Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3981/9202 anonim ***** válasza:
57%
Ja a TSH értékem 2010-be volt 2.388 és erre mondta Évi hogy kicsit sok,aztán utánanéztem és igen babához sok...mot 2013-ban lövésem sincs hogy mennyi,de kiderül a vérvételből majd. :) Puszi Livi
2013. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3982/9202 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Ma beszéltem egy természetgyógyásszal és ezt ajánlotta nekem,olvassátok el :) Livi

2013. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3983/9202 anonim ***** válasza:
57%

Na lányok ma voltam UH-n és STD szűrésen,de mindenhol nagyon gonoszan bántak velem és úgy ahogy az én tanulmányaim szerint nem steril amit művelt:((Nagyon összeestem lelkileg:((Remélem ti jobban vagytok.

Livi,ugye nem haragszol rám én csak jót akarok?.Azért írtam meg ,mert nekem ezt mondta több doki, és jót akarok itt mindenkinek.

Na megyek pihizni,elterelem a gondolataimat.puszi

Évi

2013. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3984/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi dehogy haragszom rád,inkább hálás vagyok neked.:-) puszi Livi
2013. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3985/9202 anonim ***** válasza:
57%

:))) ennek örülök,legalább most kicsit jobb kedvem lett :))

pusz

Évi

2013. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3986/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Lívi de jól csinálod, örülök, hogy így fogod fel. Picit felejtsd el a hőmérőt, és mindent.

Mennyi a TSH-d?

Én mérni fogom, de csak kiváncsiságból, én is "nyugiba" helyezem magam, mert bekattanok.

Olvastam a Moksa elixírt, szerintetek tényleg jó lehet?

Te kipróbálod?

NEkem szimpi, amiket írtak róla.

Évi úgy sajnálom, ahogy bántak veled, borzasztó sajnos, sok helyen bunkók az emberrel, de ne vedd a szívdre, próbáld lesz..ni. Miért kellett SDT szűrésre menned?

Lemaradtam picit.

Lilla

2013. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3987/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia Lilla

Itt a meddőségibe ezzel kezdik,mert addig nem csinálják a házasélet utáni tesztet és az inszeminációt míg ez nem lesz negatív.Azt mondta az a ... nő,hogy ezek közül ha valami pozitív befolyásolhatja,hogy a spermák nem mennek jó írányba,plusz nem ágyazódik be...nem tudom mi igaz..jah és 9000 volt...a sterilitásra meg oda se figyelt a nő,nagyon kiakadtam,remélem semmi bajom nem lesz.

sziasztok :((((

ui:én is akartam a hőmet mérni,de műszak mellett nem jön össze :(((

Olvastam azt a cseppet,lehet van benne valami:))

Most majd lehet a Mastodint próbálom ki.Drága???

Évi

2013. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3988/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Nagyon úgy néz ki hogy akkor nem volt ovum , de szerintem ma meglesz, rengeteg rengeteg rengeteg tojásfehérjém volt ma reggel, meg most délelőtt is, úgyhogy este még egyszer összebújunk apával hátha még nem késő. Azt mondják az a nap a legtermékenyebb amikor a legtöbb hüvelyi nyálka figyelhető meg. Szorítsatok!!!

Nekem a TSHm mikor terhes lettem 1.66 volt, a másodikkal 2.33, most októberbe amit néztem meg 2.25 volt, tehát még határeset. 3 felett már semmi esetre se jó érték a babához.

Kriszti sajnálom hogy megjött. Évi túl vagy rajta, elhiszem hogy rossz lehetett de sajnos vannak ilyen orvosok.

Meli hogy vagy mi újság?

Lányok ugye ma még nem késő ha összebújunk? Ilyen a görbém


[link]

2013. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3989/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok!


bocsi, hogy eltűntem, de apával kiruccantunk Rómába pár napra :) Elvitt, édes volt :)


Vica, szerintem már megvolt az ovulációd a hőd alapján. A nyák becsap, a hő soha! DE azért még bújjatok össze feltétlenül, ártani nem árt :)


Lányok, azt hiszem, feladtam. A héten kellett volna visszamennem (tegnap!) a dokihoz a folytatáshoz. De nem mentem. Jár az agyam.... elfáradtam.....nem bírom tovább :(


Meli

2013. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3990/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok Lányok. Ma kéne megjönnie de eddig semmi...bár nem bizakodok annyira.. tudom,hogy nem sikerült... ez a hónap engem is nagyon kikészített... én sajnos nem tudom olyan pozitívan felfogni a dolgot mint ti.. Meli ne add fel!! Bár hallottam már olyat,hogy valaki teljesen feladta,és pont akkor sikerült neki. Az én keresztanyám 13!!! évig próbálkozott volt neki lombikja 7 meg minden, és most nem sokára szül!! Szóval nekem ő nagyon nagy erőt ad! Mert csodák mindig vannak!!!


Encsi.

2013. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!