Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 3991/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsike, szó szerint csoda lenne, ha összejönne spontán...

Meli

2013. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3992/9202 anonim ***** válasza:
57%

Aranyosak vagytok,ma már kicsit jobb volt a kedvem.

Sajna nekem a tsh megint 3 fölötti :((((

Puszi

Évi

2013. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3993/9202 anonim ***** válasza:
75%

Évi! Az a fránya TSH!!!!

A moksa elixírt én egy üveggel beszedtem, azt hiszem 6.000Ft volt, de nekem nem használt. A kezem is ekcémás -szerencsére csak ősztől tavaszig jön ki- és arra sem, pedig eredetileg arra vettem, csak elkezdtünk próbálkozni.

Encsi, izgulok érted, remélem nem is fog megjönni!

Livi, évi, én most 2 napja nem vérzek, de jó, viszonylag együtt leszünk a célegyenesben! :-)

Kriszti, és veled is!!!! Ez a hónap még kifuthat, de utána Krisztike jön a nyár!!!! :-)

Meli, édes kis Meli! :-(

Tudod, bármikor visszamehetsz, nem hajt a tatár (tudom hogy egy kicsit azért hajt).

Mesélj, milyen volt Róma???? De jó neked!!!!! :-)

Engem a szerelmem a múltkor kézen fogott és elmentünk fagyizni, és utána sétáltunk egy nagyot -olyan jóóóóóóó volt!!!!!!!!!!!! :-D <3

Igen, én is köszöntök minden ÉdesAnyát, azt is aki már az, azt is akinek a pocijában van a Picikéje, és azt is akinek a lelkében!!!!! :-)

Nekem a hét végén kell hogy legyen az ovum, és holnap után megyünk a dokihoz!!!!!!!!!!!! Már nagyon várom, már csak azért is, mert most jól megmondom neki... még nem tudom hogy hogy kezdek majd hozzá, de jól megmondom, az tuti! ÉS akkor TALÁN történik végre valami. Puszi csajócák! Szexeljetek sokat! :-) Már hogy vigyázzunk a párkapcsolatunkra is... ;-) Irszi

2013. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3994/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Szerintem megvolt az ovum, de tegnap még azért összebújtunk mert a férjem nagyon be volt zsongva, pedig túlórázott, én pedig nem igazán ellenkeztem:))))))Mindent de mindent megtettünk a cél érdekében ebben a hónapban.


[link]

2013. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3995/9202 anonim ***** válasza:
57%
szerintem maximálisan megtettetek mindent :)
2013. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3996/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok! Kicciri vagyok! Elkezdtem olvasni a torteneteket es naivan azt hittem utol erem a véget es majd akkor csatlakozom! Aaaa rengeteg igy csatlakozom most! Remélem a csapattag lehetek?

Mi is próbálkozunk a babaval tobb mint 1 eve, aztán kiderült PCOS-em van :'( második hónapja szedek metformint... ugye diéta sport az van bőven. ..29 éves vagyok a párom 30. Nagyon szetetnek itt lenni veletek!

Kicciri

2013. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3997/9202 anonim ***** válasza:
57%
Szia Kicciri! Örülök hogy csatlakoztál, én Vica vagyok. ÉN is PCO val küzdök, hangsúlyozom igenis sikerül a PCOsoknak is a teherbeesés!;)
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3998/9202 anonim ***** válasza:
57%

szia Kicciri!


Meli vagyok, örülök, hogy örömmel csatlakozol hozzánk!

Ez egy szuper csapat, és itt mindenki babás lesz előbb-utóbb !!!!!!!

Itt támogatjuk egymást hónapról-hónapra, együtt izgulunk a szülés közben, és a szoptatás alatt is :)


Itt a babák is közösek :)


Üdv. a csapatban :)

2013. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3999/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Szia Vica Meli köszönöm szépen drágak vagytok!

Vica tudom én csak csak hát az a borzalmas várakozás. ..amúgy a szüleimnek félek elmondani. ...

Meli régóta kuzdol tudom ....paroddal is minden rendben?

Itt babas lesz mindenki!

2013. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4000/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli vagyok. Páromnak nagyon lassúak a "kiskatonái", de a legnagyobb gond, hogy a petesejtem és a "kiskatonák" nem akarnak haverkodni :( Taszítják egymást, így csak akkor jöhet létre terhesség, ha ICSI lombikkal beleszúrnak 1 szem spermiumot a petesejtembe


Meli

2013. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!