Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3881/9202 anonim ***** válasza:
57%

Vörös bort ittam.:) Napi egy decilitert.:) Kicsit nagyon elálmosodtam tőle estére...:D nagyon reménykedem, de félek is... vegyes érzéseim vannak, bár szerintem ez normális..:)


Encsi.

2013. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3882/9202 anonim ***** válasza:
57%
kár, hogy nem szeded az E vitamint. Az hidd el szuper! Még most sem késő, napoka alatt több mm-t vastagít!
2013. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3883/9202 anonim ***** válasza:
57%

Hát majd ma kiderül,hogy mi van... ha nem vastagodott akkor mindenképpen elkezdem szedni, még ebben a hónapban.


Encsi.

2013. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3884/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok lányok!Tegnap peches napom volt,a hab a tortán az hogy a doki a héten nem rendel,valami közbe jött neki,úgyhogy potyára mentem....még a telót sem vette fel.Ma felment a hőm,de mást nem mondok,kb holnap kiderül hogy mi lesz! :) Egy dolgot elhatároztam,mégpedig hogy még egy ilyen hónapot nem csinálok végig,ha most nem jön össze...rettenetesen megvisel lelkileg az hogy folyamatosan a hőm a gyógyszer a testem jelzéseit figyelem..lazábban kell mert bekattanok én is és a férjem is.Attól függetlenül írok mindig és nagyon is érdekel hogy mi van veletek! :))Puszi csajok,szép napot! :)

Livi voltam :)

2013. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3885/9202 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!


Le írom nektek mi történt velem.

Tegnap hajnalban kimentem pisilni,semmi baj nem volt. Reggel 6kor fel ébredtem el mentem wcre és a ugy tünt minden rendben, csak a wc papir véres, azt hittem itt a vég. Egyböl mondtam páromnak,azt mondta egyböl hívjam a dokim, na de ö még semit nem tudott a terhességröl,mert két hét múlva mentem volna hozzá. Kb 5 perc mulva kimentem ujból és akkor szerencsére nyoma sem volt már semminek. Felhivtam a korázat,hogy bent lesz-e vagy ügyeletes volt-e, na egyik sem. Ja és nekem az orvosom 40kmre van. Kinkeservesen kivártam a 8órát és felhívtam a mobilját, mondta egész délelött műt, délutáni rendelésén tud fogadni, addig is pihenjek. El mentem hozzá tegnap délután és megvizsgált a méhszályam teljesen zárt és nyoma sincs vérzésnak, szerencsére.

Ma reggel kellett bemennem hozzá Uhra.

Hüvelyi ultrahangal megvizsgált és felém forditotta a monitort, mondta, nézze itt dobog a szíve, hát mit ne mondjak csodálatos érzés.

Gina

2013. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3886/9202 anonim ***** válasza:
57%

jaj Gina, olyan jó volt olvasni a soraidat!!! Csodálatos érzés lehetett látni a picikéd szívének pulzálását!


vigyázz magatokra és pihizz nagyon sokat!!!!!


Meli

2013. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3887/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi, teljesen átérzem amit leírtál. Én pont 1 éven át csináltam ezt az idegörlő programot.

Inszem inszem hátán, aztán lombik, aztán kikészültem, elegem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Próbáld lazábbra venni, mert te is bedilizel, mint én :(


Meli

2013. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3888/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, drukkolok neked nagyon! Remélem örömhíreket kapsz, és szuper lesz a nyálkahártyád!

Gina, te jó ég! Milyen fantasztikus dolog ez! látni a picike pulzálást!!!!!! :-) <3

Jajj, bárcsak már mindannyian látnánk!!!!! :-)

Azért vigyázz majd magadra, biztosan nagyon ijesztő volt!

Vegyük úgy, hogy akkor már megvolt az ijedelem az egész terhességre, és nem lesz semmi más!

Krisztike, annyira drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!! Bízom benne hogy most már sikerül!

Én most vagyok terheléses vércukor (és inzulin) vizsgálaton. Az éhgyomrim 5. valamennyi volt, az jó :-)

Melikém... írok mindjárt! Irszi

2013. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3889/9202 anonim ***** válasza:
100%

Melike! Sajnálom hogy már megint megjött, és én is azt gondolom, hogy soha, soha sem lehet feladni!!! Biztos vagyok benne hogy rád vár még egy baba! Kérlek próbáld meg előhozni a témát, és legalább még egy, vagy ha ne adj isten úgy alakul, még 2 lombikot csináljatok, hiszen már olyan nagyon közel vagytok!!!!!!

Én így, hogy megvolt az ovum és a férjecském is beszedte a gyógyszerét sokadszorra, megint reménykedem.

Egyszer írtam neked hogy nem mondj mindig olyat hogy feladod, vége, nem csinálod tovább, hiszen mindig ügyesen felállsz, és igenis küzdesz a babádért.

Hát, kezdem átérezni.... én a másik oldalon állok, mindig megfogadom hogy nem fogok többet bedőlni, mert az eszemmel tudom hogy h..lyeség, de egyszerűen nem tudok felülkerekedni az érzéseimen!

Azon gondolkoztam tegnap, hogy hátha sikerült most mégis, de már el sem merem mondani nektek az érzéseimet, mert bolondnak néztek.

De hát kinek mondjam el ha nem nektek????? :-)

Amikor az ember csalódik, valóban szörnyű érzései vannak, és tényleg hajlamos nagy mélységekbe zuhanni. De aztán eltelik pár nap, és feláll.

Ha szeretnél, zuhanj, aztán majd felhúzunk, de ne add fel!!! :-)

Irszi

2013. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3890/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Na voltam tegnap dokinál. Volt tüszőrepedésem.:) kevés hasűri folyadék látott. Azt mondta a napokban történhetett, de csak egyszer tudtunk együtt leni, vagyis nem tudom,mert ő sem tudta biztosra mondani,hogy mikor volt.... szóval vagy egyszer voltunk együtt vagy kétszer...:D a nyálkahártyám 8mm vastag...:) és úgy tudom,hogy 7-8mm kell a beágyazódáshoz.:) Azt mondta a doki,hogy reméljük,hogy célba értek...:) szóval jön a két hetes várakozás amibe már most bele vagyok őrülve... Annyira úgy érzem,hogy most sikerült, de talán csak azért mert biztosra tudom,hogy volt tüszőrepim amit eddig ugye nem tudtam soha, de most éreztem is. Csak sajnos azt nem tudom,hogy mekkora volt a tüszőm mikor megrepedt...:( pedig az is fontos lenne...:( Nagyon remélem,hogy most sikerül, de úgy gondolom,hogy a 3 év nem egy gyógyszertől fog megoldódni egy hónap alatt..:( De reménykedem..:)


Encsi.

2013. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!