Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3861/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Vica vagyok. Reggelre megjött és a hőm is leesett. Totál kibuktam, bőgtem mint a szamár, utáltam magam, selejtnek éreztem magam, haszontalannak:((((Aki semmire se jó, még arra se hogy gyereket szüljön:( Igazi vesztesnek érzem magam, és totál elkeseredettnek. Nem látom a fényt az alagút végén egyenlőre sajnos:(

Majd biztos megrázom magam és újra összeszedem magam, de most nem megy:(

Szép hétvégét nektek!

2013. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3862/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vica

NEM VAGY SELEJT,VÉLETLENÜL SEM...biztosan sikerülni fog nekünk is!!!!!!!!Csak pozitívan.Tudom Ilyenkor nem könnyű,de holnaptól csak előre:))))okéska??ne add fel,nem szabad és értékes vagy!!!!!!!!!!!Puszi

Évi

2013. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3863/9202 A kérdező kommentje:

Szoasztok!Melikem en erre nem emlekeztem bocsi!Hat ez nem semmi en csak olyanrol hallottam hogy a no nyákja oli meg a spermakat!Azt nem tudtam hogy olyan is van h.a ket sejtecske is taszithatja egymast :-( nem semmi.Akkor ICSI lombikkal lehet az a lenyeg mondjuk h.hogyan lehet!!Arra kell osszpontositani!!Tudod mennyivel konnyebb lesz ha vegre beszelgettek rola a Szerelmeddel????1000*!!Majd meglatod!Csak vegyel erot magadon!Egyutt minden konnyebb!:-)

Vicuskam sajnalom h.megjott:-( es h.most nagyon rosszul erintett meg!Engem is meg mindenkit rosszul szokott...talan nem is baj h.kicsit kisirtad magad.Bar en mar reg nem bogtem emiatt ...probalok turelmes lenni magamhoz...de neha az embernek marhara elege van :-\es akkor jonnek a h*lye erzesek hogy nem vagyok jo erre "se" ....ismeros.De tudod h.csak ez most ilyen es nem igaz es majd erore kapsz par nap mulva...es amikkr jon az ovu...mmmmm akkor mindannyian meglatjuk az uj eselyt.:-)Fel a fejjel Vicus es elore mindig csak elore!!

Mi ma megyunk a Dunapartra :-) Addig meg csinalok fincsi fokhagymas fuszeres husit :-)zoldseges rizskorettel :-)ja tegnap meg foztem egy hatalmas adag csulkos babalevest csipetket is gyurtam bele nagyon tuti lett :-D:-DSutni meg nem sutok mert fagyizunk a hetvegen vettem 2 liter jegkremet :-D:-D:-Da hasam most mar sokkal jobb Csajok sztem megrepedtek a tuszok vagy nen tom ma reggelre elmult az a nagyon feszito erzes...nem azt mondom h.tokeletes most de sokkal jobb bar meg mindig nagyon erzekeny az alhasam de ez mar lopikula :-))Na bepacolom a husikat ...bar tegnap kellett volna de hat egyik baratunk itt volt ejfelig :-D:-DPusszanat!

2013. ápr. 21. 08:34
 3864/9202 A kérdező kommentje:
Encsi!Nyakban nem vagyok szakerto...de akkor jo amikor nyulos mint a tojafeherje-neten le van irva tobb helyen goglizz ra :-)azert jo akkor mert az a kozeg kedvez a spermaknak abban tudnak szepen nyugodtan haladni!Na de lattunk mar csodat amikor semmilyen nyak nem volt csak spontan peteeres akar es sikerult egy baba!De a tojcsis a jo.-a nagykonyv szerint!:-)
2013. ápr. 21. 08:42
 3865/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vicuska, fel a fejjel drága! Majd legközelebb! Vacak 2 hét, és ovud lesz!!!!!!!!!!!!! :-)

Meli, szerintem csak egyszerűen szólj neki hogy készen állsz a következőre, és szeretnél menni. Ennyi. Férfiak, ne bonyolítsd túl! :-)

Én is úgy tudom hogy ez sajnos végleges állapot, de van megoldás, úgyhogy hajrá! Ne várj rá, ő nem szokott amúgy sem lelkendezni, neked kell szólni hogy szeretnéd.

Krisztike, örülök hogy elkezdtél repedni! :-) Hajrá baba!!!! :-)

Tegnap előtt és tegnap nagyon fájt az én hasam is, gondolta is hogy na, csak nem ovum lesz??? De a nyákom ragacsos és fehér. Mindegy, megnézem ovu mikroszkóppal. Lányok, páfrányos volt!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Nem tökéletes, de határozottan páfrányos! Az elmúlt pár napban szinte mindig együtt voltunk, tegnap is gyorsan eszközöltem egy szexet, szegény férjem majd1 elaludt, nem értette hogy mitől vagyok úgy "ráizgulva".... :-D

Hátha lányok, olyan jó lenne!

A nyákot valaki kérdezte, amikor ragacsos és fehér, az az ovu előtt és után van, az ovukor (akkor kell szexelni) nyúlós, átlátszós, tojásfehérje szerű.

Kivéve nálam! Egyébként pedig a méhszájam is lent van, és elég nyitott is, szóval bármi lehet.

A closti a másik, nekem is megette a méhnyálkahártyám, szedhettem az E vitamint, nekem nem segített.

Én azóta Merional szurit kapok, és azzal jó a nyálkahártya vastagságom :-)


Ettől függetlenül amikor stimu van, akkor szedem az E vitamint, és a C-t is külön a kismama vitamin mellé. Most csak Centrumot szedek, remélem lassan elkezdhetem a kismamát! :-) Puszi csajok, és igen, tessék napozni, kell a D vitamin is a hosszú rossz idő után!

