Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4041/9202 anonim ***** válasza:

Encsi ilyen van hallottam már,kolléganőmnek kevés vérzése volt és mondta is hogy olyan furcsa,de nem akarta tudomásul venni és érdekes módon ahogy mérték a babát midig nagyobb értékei voltak ugyan abban az időben mint a tesójának mikor terhes volt.Szóval ő túl is vitte emiatt,nem akarták megszüleszteni...

Évi

2013. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4042/9202 anonim ***** válasza:

Évi nekem nem volt vérzésem, mert május 2-án voltunk együtt és talán akkor lehetett spontán peteérésem, és csak 7-én kellett volna megjönnie. Szóval nem értem....De mindenki látja a csíkot a családban. De lehet,hogy az csak a helye??! Eddig ilyet még nem láttam...pedig három év alatt már láttam egy pár negatív tesztet.


Encsi.

2013. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4043/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Vica vagyok:) Megy a drukk mindenkinek!!!

[link]

2013. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4044/9202 anonim ***** válasza:

Encsi igen lehetett spontán peteérésed :)))))))))))) nem baj hajráá a lényeg az hogy ott van a csík,csinálj pár nap múlva másikat addigra bizti erősödik :))szurkolok

puszi

Évi

2013. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4045/9202 anonim ***** válasza:

Vica hajrá :)))))

Évi

2013. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4046/9202 Kicciri ***** válasza:

Sziasztok! Köszönöm Livi aranyos vagy! Drukkolok, hogy aztán mostmár babas legyél! !!! Szeretek ide jonni es izgulni ertetek! Vica sajnos nem ertek a hogorbehez, de vigyelmesen megneztem! Kivanom, h ez jot jelentsen! !!!! Encsi meg mindig nincs mensi? ??? Ha volt vonal, akkor ott baba van es szerintem nincs olyan " a 2.vonal helye" nekem is volt már negatív tesztem es véletlen sem volt rajta vonal meg csak halvany 2. sem!

Meli nálad is volt baba! !!!! Tuti!

2013. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4047/9202 Kicciri ***** válasza:

Nálam meg az van hogy vege a mensinek, szoval lehet osszebujni Atival ;-) meg szedem a kis vitaminjaimat jaj csajok nagyon pozitív vagyok! !!! Mindenkinek küldöm tovább! !!! Dokihoz nem is tudom mikor menjek mert Húsvét előtt derült ki a pcos es most varok a kontrollal es hagyok időt a metforminnak meg ugye magamnak is hogy alakul majd ez az egesz! Ha addig nem jön a baba mármint par honap akkor kérek beutalót vervetelre mert kivancsi vagyok a hormonjaimra. Örülnek ha nem lenne magas a tesztosteron .....

Na csak pozitivan es Irjatok drága lanyok! !!! Puszi.

2013. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4048/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Sziasztok Csajok,olvaslak Titeket, de nagyon kicsi időm van mostanában.

Szilvi olyan jó Lilikét nézegetni:)

Kicciri aranyos vagy, én is üdvözöllek sok szeretettel. És kérek a pozitív energiádból is .:-)Nekem is most múlt el a menzeszem, végre lehet megint reménykedni.

Meli Te babás voltál ezekkel a tesztekkel az TUTI biztos!

ÉS én is azt mondom, hogy a megtartásra kellene koncentrálni, és megtörténhet a csoda, ilyen fals teszt nincs!!

És sztem sincs vonal helye, Encsi annyira drukkolok neked.

Vica szép a görbéd ;)

Irszi, Kriszti Ti nyári kismamik lesztek, úgyhogy ne okozzatok csalódást :-) <3

Szerintetek van olyan, hogy a stresszes munkahely és idegbaj miatt nem jön össze a baba?

Tényleg létezik ez? Vagy csak mese?

Miért nem akar jönni, ha minden rendben elvileg nem értem, Mi jún 4-én meddőségi központba megyünk, hátha van még valami, amit nem néztek.

Inszemet szeretnék, Meli az milyen volt?

Volt még valakinek közületek?

Puszi Mindenkinek kislányok

Lilla

2013. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4049/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok !


Nem tudom mi lesz velem,de ezeket a front vátozásokat nagyon rosszul viselem, vérnyomásomnak nem tetszik, na és aludni sem alszom jól.

Mostmár a kv-t sem iszom,pedig birnám, a gyomor savam meg annyi,hogy csak na.

Ezeket leszámítva jól vagyok, be töltöttem a 10hetet ,2hét múlva megyek orvoshoz és uhra. Már nagyon várom.

Igaz nem irok sürün,de minden nap olvaslak titeket.

És kívánok mindenkinek mhamarabbi pozitiv tesztet.

Vica nagyon szép a görbéd.

Encsi pár nap múlv tesztelj újból, szerintem babás vagy. :)

Ma vagyok 29éves, ma nem csinálok semmit. :)

Puszi mindenkinek!

Gina

2013. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4050/9202 anonim ***** válasza:

Csajok, annyira de annyira jó olvasni egymás szavait, mondatait!

Nagyon kis pozitívak vagyunk, és ez nagyon kell ám a babásodáshoz :)


Pusszancs Mindenkinek!!!!!


Meli

2013. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!