Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3821/9202 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok. Most már jobban vagyok. A hasam nem fáj, csak a többi maradt meg, de lassan kezdem betudni ennek az időnek... szerintem nem is lesz tavasz, hanem egyből jön a nyár...:D


Encsi.

2013. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3822/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Encsi nem mentel dokihoz?Ja!Tenyleg egybol a nyar jon hihetetlen :-)Mondjuk en itt megallnek a homersekletben pont jo most nekem:-)rohanok elaludtunk Csajok tegnap boroztunk is nagyon kell sietnem!!
2013. ápr. 18. 07:42
 3823/9202 anonim ***** válasza:
57%

Csajok, nekem az Utrótól semmi bajom nem volt, de én hüvelygolyót használtam. Állítólag akkor van hányinger (persze lehetnek kivételek) ha szájon át használja valaki.

Próbáljátok ki lent, akkor lehet hogy elkerülnek a kisrókák!

Annyira izgulok értetek édeseim!!!!! Potyogjanak végre a kisbabák!

Kriszti, szeded még a Clostit? Hol tartasz?Délután végre fodrászhoz megyek, megújulok teljesen! :-) Irszi

2013. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3824/9202 anonim ***** válasza:
57%

JA, és jövőhéten lesz az egy éves terheléses cukor és terheléses inzulin vizsgálatom, drukkoljatok!

Bár szerintem szednem továbbra is kell a Mercet, max. annyi hogy látják, nem lettem cukorbeteg.

(10.4 volt a terheléses cukrom, 11-től diabetes. A többi érték jó volt szerencsére.

2013. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3825/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok! Hát én nem reménykedem már ebben a ciklusban, sajnos kezd lefelé menni a hőm, és nekem akkor holnap meg is jön:( nem is tudom mit reménykedtem még...

[link]

2013. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3826/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica, ne add fel. Ha holnap visszamegy a hőd akár 1 tizeddel, akkor még lehet baba!

Meli

2013. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3827/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica kérlek ne add fel,láttam már ilyen görbét,másnap meg felment!Puszi Livi
2013. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3828/9202 anonim ***** válasza:
57%
De nekem nincs szerencsém Livi sose!!!:((((
2013. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3829/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Vica ne add fel!! Ebben az évben KÖTELEZŐ mindenkinek babásnak lennie!!:) És ez alól te sem vagy kivétel!! Én most vagyok a ciklusom 9-ik napján, és holnap megyek az orvoshoz,hogy megnézze használt-e valamit a closti. Kicsit félek,és izgatott vagyok.Remélem használt valamit... Bár nem tudom,hogy a 10-ik napon lát-e valami érdemleges dolgot,de hát azt mondta akkor menjek vissza...Szóval most megy az izgulás és a próbálkozás.:)


Encsi.

2013. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3830/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok!:-))Irszikem drukk h.jo eredmenyt kapj a vizsgalaton!:-))Mar a probalkozos resznel tartunk de ma nagyon fajnak mar a petefeszkeim nagyon feszit/feszitenek a tuszo/k.Jobb es bal oldalon is ki akarnak szakadni.Biztos fog fajni az esti szex nagyon.:-\ Nem is tudom h.varom -e hogy megrepedjen mert akkor meg jobban szokott fajni a folyadek miatt ami kifolyik:-( de hatott a closti az tuti.Vica ne add fel a ho maszkal fol le te meg szepen babas leszel :-))sztem a homerozes is azert lutri mert az se tuti.Ezert is nem farasztom magam vele :-D de azert biztos jo valamire. Encsikem igazad van muszaj kotelezo babasodni mindannyiunknak :-))))ezt mar szeretem!:-))Puszikak Csajok!!
2013. ápr. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!