Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4141/9202 anonim ***** válasza:
71%

Ez a beszéd Irszike!!!!

Meli

2013. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4142/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Hőm fent van még, reggel csináltam egy tesztet, kórházi ami nem érzékeny és halványan látszik rajta a második csík!!!!!!Még szemüveg, fény se kell hozzá és szétszedni se kellett:)))))

Még nem merem beleélni magam, ma elmegyünk venni még tesztet és vasárnap reggel megismétlem:))))

Nem tudok képet róla mert irtó homályos!

Ilyen a görbém

[link]

2013. máj. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4143/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Vica annyira szorítok neked, kisbabás görbéd van!!:-)

És persze Mindenkinek!!:-)))

Szép hétvégét sok pihenést nektek.

Lilla

2013. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4144/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
57%

Az előbb elküldtem,pedig még írni akartam.

Annyira örülök a tesztednek, minden rendben lesz!! Ez Baba!! :-)))))Ne idegeskedj!

Lilla

2013. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4145/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Szilvvusom Lilike gyonyoruseges!!!!Imadom mikor kuldesz kepet olyan jo latni!!Egyutt csinaltuk szinte :-))Egyszeruen tokeletes!!Gondolom a Parod is odaig van meg a gyerekek is!:-)<3Jaj egy kisbaba a legnagyobb boldogsag <3:-)Vica megorulok h.pozi lett a teszted asztamindeniiiiit!!!:-)))) Minden rendben lesz most es a kisbaba szepen fejlodik a pocodban mi itt leszunk neked es egyutt vegigcsinaljuk szepen boldogan es problemamentesen.:-)Jaj de jo de jo varjuk majd a kepet ha sikerul nem homalyosra mondjuk a kovetkezo tesztrol :-)Irszikem Dragam hat majus 4.-en jott meg a mensim...azota volt mellfjdalmam-mar elmult-meg mostanaban hasfajogalas is de inkabb hirtelen belefajdul es abbahagyja...csak most van valami ami sajnos lefoglaja az osszes gondolatomat.Tegnap hazajottunk a Parommal Anyaekhoz es rogton kerestuk a kis palotapincsinket aki mindig olyan nagyon nagy kitoro orommel fogadott minket.Apa mondta h.menjunk be es mond valamit.Elment a kis kutyus:'(:'(:'( hetfon reggel volt egy nagy vertocsa 2 meterre melette halt meg a kiskutyank.11 evig IMADTA az egesz Csalad rokonok es aki csak meglatta es mindenki.Fel kell hivni aallatorvost is ilyenkor a chip miatt ki kell jelentenie tegnap hivtam azt mondta valoszinuleg daganata volt szegenykemnek.Ugyhogy tegnap delutantol bogok egyfolytaban csak ejjel nem mert probaltam aludni.Nagyon faj Csajok h.meghalt annyira imadtuk!!Anyaval alltak egymashoz a legeslegkozelebb Anya mindig ott van a sirjanal.Sok sok viragot vittunk neki es nagyon szep a kis sirja.:'( Tudjatok o tenyleg csaladtag volt ugy igazan :-( A Parom azt mondta h.mar a kutya mennyorszagban van es boldogan ugral ott neki nagyon jo es mindig erre gondolok es igy jobb.Csajok mindenkinek szep hetveget kivanok es jojjetek a pozi tesztekkel sorban attol kicsit boldogabb leszek!Szoritok mindenkinek!!Puszikak
2013. máj. 18. 08:52
 4146/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
100%

Kriszti, annyira sajnálom a kiskutyátokat, szörnyű lehet:(((

Őszinte részvétem:(

2013. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4147/9202 anonim ***** válasza:
57%

Napsugaras szép jó reggelt!

