Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4181/9202 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Köszönöm mindenkinek azt hogy szorítottatok, hogy gondoltatok rám, egyszerűen fantasztikus érzés, kétszer voltam már terhes, de ez most más, nagyon más!!!!!!!!!!Megéreztem kb 3 napja hogy nem vagyok egyedül!!!!!

Irszikém ma kellett volna megjönnie:)))))))

Úristen nem hiszem el, férjem teljesen odavan!!!!Hajnalban szóltam neki hogy alszol ? Azt mondta aha, mondom pozitív lett a teszt, kinyitotta a szemét, azt mondja tényleg??????Magához húzott, átölelt boldog nagyon!!!!!!!!!

Úristen előttem a gyönyörű áldott állapot 9 hónapig, má kibőgtem magam, mert ez az érzés ennyi idő után, ennyi küzdelem, depresszió, mert félig már az voltam, egy ilyen csodálatos dolog, hogy a kis tökmagunk ott fejlődik bent hát hatalmas öröm!

Mindenkinek szívből kívánom hogy tapasztalja ezt meg, és nem vagytok messze a céltól! Amit most máshogy csináltunk az az hogy utrot nem szedtem, baba vitamint se, csak folsavat és clostit!!!!!És sok sok sex, több mint eddig, mikor éreztem azt az ovus nyákot, folyamatos sex!!!!Igaz minden nap nem sikerült, de sokkal többet voltunk együtt!!!!!

Lányok úristen anyuci vagyok anyuciii!!!!!!

Kedden tesztelek még egy utolsót, és aztán hívom a doktorbácsim hogyan tovább!!!Mivel veszélyeztetett terhes vagyok, a két vetélés miatt, már június 1-től szerintem otthon leszek:)))))))))

Istenem!!!!!!!!

2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4182/9202 anonim ***** válasza:
78%

Vicuska, nagyon örülök neked!!!! Az is tök szupi hogy otthon leszel, igaz nem lesz könnyű anyagilag, de legalább pihizel, és rákészülsz a babára!

Kicciri, amikor olyan csúszós, nyúlós a cucc, akkor kell szexelni, mert akkor van az ovuláció!

A dpo. pedig az ovulációtól (tüszőrepi) számított napok. Ezt vagy megérzed, mert fáj a hasad, vagy ovuteszteket csinálsz és egyéb tüneteket is nézel hozzá, vagy ha jársz dokihoz, akkor az Uh-n jól látszik a tüsződ mérete, és abból és az ovutesztekből könnyen kiszámítható.

10. dpo-tól már mutathat a teszt reggeli első pisiből halvány pozitívat!

Szexeljetek sokat, itt az ideje!

Jó éjt csajok! Nagyon fáj a cicim!!!!!! :-(((((((((( Irszi

2013. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4183/9202 anonim ***** válasza:
78%

Örülök lányok,hogy másnak i tetszett az a kis videó :) én is végig sírtam és elképzeltem,hogy hátha már bennem is ezt csinálja.

Meli :)) szurkolok neked nagyon,hátha most jött el nektek is a csoda:))

Irszi,teljesen együtt haladunk csak nekem az uh-n kimutatták,hogy 1 héttel később volt a peteérésem az a 21.napon de sebaj a lényeg hogy ott volt akkor és a progeszteron szintem is túlon túl jó volt:)de a biztonság kedvéért szedem a duphastont,azóta fáj a hasam alja és a cicijeim majd leszakadnak....remélem ez csak jót jelent már:)

Vica gratulálok neked:))))))))))))))))))))Vigyázzatok magatokra nagyon :)

Encsi ha az a csík ott van akkor baba is van :))) kedden szurkolok neked:))

Na megyek fürcsizni

Szép estét csajok.

puszi

Évi

2013. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4184/9202 anonim ***** válasza:
78%

Encsike, holnap mész végre a dokihoz, de jó!!! :-)

Mindenképp kérd meg hogy ne csak vérvétel legyen, hanem nézzen meg hüvelyi UH-val is, ott már látszódnia kell vagy felritkulásnak, vagy gesztációs gyűrűnek, vagy esetleg egy icike -picike kis babuci kezdeménynek!

Ott lesz, biztos! Azonnal írj!!!! Nagyon izgulunk értetek!


