Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3921/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Encsi! Én is higanyossal mértem,hála istennek először hónaljban,de aztán utána nyelv alatt mértem,mert olvastam hogy hónaljban nem jó. Livi
2013. ápr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3922/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, nyugodtan vedd a digitálisat, nekem is az volt, szuper volt, mert nem kellett hosszú percekig mérni.

Csipogott és már kész is volt!

2013. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3923/9202 anonim ***** válasza:
57%
Digitálissal 5 percig :) Szájban nyelv alatt minimum 6 óra alvás meglegyen
2013. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3924/9202 anonim ***** válasza:
57%
Csajok!Segítsetek már nekem abban...már aki tud,hogy a Duphaston befolyásolhatja a késést,mert tegnap kellett volna amúgy megjönni,gondoltam akkor majd ma...de eddig semmi.Viszont a 22-es csapdájába estem,mert amíg nem jön meg addig nem hagyom abba a gyógyszert mert ha véletlen baba van,nehogy elmenjen.Most akkor mi is van??Csak már valami lenne,mert fáj a hátam a hasam meg a fejem is.Livi
2013. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3925/9202 anonim ***** válasza:
57%

Lívi, én nem duphastont hanem utrot szedtem,ugyanúgy csökkent a hőm mellette, és ugyanúgy megjött és nem tolt ki semmit. Szóval nekem megjött mellette és akkor teszt negatív és megindult a vérzés, én meg abbahagytam a gyógyszert.

Vica

2013. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3926/9202 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem tudom.Várok ha holnap sem történik semmi akkor tesztelek még.Ráadásul a dokim meg nem elérhető a héten,úgyhogy marad a várakozás. :) Livi
2013. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3927/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Helló Csajok, Köszi Vica én is úgy gondolom, hogy ez magas, mármint az éhgyomri cukrom, és már nem nagyon emlékszem, de szerintem pont előző este 11-kor pizza+ brownie kombót ettem:)

Remélem csak ez zavart be.

Kaptam is ma beutalót terhelésre, meglátjuk.

Tényleg sok az L-es név itt:)))), nem csoda, ha keveritek:-)


Lívi ne hagyd abba a Duphastont, lehet nálad később mutatja a teszt, hogy baba van, és ha van, vetélést idézhetsz elő. Ha nincs nem lesz semmi baj, ha kitolod pár nappal a ciklust. Nekem volt, hogy nem jött meg progival (talán akkor pont a Duphastont szedtem én is), volt, hogy igen, de akkor is csak barnázással kezdődött. Szerintem várj még 3-4 napot, és aztán hagyd abba, ha akarod, és persze, ha nega a teszted. Addigra azért már egy megbízható 10-esnek mutatnia kell.

Én nem bírtam magammal, és ma bejelentkeztem a SOTE I Reprodukciós Osztályára, június 4-ére kaptunk időpontot (ráérünk)hátha tudnak még újat mutatni, vagy mire elfogy a türelmem spontán babavárással sorra kerülünk inszemre.

Jaj a férjem ki fog akadni, már unja az orvoshoz járkálást :)

Meli tudom nem fiatal már a párocskád, de azért nem is meddő, szóval ne add fel. Elfelejtettem írni korábban, hogy a férjem andrológusa C vitamint is ajánlott nagy dózisban (1000 mg) minden nap, mert ettől erősödnek a legények, nem szaporodnak, de a fejük erősödik. És ellenállóbbakká is válnak.

Szilvi kis inspiráció gyanánt tegyél fel mindig képet Lilikéről, ha van időd:-)

Lilla

2013. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3928/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok<3!:-)Hu de zajlanak az esemenyek!:-)Mindenki pozit fog tesztelni!!:-))Annyira drukkolok nektek es en mar ugy varom h.rakjatom fel sorban a pozi teszteket!:-))Nalam tegnap is elojott tobbszor a mehbe szuras....de nem hagyom magam becsapni.:-)Most vagyok a 6-7.dpon...meg kb egy het...az mar nem olyan sok.Jaj de jo lenne ha sikerulne!:-)Babasodnak korulottem az emberek...ram is ram szallhatna mar ez az aldas!:-))Remelem hatott a closti megfeleloen es sikerult vegre!:-)Bar en nem szedek Utrot es tarsait de remelem igy is minden ok lesz!:-)Puszikak Csajok szep napot ma nagyon meleg lesz!!Szilvus menjetek Lilikenkkel setalni!:-)Jaj de jo nektek mennek veletek egy kort :-)))Puszikak!!!ja!Ma megyek haza Anyaekhoz :-D es jovohet szerdan novok vissza :-)Szabin leszek :-D
2013. ápr. 26. 07:28
 3929/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok!Ma még beszedem a Duphastont,bár hogy minek azt még én sem tudom.29.napon vagyok és semmi,de semmi nem történik,már a hasam se fáj,vagyis nincs mindjárt megjön érzésem.3 napja késik soha nem késett még nekem....na de a teszt negativ és a hőm is alacsony,tehát azért csoda nem hiszem hogy történik.De én nem gondoltam hogy ez a gyógyszer igy késlelteti a mensit.Puszi lányok,Livi voltam.
2013. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3930/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Nekem még nem múlt el a hasszúrkám, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, mert még nagyon az elején vagyok.De nagyon reménykedem...:) csak három hét múlva kell vissza mennem az orvoshoz...kész örökké valóság...:S Mindenkinek nagyon szurkolok,hogy most sikerüljön.:) Lehet,hogy a pozitív teszt amiről álmodtam valakinek jót jelent.;)


Encsi.

2013. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!