Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3941/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Kini, már nagyon hiányoztál!!!!! Szép lett minden? VAgy még alakul? Mesélj!

Ha jó vétel van, akkor érdekel, de csak a kihagyhatatlan dolgok. Szólj nyugodtan, köszi!

Szilvus, mizujs?

Gina, jó hogy minden rendben!!!!! Olyan nagyon örülünk neked!!!!!!!!!!!!! Nektek... :-D

Kriszti? Meli? mINDENKI??????????? Nagy a csend csajok!

Én tuti nem vagyok terhes, a melleim nagyon fájnak, de a szokásos, és a hasgörcsöket és szurkákat is elég jól kezelem. De sajnos nem érzek semmi különöset, szóval szerintem jövőhét végén megjön. Legaláb húzza ki 23 napig!!! Légyszilégyszi!!!!!!!!!!

A motilitásról írtaok? Csak az találtam meg. Nekünk az van rajta, hogy progresszív motilitás 30 %

Teljes motilitás pedig 45%, a következőnél 50%. Irszi

2013. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3942/9202 anonim ***** válasza:
57%

Megnéztem, morfológia... azt nem találtam! MAjd lefényképezem nektek, tök bonyolult papír, több A/4-es oldal!

Livikém, kitartás, jönni fog a baba. A gyerekért meg kell dolgozni...

Töltekezzünk csajok nyáron, ez egy jó ötlet, bár közben fontos gyúrni a témát -főleg nekünk Kriszti, tudod, nekünk már megvan a fix időpontunk :-) Nyári pozi tesztesek leszünk, ugye azt beszéltük :-))))) Irszi

2013. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3943/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Nálunk a térfogat: 1,7ml, pH: 7,2, vitalitás: 84%, spermiumkoncentráció: 333,0 millió/ml, spermiumszám: 566,1 millió/ejak., kereksejt: 0,7 millió/ml, Motilitás vizuális: összmotilitás: 80%, progresszív mot.: 65%, nem progresszív: 15%, immotilis:20%, Motilitás CASA: összmot: 80%, progresszív mot: 66%, nem progresszív: 14%, immotilis: 20%. És nem farok eltérés van,hanem középrészeltérés: 4%. Írtam neten egy urológusnak. És ezt írta: Emellett a spermakép mellett nem kizárt a spontán teherbeesés. A fejeltérés önmagában még nem feltétlenül baj, a lényeg az lenne, hogy a spermium milyen fokban képes megkapaszkodni a petesejten. Nekem most egyenlőre csak annyi van,hogy ma elég sűrűn szúrkált a méhem. Ez kicsit furcsa, mert eddig ha fájt,akkor is csak a petefészkem. De lehet,hogy csak a clostiltól van...Kb május 7-én kellene megjönnie.Reménykedem benne,hogy nem fog... nagyon bízom ebben a gyógyszerben.


Encsi.


Encsi.

2013. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3944/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok

Gina elsősorban gratulálok nektek :))Pár napja eltüntem,de most elolvastalak benneteket.Végre 2 hónap után megjött:)) engem a clostyl zavart be nagyon:( volt érett petesejt,de tüszőrepedés nem:((

Na a sperma vizsgálatot leírom nektek:

Spermium koncentráció: 55 millió

Spermiumszám: 275 millió

Motilitás: Progresszív:15%

Összmotiliotás:70%

Immotilis:30%

Vitalitás: Élő:85%

Holt:15%

Morfológia: Normális alak: 4%

Na és erre mondta a doki,hogy pont a határon van.Alakba és gyorsaságban is vannak problémák.Írtak fel páromnak:C-vitamint 1000mg,E-vitamint 300mg,Cinket,Szelént,Magnéziumot,Folsavat,Q-10-et és persze dohányzási tilalom...2 hete nem szívja:)) remélem jó lesz.

Nekem elkezdtük a meddőségis kivizsgálást és képzeljétek,volt olyan labor amit az endokrinológus és nőgyógyász is megkért,pl LH,FSH ilyenek és gondoltam magamba majd egynap levetetem,erre képzeljétek nem egyforma pedig ugyan akkor,ugyan abból a karomból,ugyan abból a szúrásból és ugyan egy laborba csinálták...érdekes..