Évi drága, de jó, akkor teljesen együtt haladunk! Remélem most mindkettőnk méhében ott úszkál /lebeg a mi kis pincurkánk, és várja hogy pár nap múlva befúrhassa magát a méhünkbe!

De jó lenne együtt pozitívat tesztelni!!!!!!! :-)

Csigalassúsággal telnek ezek a napok! :-)

Mi egész hétvégén grilleztünk, ma is az lesz délután! Imádom!!!! :-)

Puszi drágáim! Encsi, minden gondolatom te vagy!

Meli... tudod! :-)

Menjünk biztosra, legyen szerda! ;-)

Puszika a szépséges Lilikénknek, és anyucijának!

Kini drága, nagyon izgulok érted is! Atya ég, mindjárt kint lesz a szépséges kis Kira baba is!!!!!

Gina, Vicus, Encsi, boldog babavárást nektek drága kismamáink!!!!!! :-)

Livi, Kicciri, Évi, Krisztike, Meli, és jómagam: készüljünk lányok, mert hamarosan nőni kezd a mi pocakunk is, jönnek a várva várt kisrókák! tavasszal -nyáron mindenkinek szép pozitív tesztje lesz lányok! ÉS kilenc hónapra rá gyönyörű babája! Puszi! Irszi

Irszi

2013. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4185/9202 anonim ***** válasza:
78%

Gratula a kismamáknak:)))

Irszikém drukkolok nagyon:))))

Krisztike most már Te jössz ám:))

Majd irok még,de sok a dolog:S

Szilvi

2013. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4186/9202 anonim ***** válasza:
57%
Encsi, ugyan azzal a teszttel tesztelsz mindig? Megvannak a tesztek? Feltennéd egymás alá őket időrendbe és úgy lefotózva, megnézném, ha pozitív az bizony pozitív, és ha nem jön meg akkor ott a babuci!!
2013. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4187/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
78%

Helló Lányok!

Vica nem tudok betelni a teszteddel, nézegetem. Annyira jó, és sok-sok boldogságot kívánok nektek még egyszer.:-)

Encsi én is nagyon várom, hogy mit mond a dokid, írj azonnal, de szerintem baba van:-)))

Aztán jön Meli és Irszi , meg Évi a pozi tesztekkel.

Én a 15. cn-on vagyok (asszem Kiccirivel vagyok most egy napon, együtt izgulhatunk két hét múlva.),ha az ovus teszt nem hazudik 13 cn-on volt ovum. Closty nélkül.

Szex minden mennyiségben legyen mindenkinél:)

Mielőbbi csíkosodást,

Lilla

2013. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4188/9202 Kicciri ***** válasza:
78%

Sziasztok !

Irszi köszi a választ, akkor ha jól érzem 2.dpo-n vok. Lillaval együtt a 15.ciklus napon. Kepzeljetek el izomlaz érzés van a hasamban. ..hmm tegnap voltam konditeremben lehet attól;-) lányok remélem találkozó lesz odabent! Szóval Evi Irszi együtt izgultok! Lilla meg én is. Ki fog tesztelni lányok? ???

Meli, Kriszti hogy vagytok?

Kismamik pihenjetek. Leendő kismamik hajrá. Küldöm a golyakat (azért egy remélem marad nalunk is)

2013. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4189/9202 Kicciri ***** válasza:
20%

Drága Livi kihagytak ...mi is va a hasszurkaval ????

Szilvia gyönyörű Lili baba! !!



2013. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4190/9202 anonim ***** válasza:
78%

Sziasztok. Irszi köszönöm szépen,hogy gondolsz rám.:) Nagyon jól esik. Kidobtam már a teszteket sajnos.. de majdnem mindegyik x-epil volt, 25-ös érzékenységű. Meg volt egy predictor tesztem az 12,5-es érzékenységű volt, meg egy amazon teszt az meg 10-es érzékenységű. A predictoron látszott a legjobban, meg amit feltettem ide a 25-ös x-epil teszten. Nagyon izgulok. Egy hete majd szét szakad a fejem minden nap, és nem merek bevenni gyógyszert sem,amíg nem tudom,hogy mi van. Remélhetőleg már minden ki fog derülni!! Drukkolok nektek csajok.:)


Encsi.

2013. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!