Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4061/9202 anonim ***** válasza:
addig szemeztem vele, míg mégis látom a halvány csíkot :)
2013. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4062/9202 anonim ***** válasza:

Tényleg látjátok?:D Mert én már néha annyira belegolyózok,hogy nem látom, utána meg megint látom...:D lehet csak oda képzelem...


Encsi.

2013. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4063/9202 anonim ***** válasza:

tartsd fény felé,nézegesd mindenhogy....

én néztem a szobába,fürdőbe,fénynél,napnál sötétbe:D

mindnehogy,mert csak én láttam:D

de ott volt,most már 6 hetes lesz holnap az az über halvány csik:DDDDDDDDDDD

2013. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4064/9202 anonim ***** válasza:

Jajj annyira reménykedek...de félek,hogy nincs értelme... nálunk a családban mindenki látta a csíkot. Csak az a baj,hogy a mai teszten már szinte semmi nem látszik... Mondjuk ha a nagymamám látja,akkor talán van rá esély..:D de lehet azért halványabb a mai mert dm-s volt...


Encsi.

2013. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4065/9202 anonim ***** válasza:

nekem előbb kimuztratta a 25 ös mint a 10 es vaterás....

mikor már erős vastag csikom volt az x epilen,a 10-es még akkoris iszonyat halvány volt...

de nézz előbbre,linkeltem is képet a tesztemről,kb 2012.juliusban:D

Szilvi

2013. máj. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4066/9202 Lilla 0210 ***** válasza:

Encsi én látom a csíkot. :-)kinagyítottam forgattam a monitort és ott van az biztos.

Nekem április elején volt ilyen haloványka tesztem 2 db is, de azelőtt soha. Fel is raktam ide, vissza tudod nézni. nagyon picit erősebb volt, mint a tiéd (Lily teszt).

2 nap késéssel akkor megjött:((((. sajnos.

Szerintem menj el nyugodtan orvoshoz:)a nyálkahártya vastagságod ad némi infót, főleg ha felritkulás van rajta, az már baba:-))) , és azt ilyenkor már látja a doki.

Lilla

2013. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4067/9202 anonim ***** válasza:

Lilla köszi a választ.:) Elmegyek az orvoshoz. Baj nem lehet belőle, meg amúgy is holnapra rendelt vissza. Nem akarok megbízhatatlan lenni, ha már ő ilyen lelkiismeretes velem! Nekem már hat napja késik. Viszont ha volt egy spontán peteérésem akkor az másodikán volt és akkor majd csak szerdán kéne megjönnie...


Encsi.

2013. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4068/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Encsi, én is gúvasztottam a szemem, de mintha én is látnám, én az elsőn inkább.

Sőt, rózsaszín, úgyhogy baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) Űber- űber halvány!!! De látom! ÉS szépen a helyén van, nem mint az én tesztjeimen....... :-/

Kíváncsi vagyok nagyon hogy mit mond a dokid!!!!!

Lilla, tök jó hogy mentek a meddőségibe, meglátod, jó ha egy helyen van mindenki.

Ginaám, boldog szülinapot így utólag! Milyen volt a kia Pockoddal ünnepelni?

Mikor mondjátok meg a családnak? És hogyan????????????????????????????????????

MEli, csodaszép tesztjeid voltak, és igenis terhes voltál, de hát emlékszünk még arra, amelyik sajnos kórházzal végződött....

Igen, lesz még ilyen szép pozitív teszted, meglátod!!!!

Lányok, most hogy így el vagyok keseredve az andrológus miatt -írtam hogy megint egy hónap múlva megyünk vissza, igaz?- az én dokim kicsit megnyugtatott.

A 12. ciklusnapon 7.8 mm a nyálkahártyám, és van egy 19, és egy 14 mm-es tüszőm! Mindkét petefészkem aktív!!!! :-)

Szuper!!!!!

És stimuláció nélkül!!!!! Olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))

Írt Utrogestant, hogy hátha kicsit kitolja a ciklusom. 2*2-t, hüvelybe.

Hurrá, kelhetek 5-kor golyózni... :-)

Lh tesztelnem kell, most az is már szinte gyönyörű, majdnem olyan erős a csík mint a kontroll vonal -nekem sohasem volt eddig ilyen erős!!!!!!

