Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4101/9202 anonim ***** válasza:
57%

igen jó, de nagyon figyelj arra, hogy kaja közben vedd be, mert nagyon hányingered lehet tőle, ha éhgyomorra veszed be vagy csak úgy kaja nélkül.


Én először nem tudtam, hogy kaja közben jó bevenni, ezért ahogy bevettem, rá 1 perc múlva kijött belőlem... :(

2013. máj. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4102/9202 anonim ***** válasza:
57%
Én még így se látom, de lehet vaksi vagyok:)))2 nap múlva ismételd meg ugyan ilyen teszttel és erősödnie kell. Valamint ha elmész egy vérvételre csinálnak HCG-t és az meg aztán a legtutibb:))
2013. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4103/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jövőhét kedden megyek a HCG vizsgálatra, de addig nem bírom ki..:)


Encsi.

2013. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4104/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Encsike, de nagyon izgi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAlami halovány valamit én is látok, de ha te ezt szabad szemmel jobban látod, akkor az szuper!!!!!!

VAnnak olyan tesztek amelyek pozitívvá válhatnak időn túl, van amelyiknek a papírján el is van magyarázva hogy miért.

D E :

Nekem sem volt a lassan 2 év alatt időn túli pozitív tesztem, csak amikor terhes lettem. Az utolsó tesztem volt sajnos ( a nevárt napján lett halvány, de egyértelműen szép pozitív, 2 napra rá meg ez. Mint utólag kiderült, valószínűleg akkortájt halt el a terhesség, amikor pozit teszteltem) kettőt csináltam, és a 10-es negatív volt, a 25-ös pedig pár órával később lett rettenetesen halvány pozitív. Én nem is vettem észre, a férjem mondta hogy de hát nem sírjak, ott van a második csík...

De az egésznek most a pozitív oldalát szeretném kiemelni, hogy igenis csak akkor lesz egy teszt időn túl pozitív, ha ott van a baba.

Csináltam vagy pár százat ez idő alatt, és soha sem volt még ilyen, szóval drukkolok nagyon. Az a jövőheti HCG az mi??? Miért húzzák el ennyire???? Akkorra már olyan szép erős pozi teszted lesz, meglátod! :-)

És szedd a Gravidát, én is azt szedem, most kezdem el megint...

Szilvinek is időn túli pozitív tesztje lett, és most ott szuszog mellette a "végeredmény", Lili kisasszony!


Krisztikém, köszönöm a sok biztatást, és hogy soha sem felejtesz ki!!!! :-)

Jól esik nagyon!

Igenis vannak csodák, és igazad van, egy egészsége sperma csak akad (A fekete bárány...), amelyik ha már egészséges, nyilván ő termékenyít meg :-)

Jó lenne nagyon!!!!

Igyekszem tudatosítani magamban, hogy mostanság van /volt a nagy találkozás, tehát jövőhét szerdáig NEM érezhetek semmit a terhességgel kapcsolatban. Majd elválik :-)

Izgi a mellbimbó érzékenységed, jajj de jó lenne!

Krisztikém, én nagyon biztatlak hogy ne húzd a lapart, hanem rögtön ess rajta túl, amint lehet!

Ősszel a falat fogod kaparni hogy még előtted van a műtét is, és a várakozás is utána.

NE félj tőle, később sem fogsz kevésbé félni!

Fájni pedig nem fáj, hiszen elaltatnak!


Kini drága, de jó hogy írtál!!!!!!!!!!!!!!!

Azta, már a 37. héten vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sokszor az eszembe jutsz, hogy az inszem előtt álltál te is, és összejött a kislánykátok!

Hátha leveszi rólunk is a terhet az inszem gondolata.... :-)

Bár én nem viszolygok tőle, egyedül az árát szeretném inkább a magzatomra költeni...

Remélem jól vagy drága, nagyon hiányzol nekünk, és gondolatban ott leszünk a szülőszobában veletek!!!!!!!!!!!!!!!

Csodaszép, könnyű szülést kívánok neked, és hogy minden úgy alakuljon, ahogyan te eltervezted!

Kirát pedig pusziljuk, mondjátok meg neki hogy imádjuk mi is már most!

Tényleg, ő már befordult????? Apás szülés lesz? Hol? A babaszoba milyen?

Kérünk fotót a hatalmas pocidról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Melikém drága, annyira nagyon szorítok neked! Én megint láttam egy gólyát lányok.... Már gólya túltengésem van! JA, nem is egyet, hanem kettőt! ÉS mindet a férjemmel..... :-))))))))))))))))))))))))))

Meli, igenis pozitívat tesztelsz, és az is igaz, hogy ezek után a szép tesztjeid után kell hogy legyen még baba, és nem értem én sem az összeférhetetlenséget... A kórházas sztorit pedig... Miről beszélünk??? Olyan termékeny vagy te nő, hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)


Szilvike, mi újság? hogy álltok tejci ügyben? Jó viselkedik a mi csodaszép babánk???? Kérünk a lábujjairól is fotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Évi drága, szorítok neked, a repesztővel tutira kell hogy menjetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én azt gondolom, a progeszteront nem lehet túladagolni, ezen már én is gondolkodtam! Én krémet is kenek, és Utrót is használok!