Drukkolok mindenkinek lányok, a kismamajelölteknek a pozitív teszthez, a mensizősöknek az új erőre kapáshoz, Melikémnek ahoz hogy álljon ki a következő lombikért (én ha oda jutunk Meli, biztos hogy mind az 5 lehetőséget kihasználom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Két ismerősömnek is a 2. sikerült...)!

Szilvike, neked pedig hogy gyógyuljon meg végre a sebed, és legyen jó sok tejecskéd!!!! Ha sokat van mellen, vagy fejsz az sem segít szaporítani????


Szóval a Merionalra kérdezz rá! Azt az E betűs gyógyszert is hallottam már, de mindenki inkább szidja, szóval az szerintem is inkább ártott mint használt.

Mi tegnap grilleztünk kint, olyan jó volt!!!!!!!!!!!!!!

Puszi csajok! Irszi

2013. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3866/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Nagyon kis ideig és nagyon kevés nyúlós nyákom volt...most inkább vizesnek mondanám... de mindegy, mert kedden úgyis megyek a dokihoz. Vica nem vagy selejt!!!!! Én tudod,hogy hányszor éreztem így magam a három év alatt??? És senki nem tudott meggyőzni az ellenkezőjéről! De most,hogy teszek azért,hogy legyen kisbabám, már nem érzem magam annyira rosszul,mert tudom,hogy minden tőlem telhetőt megteszek! És te is megteszel mindent amit csak lehet. Szóval nem szabad marcangolnod magad. Sikerülni fog!!! És itt mindenkinek ebben az évben sikerülni fog!! És utána majd szervezünk egy baba találkozót...:)


Encsi.

2013. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3867/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok Vica vagyok! Kicsit jobb, de csak kicsit. Beszedem az utolsó adag clostim, mellé most csak folsavat fogok szedni:) Lányok szerintetek az E vitamin tényleg vastagítja a méhnyálkahártyát? Szedett valaki ilyet? Melyik fajtát vagy mennyit?
2013. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3868/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok lányok!Drága Vica,örülök hogy jobban vagy,és itt mindenki tudja hogy mit érzel,de ilyet többet ne gondolj magadról!!Nekem még 3 nap van a nem vártig,majd 3 nap múlva meglátjuk mi van. :)Mindenkinek sok puszi Livi
2013. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3869/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Irszi!

Voltam abban a kínaiban:))

Ott lakunk 2 percre tőle,ott vettem a kismama hálóinget is tök jó áron meg a oizsimet is:)

Na meg szüléshez a bugyikat:)

Már ki van rabolva:S

A cicimet kínzom ha kell ha nem,fejem is,szedek ilyen homeós bogyókat és iszom a szopis teát,de rá kell jönnöm,hogy ez adottság kérdése is sajnos....

Se a fiamat se a lányomat nem igen szoptattam,egyiket 4 másikat 6 hétig és ennyi:S

Hát sajnos most se fogom tovább huzni:S

De ez köszönhető a császárnak is:S

Lányok,én is szedtem az E vitamint:)

Simán a patikában vettem,csak annyit mondtam hogy E vitamint kérek és azt szedtem napi egyet vagy kettőt.

Mellette sok fehérjét ettem mert az is vastagítja!

Sok tejterméket,én alapból imádom a sajtot,sok salátát,fehér húst meg ilyeneket.

Nekem vastag is lett tőle,mert mikor terhes lettem és kb 4 hetes voltam mikor elöször mentem dokihoz,akkor már 26mm volt:)

De a baba szempontjából 10-12 mm az ideális ahova be tud ágyazódni!

Amugy a férjem is szedte hogy a fiúk élénkebbek legyenek:))

Bejött:)

Aztán szedtem még a folsavat,azt is sima patikait:)

A doki meg is dicsért érte,mert azt mondta semmi másra nincs szükség csak a folsavra igazából,jó a terhesvitamin is,de abba kevés a vas:S

Szedtem azt is,de azt már csak akkor mikor babás lettem,addig csak E vitamin meg a folsav:)

Elöször ittam a teákat is,nekem nem jött be és mint utólag kiderült,ezt a szülésznő mondta,semmit nem érnek:S

Viszont a homeópátiás bogyók nagyon jók,de komolyan.

Több szülésznővel is beszéltem,egymástól függetlenül,mindegyik esküdött rá!!!!

Pedig azt hittem sz..rt nem érnek,de mégis...

Én a tejcire szedem a mai napig,abban nekem sokat segitett,hogy mielött beindult volna a tejci hamarbb beinditotta!!!

Komolyan,pedig anno nem hittem ezekbe,de valamit tényleg érnek!

Inkább ezekre menjetek rá,mint a teákra!

Na meg a closti,nekem aranyat ért,igaz csak a második hónapban,de meghozta a gyümölcsét a rengeteg hőhullám,idegbaj és hasfájás:S

:)))

Drukkolok csajok:)

Szilvi

2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3870/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Mára már majdnem teljesen elmúlt ez a feszítő érzés a hasamban. Remélem attól még növögetnek a tüszőim,mert holnap doki!!Nektek is elmúlt egy idő után??Holnap leszek a 14. napon, bár eléggé rendszertelen a mensim... Jajjj képzeljétek egy pozitív terhességi teszttel álmodtam...:D sokkal erősebb volt a test csík mint a controll vonal..:)


Encsi.

2013. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!