.napi vervetelt meg 100.napit :-D rossz eredmennyel megis terhes lett valaki....kotottek mar el not aki aztan terhes lett...meg annyi ilyen pelda van...persze mindent megteszunk amit lehet orvosilag a babaert ...de higyjetek el h.ugyis jon ha itt az ideje.En ebben hiszek...eleinte kiborultam es bogtem ha megjott...de rajottem h.ez nem igy mukodik.mint amikor egy virag kibujik a foldbol es rangatom h.noljon meg es viragozzon...sose fog...csak ha varok amig el jon az ido.Teljesen nyugodt vagyok mar nem rossz ha megjon annyira mint regen csak egy kicsi csalodas ...de elmulik mert rogton arra gondolok h.ugyis jon ha akar a kis lelek hozzank jonni!:-)Minden jo lesz Csajok!Mindenki babas lesz!:-)Puszikak!Szilvus Lilike hogy van?es Te??<3<3<3
2013. ápr. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!