Vica, szorítok vasárnapra! De jó lányok, most megint szinte együtt izgulhatunk!!!!!! :-)

Ez annyira jó!!!!!!!!!!!!!!! Sok sok kisbabát kívánok magunknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)


Irszi

2013. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4105/9202 anonim ***** válasza:
72%

Még nem fejeztem ám be, csak izgultam hogy kitörlődik :-)


Gina!!!! Kedve friss kismamánk! De szuper hogy már megvan a kiskönyved!!!!!! A PCO nem gond, az inkább akkor probléma, amikor valaki szeretne teherbe esni, de nem tud. A PCO-t mint meddőségi okot szokták diagnosztizálni! Poli(sok) cisztás ovárium(petefészek) szindróma a neve.

Így hogy kismama vagy, ne foglalkozz vele, téged ez már nem érint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Esetleg korábban csináltass maszek alapon egy terheléses vércukrot, az PCO-nál úgy tudom gyakrabban előfordul.

Nekem sok pco-s tünetem van, de pco-m nincs :-)

A barátnőmnek nincs tünete, csak pco-ja, de már van 2 fia! :-)


Kedves Vica! Olyan nagyon szuper hogy már vasárnap tesztelsz! És ha jól értem, határozottan terhesnek is érzed magad???? Annyira jó!!!!!!!!!!!!!!!!


Évi, Kicciri! Remélem nem hagyok ki senkit, de ennyi nőt tényleg nem lehet követni! :-)

VAn akinek nehezebben jön a baba, van akinek könnyebben. Van akinek a párjával is gond van, van akinek nincs. VAn akinek több problémájy van (PCO, IR, stb), van akinek nincs, és mégis késik a gyermekáldás.

Úgy kell nekiállni, hogy ezekkel mi küzdünk, de már mi sem sokáig. Neked simán jön a csemete, kell néhány eseménytelen teherbeesés is a csapatba! :-)

Látod, itt tényleg van hogy havonta jönnek a pozitív tesztek! Itt a tavasz, jön a nyár, sok szép tesztünk, és boldog kismamánk lesz még addig! :-)


Ma csodás páfrányos a PG53-mam is lányok! A nyákom nyúlik mint a........ :-D

A spermák a petevezetékeimben harcra készen, mindkét petefészkemben tüsző. Remélem abból az egyik már megtermékenyített zigóta a petevezetékemben :-)

HA május végéig (31) nem jön meg, akkor bizony ez lesz életem eddigi legszebb hónapja!

NA tessék, már megint elragadtadtam magam :-)

Puszi! Irszi

2013. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4106/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Oh drága csajok! !! Olvaslak titeket , Csak írni nem tudok a melohelyen kib. ...sztak velem es meg kell emesztenem :'(

Köszönöm a biztatást! !!

Holnap irok és itt fainul babasodunk sorban!

Milyen érdekes ha pozi a teszt el sem hisszük ugye Encsi! ?

Drukkolok mindenkinek! !!!!!

2013. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4107/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm lányok a bíztatást :) én is remélem ma este 22kor minden sikerül,már úgy érzem kezd hatni a szuri mert leszakad a derekam és megyek is pihizni.Este 22kor kell megszeretgetnünk egymást :D nagyon elkeseredek ha enm sikerül:((

Az endokrinológusnál ma voltam és nagyon rendes volt,emelt a merkforminon és az eutiroxon is :))

puszi csajok ne tudok mindenkit felsorolni,de Meli biztosan vannak csodák sose lehet tudni :) érdekes lenne amúgy ha mindannyian pont egyszerre lennénk kismamák :D

Encsi a remény hal meg utoljára...szurkolok és várjuk azt a tesztet:)

Nekem ez lesz a legnehezebb 2 hetem az tuti...de enm baj kibírjuk :))

puszi

Évi

2013. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4108/9202 anonim ***** válasza:
57%

Köszönöm szépen a biztatást!:) Hát már 5 ilyen halovány tesztem van. Azt mondta a doki,hogy azért menjek kedden mert addigra már biztosabb a HCG vizsgálat eredménye! És talán már ő is lát valami bíztatót. Tényleg hihetetlen,hogy nagyon halvány pozi tesztem van méghozzá 5db!! El sem hiszem,hogy nekem is lehet ilyen! Nagyon szurkolok nektek is!


Encsi.

2013. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4109/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jajj Irszikém annyira tündér vagy! Igen annak érzem magam, és remélem nem tévedek.:))Feszülnek a melleim, olyanok mint a kókuszdió, kemények, kicsit fáj, nyilalgat a hasam alja is, és a hőm is szép nem ugrál:) Remélem az egyik gólya nekem hoz majd szerencsét:))))


Vica

2013. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4110/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica,tiszta szívből kívánom ezt! :)) Encsi izgulás van :)Évi remélem sikerül megérdemelnéd! És mindenkinek tiszta szívből kívánom a babát.18.napon vagyok még 10 nap :) Én csak ennyivel tudok szolgálni most.Puszi csajok Livi
2013. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!