Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4151/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok! Gina, akkor Encsivel keverlek! Bakker csajok, mennyi kismamink van!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Jól vagytok, kedves Gina???? :-)

Évi, de jó, én is a 3. dpo-n vagyok!!!!!!! :-) Akkor együtt izgulhatunk!

Bár én most kicsit azt érzem, csak az Utrogestantól fájnak ennyire a melleim, de hátha mégis a baba!!!! :-)

Én megnéztem, nagyon szép, de mi egy rakat ilyet tettünk fel egymásnak tavaly nyáron, ha visszaolvastok, ott tudtok szemezgetni!

Ide süti mit találtam! :


Babaváró Tearendszer

Kezdőoldal » Györgyteák » Babaváró Tearendszer


Egyre több olyan házaspár van, akik szeretnének gyermeket, de valamilyen oknál fogva elkerüli őket a gyermekáldás. Ennek oka lehet betegség, de sokszor azoknál is előfordul, akiknél semmilyen rendellenességet nem talál az orvos. Az ilyen “meddőségnek” hátterében állhat a stressz, az egészségtelen életmód, a helytelen étkezési szokások, a kevés mozgás vagy a szervezet elsavasodása.


Az ő számukra dolgozta ki Szabó Gyuri bácsi a következő programot. Hármas alapelven működik: 1. kitisztítja a szervezetet a káros anyagoktól, 2. erősíti a méhfalat és növeli a spermatermelést, 3. a nemi hormonok termelését serkentő gyógynövények fogyasztását javasolja . A lépések a következők:

Belső tisztítás


A nő és a férfi is igyon meg naponta egy-egy csésze teát egyik nap csalánlevélből, másik nap diólevélből reggel éhgyomorra, amíg a teafüvek el nem fogynak.

A méhfal megerősítése, a spermaszám növelése


Az erős méhfal fontos a megtermékenyített pete megtapadásához. Ezért a leendő kismama hat hétig minden reggel és este igyon meg egy-egy mokkáskanálnyi fagyöngytinktúrát. A spermaszám növelése érdekében ez idő alatt a férfi naponta egy nyers fürjtojás sárgáját, egy pohár barna sört, 300 gramm nyers vagy főtt zellert fogyasszon.

Teakeverékek és irrigálás


Sokszor már az első két lépés eredményt hoz, ha mégsem, így kell folytatni a programot:


A férfi/női teakeverékeket mindkét félnek kell inni reggel éhgyomorra egy-egy csészével naponta, amíg a zacskó tea el nem fogy. Ezen kívül a nőnek minden este irrigálást (hüvelyöblítést) is végeznie kell. Ehhez az irrigáló teakeverékből egy púpozott evőkanálnyit 3 dl vízzel le kell forrázni, 20 percig lefedve állni hagyni, majd leszűrni.

Olyan módon kell irrigálni, hogy a folyadék minél mélyebben hatoljon be a méhszájhoz (pl. fekvő testhelyzetben, feltett lábakkal), a teát a lehető leghosszabb ideig, de legalább 5 percig visszatartva. Az irrigálást a menzesz idején fel kell függeszteni.


A teák elkészítési módja: egy adag teához egy csapott evőkanál teafüvet öntsenek le 2,5 dl forrásból levett vízzel. Takarják le, 20 perc után szűrjék le, ízesítés nélkül igyák meg.


A program bármikor elkezdhető és gyógyszeres kezelés mellett is folytatható. Ez idő alatt más gyógyteákat nem szabad fogyasztani.

A pozitív teszt után a vetélés elkerülése érdekében azonnal el kell kezdeni inni az erdei málnalevél teáját 12 héten keresztül, napi egy csészével. A málna a méhizomzat működését szabályozza, ezért szülés előtt 2 héttel is tanácsos inni napi egy csészével.


Ez a Gyuri bácsi féle bükki gyógyteás honlapon van.

Irszi

2013. máj. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4152/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Micsoda hír!!! Vicus, kismami vagy, tudtam!!! De meg vagyok sértődve, hogy nem teszed fel a képet, mikor egész éjjel erre vártam!!!


A holnapit tedd ám fel!!!! Gratulálok kismami :)


Krisztikém szívből átérzem a fájdalmatokat a kiskutyusotokkal kapcsolatban. Nagyon sajnálom :( Remélem, hamar megnyugszik a kis lelked :( Sirasd el a kis drágát :'(


Mindenkinek nagyon jó hétvégét és mindenkinek azt kívánom, hogy BABÁSODJATOK!!!!!


Meli

2013. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4153/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, ugye még mindig nem jött meg????