Azt mondta, igaz hogy fertőzött sperma nem tud megtermékenyíteni, vagy ha igen, korai vetélés a vége, de higgyünk a csodákban! HAllod Meli???? :-)

Szóval oké, tesztelek, szexelünk amikor kell, Utrózok, és hiszek a csodában!!!!

ÉS még egy, június elején megyünk vissza Pestre, és másnap mehetek hozzá, és felhívja az andrológust, és megsürgeti! Olyan édes! Mondtam neki hogy úgy érzem, csak a pénzünk megy el, de nem történik semmi, és majd ő közbenjár... Remélem tényleg!

Aztán azt is megbeszéltük, hogy nem fogunk stimulálni csak úgy, egyből inszeminálunk! Ennek is nagyon örülök, legalább haladunk! Végre esélyt kaptam!!!!!! HA addig nem jön össze, akkor szerintem -remélem- akár más augusztusban, de legkésőbb ősszel büszkélkedhetek a pozitív tesztemmel én is! Puszi csajok! Irszi

2013. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4069/9202 A kérdező kommentje:
Stiaszrok Csajok!Gina Istenke eltessen szulinapod alkalmabol kicsit megkesve csak most tudok irni!Sok boldogsagot neked!:-)<3Irszikem most akkor megint egy honao mulva kell menni?De miert en ezt mar nem ertem h.manapsag nem birnak kikezelni egy bacikat!!!Jok az eredmenyeid bizzunk a csodaban!Encsikem nagyon drukkolok mit mond a doki atyaeg :-D van ott valami halvany vonal ami szabad szemmel gondolom sokkal jobban latszik :-))jujjj mikor gratulalhatunk mar ?!:-DMennyi minden tortenik Csajok babasodunk ezerrel!Melikem ja voltal babas a tesztek alapjan ezt tudtuk eddig is en nem is ertettem h.akkor hogy lehettek osszeferhetetlenek?!Ennyiszer nem hazudik a teszt.Neked is ajanlatos lenne orvost valtani de te tudod.Azert bizzunk a csodakban!Evi Vica Lilla Livi mindenkinek sikert kivanok :-))Szilvus puszillak!<3:-)Lilikenket meg olelem kis draga :-))<3Nalam semmi tegnap elott bezabaltam retessel forron uuuugy fajt a gyomrom szodabikarbonat ettem :-\:-\:-\ este 7-tol aludtam reggel 7-ig.De legalabb kipihentem magam.Meg eegy kicsit johogok neha de mar sokkal jobban vagyok szinte egeszseges :-)Nem tom mikor van ovum vagy mi van nem szamolom gondolom igy closti nelkul min 35 napos vagy eppen kimaradt ciklusom lesz :-\Ugyh .felkeszultem a hosszu gosszu varakozasra.Bar tegnap ota elegge erzekeny a mellem es a bimbom nem is tudom mire velni de le is tojom :-D majd elmulik.Koszonom a tanacsokat a laparral kapcsolatban...jah minel hamarabb meg kellene ejteni sztem is 6-het mire aztathatom magam...na majd meglatom.Azert felek attol is lehet h.kihuzom oszig :-\Na Csajok mennem kell puszi Mindenkinek legyen szep napotok es Encsiiii irj h.mi a helyzet :-D:-*
2013. máj. 14. 07:39
 4070/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok

Tegnap volt a 21napom (nekem mindig is hosszabbak a ciklusaim mint az átlagnak) így tegnap 19mmes domináns tüszőt láttak és pont jött a dokim aki kiírta a tüszőrepesztő injekciót amire annyira várok hogy apum hozza már valamelyik gyógyszertárból,mert persze nem nagyon lehet kapni,hogy már kezem lábam lefagyott..félek a hátsómba kapni az injekciót,de mindent megteszek és erős leszek.Holnap este meg mehet a menet és kezdem a duphastont is :))) jajj reménykedem nagyon:))))))))))))a doki azt mondta ha a párom spermája javult és átjárható a petevezetőm tuti babás leszek.Szurkoljatok.

puszi mindenkinek és babásodjunk !!!!!!!!!!!!!!!

Évi

2013. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!