Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4021/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Vica vagyok!

Évi neked néztek progeszteron szintet hogy használod a krémet?

2013. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4022/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! Kriszti köszönöm ......

Remélem jobban leszel hamar! Sajnálom, h a régiek már nem írnak :'( azért remélem jól vannak és csak babaznak azért nincs idejük.

Végül kaptam vitamint hurrá Vitabiotics és van benne 20! Féle vitamin az a masik eladó nem mert adni semmit :/ de boldog vagyok! Ma már nincs sok mensike úgyhogy lassacskán belehuzhatunk ;-)

2013. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4023/9202 Kicciri ***** válasza:
56%

Ercsi! 3nap azért az gyanus nem? ????? Erzel valamit? ??

Ugye ez nem jó mert mennel orvoshoz is ejjj.

Drukkolok Nagyon! !!

Evi neked is gratulálok! Folyamatosan nő ez jó :-):-):-):-):-):-)

Mindenkinek drukkolok !!!!! Megyek fozni ,puszika es alig varom, h pozi tesztes képeket toltsunk fel :D ★

Sziasztok Kicciri.

2013. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4024/9202 anonim ***** válasza:

Én irok és régi vagyok:)))))))))

drukkolok mindenkinek amugy és veletek vagyok mindennap:)

Csak babáznom is kell,Lili sokszor igényli a kezemet:))

De jövök a képekkel igérem:)

Szilvi

2013. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4025/9202 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Lili baba:)

2013. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4026/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Szilvus en megint elolvadtam Lilitol :-D<3<3<3 olyan edes!!!:-)Imadok rola kepeket nezegetni!:-))Encsi hajra lehet csak kesobb mutatja ki a teszt :-) Evi orulok h.jo lett az ultrahang :-) nem tom miert barnazol...talan beagyazodas?:-)En most pihizgetek es kohogok de egyre jobb a helyzet :-)Puszikak es jo hetveget Csajok!!
2013. máj. 11. 09:43
 4027/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok! Csináltam 3 tesztet. Egyiket sem első pisiből. Ma reggel viszont elsőből csináltam. És hát nem tudom,én nem értek ehhez, de ilyet még soha nem láttam... Lehet,hogy ott van a csíkja a másodiknak is. Létezhet,hogy alapból ott van és csak akkor lesz rózsaszín ha terhes vagyok?! Valamit látok, de nem mernék rá megesküdni...csak ha nagyon nézem akkor látom. de lehet csak oda képzelem... de akkor ki kéne mutatnia erősebben 5 nap késés után nem?!


Encsi.

2013. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4028/9202 anonim ***** válasza:

Szia Vica.Ez a második hónapom és elkezdtük a meddősgi vizsgálatokat így a vérvételek pont bele estek vagyis még csak az első ott a progi szintem 1,4 volt ha jól emlékszem majd most megyek a 21napira hétfőn vagy kedden és akkor megint lesz uh is.Sajna alacsony szokott lenni ez a baj:(( de hátha a doki kezd már majd velem valamit a nyáron :)))

Encsi szurkolok neked:)))

UI.szerintem nálam az lesz a baj hogy amikor nézik a progi szintemet akkor lesz a peteérés....csúszok a ciklus hossza miatt....puszi mindenkinek és használjátok ki a napsütést.

Én megyek a keresztfiamhoz aki 4 éves,mert tegnap műtötték a mandulájával:(((

2013. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4029/9202 anonim ***** válasza:
Encsi, fotózd le a tesztet!!Képet kérünk:)
2013. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4030/9202 anonim ***** válasza:

Vica vagyok!

Lányok ha nem ettem meg fél kg kovászos uborkát, akkor egyet se az ebédhez. Tegnap este is mindenhez kovi ubit ettem, most is ennék, egyfolytában[;)]

Szilvus, Lilike csodaszép!!!!

2013. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!