3 napit leírom hátha ti tudtok segíteni jó e mert nem teljesen értem:

LH:2,97

FSH:5,63

PROLACTIN:485

OESTRADIOL: 122 A MÁSIKON 166

PROGESZTERON:1,16

TESZTOSZTERON:0,69

Úgy érzem használt a progeszteron krém.

Előre is köszönöm aki reagál az eredményeimre.

Jó babásodást minkenkinek és fel a fejjel :)

Meli neked tudnám ajánlani a Terhes voltam de nem tudtam adást a TLC-n ott sok olyan csodát bemutattak már mint ami veletek is meg fog történni :)

PUSZI

ÉVI VOLTAM :)

2013. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3945/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Csajok orulok h.mindenki jol van:-)Livi majd legkozelebb sikerul a baba orulok h.nem vagy szomoru!:-)Igy is kell!:-)Kismamaink is jol vannak szuper!Hu ezekhez az eredmenyekhez nem tok hozzaszolni mi is kaptunk spermavizsgalatrol papirt de en nem ertek hozza :-)De mivel az andrologus szerint a Parom tenyeszbika,nem is erdekelt h.mi micsoda :-)Nalam hasszurkalas van es a cicim is neha feszulget meg erzekenyebb DE most szedtem a clostit es biztos attol szur a mehem meg ilyenkor ha clostit szedek a cicijeimet is erzem,ugyh.sajna nem jelent semmit...kb majus 5-7 kozott nem varom a mensit...de inkabb 5. csak raszamolok 2 napot az belefer a szorasba :-)Mindenkinek pusszancs babasodjatok!:-))en elvezem a videki levegot...ma a viragoskertben fogunk tenykedni Anyaval :-D<3<3<3
2013. ápr. 29. 09:37
 3946/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok!


BABÁSODJATOK!!!!


Évi, a vérvételed szerintem jó!


A párod spermiumjainak az alakjával van gond, nálunk is ez volt és hidd el, hogy óriási javulás volt 2 hónap FER14 szedése után! Az csodát tesz alakilag és gyorsaságilag!!!!!

Próbáljátok ki kérlek!!! Nem fogsz csalódni :)

2013. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3947/9202 anonim ***** válasza:
57%

egyébként nézem ám a TLC-n a NEM TUDTAM, HOGY TERHES VAGYOK műsort, állandóan felveszem és megnézem :)

Dehát....mi nem járunk úgy sajnos! Bárcsak úgy járhatnék :)


Nekem 1 hét késés után (mivel az a hétközbeni 3 csepp vér nem vehető mensinek) megjött szombaton. Iszonyat vérzetem csajok, már azt hittem kórház lesz a vége :(

Meli

2013. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3948/9202 anonim ***** válasza:
57%

:)) na akkor végre nem csak én nézem azt az adást :) férjemnek lassan az agyára megyek:) de látod abban is vannak akiknek azt mondják nem lehet és mégis.Pont egy kolléganőm kérdezte mi van velünk és mesélte egyik rokonának megállapították,hogy kettőjüknek sohasem lehet gyermekük.Nem is mentek kivizsgálásokra,mert a lombikot se ajánlották annyira nagy volt a baj,azóta pedig 4 szép gyermekük van :) és az orvosok se akarták elhinni :)))Csoda mindig van én is ebben bízom.

Végre sikerült leadnom pár kilót,hátha jobb lesz ezután.

A vérzésre visszatérve nekem is nagyon erős volt.Pénteken melóba óránként mentem cserélni már féltem hogy át kell menjek a nőgyógyra de végül belegondoltam 2 hónap alatt elég vastag lehetett a nyálkahártyám.

Fel a fejjel:) mindenkinek:) nyáron sok baba fog sikerülni :)))

puszi csajok

Évi

2013. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3949/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja és nem utolsó sorban köszönöm Meli hogy válaszoltál a laboromra:) nagyon aranyos vagy :) puszi
2013. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3950/9202 anonim ***** válasza:
75%

SZÍVESEN!!!!

Babás leszel Te is !!!!

Puszi: Meli

2013. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!