Meli

2013. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4154/9202 anonim ***** válasza:
57%
Vica B@sszus ezt nevezik trifázisos görbének,aminek a 95%-a mindig terhességgel végződik! :))))) Pozi teszt,ez pedig egyszerűen csodás,rendesen az volt az első reggel hogy megnézzem írtál-e :)) Nagyon jó lenne ha sikerülne :) Nekem most kezdett szurkodni,20. napon vagyok,még 7-8 nap van. :) Kriszti,nagyon sajnálom :((((( Nekem van egy spánielem,mint a gyerekem olyan,ő a mindenem,úgyhogy tudom mit érzel.Irszi,Meli,Évi,Encsi,Lilla,Gina,Szilvi,Kicciri!Mindenkinek sok puszi! Évi,megnéztem a kisfilmet és sirtam rajta...bár mostanába minden ilyenen sírok... :DD Puszi Livi
2013. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4155/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok. Még mindig nem jött meg. De nem erősödik a csík, és már teljesen ki vagyok... úgy hallottam,hogy ilyenkor szokott az lenni,hogy elhal a terhesség vagy nem fejlődik tovább a baba. Érzem,hogy itt van... és valami elképesztő,hogy nő a hasam.... semmi más, csak a hasam.... lehet,hogy beképzelem,de tényleg nő, és nem eszem többet az eddiginél... Én már több tesztet nem csinálok... csináltam már 7-et... mindegyiken rajta van nagyon nagyon halványan a két csík. Vica remélem,hogy neked is ott van a baba!! Most ez sikeres széria lesz remélem mindenkinek!!! Meli te pedig ne add fel SOHA!!! Kriszti nagyon sajnálom a kutyusod...tudom mit érzel,mert nekünk is elment a kutyánk 1 éve. 14 éves volt, és nagyon imádtuk! Puszi csajok!


Encsi.

2013. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4156/9202 anonim ***** válasza:
57%

Jaj lányok, alig hiszem el! Meli feltenném én de semmi nem látszik, még a tesztet se látni olyan homályos, nem tudok rendes képet csinálni. Ígérem ha erősebb lesz, felteszem Meliiii felteszem!!!!

Már fél 5-kor mikor megmértem a hőm már nem döglök, most meg olyan fáradt vagyok!

Facelle tesztet vettünk, egy tesztcsíkost és egy kupakost, és egy Expect rózsaszín kupakost. Valami véleményetek van róla?

Kb ovu után 1 héttel kezdtek a melleim fájni, már ez is gyanus volt, és ez a hőő ez mindent elmagyaráz!:)))))Kicsit szédelgek, forog a fejem:)))Le is pihenek egy kicsit!:))

2013. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4157/9202 anonim ***** válasza:
57%

Meli tessék, de ilyen homályba semmi nem látszik!



Íme a tesztek, bár így semmi nem látszik. Valaki át tudná


[link]


[link]

2013. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4158/9202 Kicciri ***** válasza:
72%

Sziasztok drága csajok! Bocsánat, nem írtam eddig. ..borzalmas hetem volt :'( de egesz szerdaig nem kell mennem dolgozni es kedden megyunk kirándulni hurrá.


Szóval lányok annyian vagyunk, h ki kell írnom A neveket♡

Kriszti együtt erzek veled es részvétem :'( de tuti figyel titeket es ha hiszel a reinkarnacioban,.....nem merem tovább írni.

Annyi minden tortent, alig birom követni ;-)

Azért úgy érzem itt a tavasz beköszöntével meg a levegő is megváltozott. Egyre több pozitív teszt lesz lányok ez nagyon jó. Encsi 9-en kellett volna megjonnie nem semmi. Az a teszt ami fel van töltve az olyan két csíkos csak halvány a második. Biztos vagyok benne, h baba van. Azt meg meg sem akarom hallani, h negatív dolgokon gondolkodsz! !!!!! NEM.!

! Írszi te iszol teakat? Nálunk az üzletben rengeteg tea van de sztem egyik sem jo kifejezetten tisztítása habár egy talán MACCHA TEA ez 70x erősebb mint a zöld tea. Mit gondoltok? ?? Drága Pixi Ő tea ügyben ott van ;-)

Ma epp a 13. Napon vagyok es voltunk is együtt ;-) aztán épp mentem volna ebédet csinálni es Atikam visszarantott hogy Ő ugyan biztosra megy. De szerintem a második adagban állítólag nem sok lehetőség van. Ez igaz? A másik, az ovulacios teszt azt is kimutatja ha megrepett a tuszo vagy csak azt hogy van tuszoeres? ?? A pcos miatt kérdezem :'(

Jaj nagyon drukkolok mindenkinek es ha nem tudok mindenkit megnevezni nehari! !! Mindenkinek uazt a pozitiv energiát küldöm! !!!!

Puszi!

2013. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4159/9202 anonim ***** válasza:
57%

Itt bejelöltem hol látom:)

[link]

Lehet még így se látni:))

2013. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4160/9202 anonim ***** válasza:
57%

Valaki áttette nekem negatívba vagy mibe

[link]

Azt mondja látja a csíkom:)))))

2013. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!