Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3781/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Nekem így alakul,viszont hát én kis buta hónaljba mérem,kipróbáltam nyelv alatt,és az 2 fokkal többet mutatott :)

2013. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3782/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, legtöbbször 35, de most 33 napos lesz, volt már minden féle, sosem rendszeres sajnos, mindig csak az ovuhoz tudom számolni:) Ha hónaljban mérted, mérd most már ebben a ciklusban végig ott. A jövő hónapban már úgyse mérünk, hanem terhességi tünetekkel foglalkozunk oks?

A te hőd is nagyon szuper:)

2013. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3783/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Na tegnap voltunk az állatkertbe!! Rettentő jó volt, láttuk a nemrég született állatokat. Kb 5 órát sétálgattunk az állatkertben, és kicsit már kidőltünk a végére, főleg mert a férjem 24 órás szolgálatból jött haza, és nem is aludt semmit,de mire haza értünk kitalálta,hogy ő csinál most gyros tálat.:D Mondtam neki,hogy rendben, és úgy 10 körül lett kész vele. Ma veszem este az utolsó Clostimat, aztán 19-én vissza az orvoshoz, az pont a 10. ciklusnapom lesz. Hát remélem most sikerülni fog!!!És mindenkinek szurkolok akinek,most lesz ovuja.:)


Encsi.

2013. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3784/9202 A kérdező kommentje:
Sziaaztok!Irszikem orulok h.jol telt a szulinapod :-Dmmmm fini bogracsos pori :-))Melikem rakd ossze magad hamar es johet a kovetkezo lombik!Szilvusunknak olyan jooo edes kis Lilikevel bizti nagyon boldogok :-)Azert mar nagyon varom h.irjon valamit!:-)Livi es Vica kis homeroseim tok jo h.tudtok egymasnak segiteni ho ugyben:-)Encsi szuper az allatkert en is akarom :-D hamarosan mi is megyunk :-D:-D Nalunk most semmi...remelem hatott a closti es holnap utan kezdodik a szexcsata :-D:-D:-Dnektek maleg drukk Csajok akiknel "par nap.a mensiig mert ugyse lesz mensi hanem babasodunk sorba mint a libak :-D:-D
2013. ápr. 15. 19:28
 3785/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Sziasztok Kislányok!

Hű de gyönyörű a görbétek Lívi és Vica.Babátok lesz!!!:-)

Lányok húzzunk bele!

Örülök Irszi, hogy jól telt a szülinap.

Kedves "Off-oló" köszönjünk a jó kívánságaidat, nagyon kedves vagy:-)

Az állatkertet én is nagyon szeretem, minden évben megyünk, lassan esedékes lesz, főleg akkor szeretek menni, ha sok kis kecske születik, imádom őket!

Csajok volt már nektek a lágyék tájéki nyirokcsomótok megduzzadva? Én még soha nem tapasztaltam ilyet, most vettem észre a tükörben a duzzanatokat mindkét oldalon, eddig nem is tudtam pontosan hol is vannak, mert még nem tapasztaltam ilyet. Érzékenyek is:(

Ijesztő.

Szerdán tudok csak orvoshoz menni. Azt olvastam, hogy a kismedencei szervek, illetve az alsó végtagok (akár ízület) gyulladása lehet. Remélem semmi komoly.

Melikém ápolgasd a kis lelked.

Puszi Nektek

Lilla

2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3786/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!


Nem vagyok ám el veszve,minden nap olvaslak benneteket.


Utolagosan ,kicsit megkésve Boldog születésnapot kívánok Irszi.

Livi és Vica várom a pozi teszteket, mikor van a nem várt napja? Most ti következtek utánam. :)

A többieknek is nagyon megy a drukk.

Én 20nap mulva megyek az orvosomhoz,amit már nagyon várok, minden rendben van. A kv most is megy reggel,de néha elég erös hányinger és szédülés jön rám. De nem bánom. :)

Röviden ennyi.

Szép napot mindenkinek.

Gina

2013. ápr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3787/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Lilla nem volt meg nekem soha megduzzadva nem tudom mi lehet!De ha faj irany a doki!!Tenyleg voltal mar az en dokimnal?:-)Gina orulom h.jelez a kisbab hogy Anya itt vagyok :-))Meg 20 nap hu vannak idegeid!:-D Minden okes lesz ugyos ugyh.igy a jo :-):-* Jaj kedves "off"-olo :-D tegnap elfelejtettem neked irni!Nagyon szepen koszonjuk h.irtal es amit irtal nekunk!:-)igyekszunk megbabasodni igy egyutt es osszetartunk mert igy sokkal konnyebb :-))Koszonjuk megegyszer!!:-)Nagyon aranyos vagy!:-)Puszi Csajok!!:-))
2013. ápr. 16. 07:35
 3788/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jó reggelt lányok! Ma csak úgy sugárzok, nem tudom mi van velem!

Livi milyen a görbéd? az enyém ilyen!


[link]


Vetettem magamnak kártyát, nagyon klassz dolgok jöttek ki, köztük a gyermek áldás, és hogy ha úgy is érzem hogy isten elhagyott, nem hagyott el, most még jobban velem van mint hinném:)) Hát remélem, különben dajdaj lesz:)))))


Vica voltam

2013. ápr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3789/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Sziasztok csajok!Vica nekem is van kártyám,de nekem jósnőm is van,ő mindig mondja hogy mi lesz..90%-ban el is találja.Most nem merek kérdezni a babáról. Ilyen a ciklusom most! puszi Livi

2013. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3790/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja azt nem is mondtam nektek,hogy 1 hónap alatt kb 4-5kg-t szedtem fel... :DDAzt tudni kell hogy 164cm vagyok és 50kg-nál nem nyomtam többet...de kiváncsi vagyok mitől lett ekkora étvágyam,talán a gyógyszerektől meg a vitaminoktól?Nem zavar ez a pár kiló,csak a ruháim feszülnek rajtam,de szerintem ennyi kellett. :) Ja és a múltkori lecseszés is használt,már kb.1 max 2 szál cigit szívok csak el,innen már nagyon könnyen le fogok szokni.A babáért mindent!:))) Puszi Livi
2013. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!