Vicuska, ez olyan nagyon szuper, rettenetesen örülök neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te vagy az mi újabb kis büszkeségünk!!!!!! :-)

Jajj, annyira szuper, remélem most tényleg beindul a pozitív teszt dömping lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vicus, GRATULÁLOOOOOOOOOOOOOOOOOKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Hidd el drága, hiszen ott van az a szépség! Vasárnap pedig még egy picikét erősebb lesz, meglátod!!!! Elmondtad már a párodnak???????????????? Hogyan? Mit szólt? Jajj de izgi!!!!

Gina drága, szeretnélek téged is megnyugtatni, ne izgulj hogy neked olyan kis halványka volt, szépen erősödni fogy az is, már csak pár napot kell kibírnod!!!!! Keddig ellősz te is még egy tesztet valamikor? Csak hogy lásd hogy erősebb.

Lányok, azt ne felejtsétek el, hogy egy fajta tesztet kéne venni, azon látszik hogy erősödik, az össze -vissza teszteken nem biztos!

Melikém, te jössz!!!!! :-)


Kriszti olyan nagyon sajnálom!!!!!!! Részvétem. Veszítettem már el én is olyan állatot, aki a legtöbb embernél értékesebb tagja volt a társadalomnak, nagyon sokat jelentett nekem. Szörnyű érzés. Akkor is ha számítani lehet rá, hát még hirtelen.

Bizony, ők a kutya mennyországban szaladgálnak, kergetőznek, és nagyon boldogok. Biztosan sokszor néz le a földre hozzátok, és abban is biztos vagyok, hogy mint igazi kutya, a gazdi hű társa, mindent bevet az érdekedben ha már a mennyországban van szegénykém....

Szörnyűek ezek a napok, a hetek, de ha sírni kell, akkor sírni kell, az érzelmeket elfolytani nem szabad.

Sokat gondolok rád...

Szilvike, te is sokszor az eszembe jutsz, hogy írtad hogy nem vagy lelkileg a toppon, remélem semmi extra baj nincs, csak tényleg a hormonjaid... :-)

Beteljesült az álmod, hét ágra süt a napocska, mi baj lehet? :-) Múló állapot, töltsd fel magad szeretetenergiával és napocskával amikor csak tudod! Kösd magadra Lilit, és menjetek el fagyizni csak ketten, aztán napozz egy kicsit valami jó kis félárnyékos helyen, majd vegyél valami fincsit, és főzz jó kis ebédet a családnak, meglátod, máris jobb lesz!

A cicijeim iszonyú módon fájnak, de semmi egyéb. Azt hittem türelmesebb lettem ez alatt az idő alatt, de nem ... nehezen mennek a napok, és ez egyre rosszabb lesz ahogy majd közeledik a nemvárt ideje, pedig még fényévekre van.

Én már tegnap fagyiztam és napoztam, ma főzök valami finit! Puszi! Irszi

2013. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4148/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kinikénk, nagyon sokszor az eszünkbe jutsz ám, hogy mi lehet veled! Már biztosan édes teher lett Kirácska, de pár hét, és a karjaidban foghatod őt! Puszi nektek! Irszi
2013. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4149/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok !


Irszi valakivel keversz, mert én már 11hetes kismami vagyok és nem szeretnék még egy tesztet ellőni! :)

Vica nagyon várjuk a holnapi teszted, és nagyon örülök neki hogy te leszel a következö kismami utánnam.

Remélem a többiek is szépen követnek mineket!

Kriszti nagyon sajnálom a kutyusod. :(

Tegnap voltam az első labor vizsgálaton. 22én megyek az endokrinologusomhoz, 27én meg az orvosomhoz és 28án 12dik heti uh, már nagyon várom. :)

Szép hétvégét mindenkinek!

Gina

2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4150/9202 anonim ***** válasza:
57%
Sziasztok,ma vagyok a 3.dpo-n se nagyon fajnak a cicieim bár eddig is éreztem hogy ott vannak :)alig vártam levegyem a cicifixem:) ma éreztem furcsa szagokat a Melina de ugye meg ez korai lenne.Remelem azért sikerült.puszi csajok és sok pozitív tesztet.Megnezte vki a videót amit kitettem??Nagyon szép :)). Évi
2013. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!