Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4211/9202 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el Meli néha már hülyének érzem magam amikor vezetés közbe beszélek,hogy kis babócám gyere már válassz ki minket,mert nagyon fogunk szeretni.Most is sírok:,(

Mindig azt mondják fogyjak le,mintha az olyan könnyű lenne,meg hát akárki akármit mondd nagyon sok pénz,hogy állandóan gyümölcsöt és zöldséget egyek,meg persze barna kenyeret,barna tésztát,se krumpli se semmii....

Bízok benne nagyon,de nekünk lombikra nem lesz pénzünk:((így maradok a természetnél..ez a szuri se volt olyan olcsó,de a lombikot el tudom képzelni....áááá

Na de egy hét és kiderül.

Köszönöm a biztatást,hidd el sokat segít:)))

puszi

Évi

2013. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4212/9202 anonim ***** válasza:

Bízzál benne!!! És hidd el, neked is lesz babád!!!! Jönni fog!!!! Lehet, már ott is van :)

Meli


Nagyon drukkolok,jó :)

2013. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4213/9202 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok!

Encsi, mi van veled????? Úgy siettem haza, hogy még délután megnézzem hogy mit írtál!!!!!

Livi, mindannyian beleesünk a korai tesztelésbe, nyugi! Ember legyen a talpán aki kibírja!!!! :-)

2 nap múlva erősödnie kell -elméletileg.

HA rózsaszín, akkor terhességet jelent, a száradási szürke. Az nem olyan jó ha a szélén van, így már a múltkor én is befürödtem, bár nekem nem csak a szélén volt, de ferde is volt.

Szorítok nagyon!

Melike, menj bele a lombikba! Sikerülni fog, meglátod!!!!! Vegyél ki 2 hét állományt, és csak feküdj amíg pozitívat nem tesztelsz a beültetéstől! Nektek lett elrakva fagyi babátok?????? Nem, ügye, mert csak az a 2 lett icsi úgy emlékszem. NA, akkor most kell elrakatni, biztos ami biztos, és akkor legközelebb ha úgy alakul, már nem kell érlelgetni, csak beültetni!

Évi, a lombik nekünk is elég drága lenne, de az inszem sem sokkal olcsóbb. Én úgy számolom, hogy 80.000-100.000 ezer között lesz ha az fog kelleni nekünk, és hát nekünk is kell 2-3 hónap mire összerakjuk rá a pénzt! De nem érdekel!Így is elmegy a semmire 20.000-40.000Ft havonta! Nehéz, nagyon nehéz, de... ezt dobta a gép; ahogy a férjem mondaná!

Bízzunk benne hogy kismama vagy (kismamák vagyunk), és akkor már csak a gyönyörű gyerkőcünkre kell végre költenünk! :-)

Kicsit enyhébb a cicifájásom. Nem tudom hogy ennek most örüljek-e vagy sem! :-)

Pusszantás kislányok! Majd lesz valahogy!

Kinikénk vajon még egyben van? :-)

Encsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon -nagyon várom hogy jelentkezz a jó hírekkel!!!!!!!!!!!!!!!!! Puszi! Irszi

2013. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4214/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Megjött az eredmény... nem vagyok terhes... csak akkor nem értem,hogy miért volt 6 db halvány pozitív tesztem... most valahogy embert se akarok látni... ürességet érzek, és dühös vagyok... Az orvos annyit mondott,hogy szeretném-e,hogy meghozzuk a mensimet, vagy várjunk, mert 10mm-es volt a nyálkahártyám tehát nemsokára megkell jönnie... én mondtam,hogy várjunk. Tehát két hét múlva vissza megyek. De szerintem már ő sem tudja,hogy hogyan tovább, mert nem mondott semmit...Azért köszönöm szépen,hogy drukkoltatok nekem.:)Puszi.


Encsi.

2013. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4215/9202 anonim ***** válasza:
Encsi, dühöngd ki magad nyugodtan, és aztán csak a jövőbe nézz! Valószínű hogy kémiai terhességed volt, csak a teszt halvány pozitív embrió nincs. Hidd el hogy elindult a folyamat csak valamiért nem jött össze, ne add fel, ez is mutatja hogy teherbe tudsz esni, nagyon drukkolok neked, szívből, igazán. Sírj ha kell, én rengeteget sírtam:(
2013. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4216/9202 anonim ***** válasza:

Encsi! Olyan nagyon sajnálom!!!!!!

Én is biztos vagyok benne hogy elkezdődött valami, csak sajnos még idő előtt elhalt a terhességed. Encsi, fals pozitív teszt nincs, főleg nem hat.....

És igen, próbáld meg úgy felfogni a dolgot, hogy bizony teherbe tudsz esni!

Én hasonlóan jártam, csak nekem először feldobták a méhen kívüli terhesség és a műtét esélyét is, aztán a vérvétel igazolta (a második...) hogy nincs baba, így azt mondta a doki, hogy ha volt is, akkor a természet rendezi. Onnantól még majdnem egy hetet vártam mire megjött, szörnyű volt. Rengeteget sírtam, az első napokban nem is nagyon tudtam mást csinálni.

Én is már egy héttel a teszt előtt beszéltem hozzá, szóval akkor nagyon biztos voltam benne hogy sikerült, talán ezért is volt nehéz.

De ez csak azt bizonyítja hogy működik a tested, és hamarosan beköltözik a pocidba a ti babátok, az a baba, aki bearanyozza majd a hétköznapjaitokat.

Sajnálom, és nagyon erős vagy, fel a fejjel!

Irszi

2013. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4217/9202 anonim ***** válasza:

Szurkál az alhasam, a jobb petefészkem körül...

És nem ízlett ma az eper, amiből tegnap tök jól belaktam. ÉS fájnak a melleim..

Ha esetleg (de nem lehet) mégiscsak megjönne korábban, akkor is csak péntek körül kéne. Ügye nem jön meg??? Légyszi, ne jöjjön meg!:-/

Na megyek, inkább alszom! Irszi

2013. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4218/9202 anonim ***** válasza:
54%

Sziasztok lányok Vica vagyok!

Tegnap felhívtam a doktor bácsim, de külföldön van, jövőhét elején jön haza, és akkor ad időpontot, az tök jó, mert addigra már lehet hogy többet lehet látni:)

Irszi!!!!Péntek körül kellene megjönnie? Húú drukkolok mert nekem is a mellfájdalom és a szúrkálás jelentette a kora terhességet!!

2013. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4219/9202 anonim ***** válasza:
71%

Meli köszönöm a bíztatást :)


A lombikra visszatérve nekem több ismerősöm is azt mondta 500ezer körülire jöttek ki és sima lombik volt:((


Encsi drága nagyon sajnálom:((((((((((((én se értem akkor hogy voltak a tesztek pozitívak:((


Irszi

hasonló helyzetben vagyok én is csak nem merek már semmit se elhinni,mert félek bemagyarázom.Tegnap megkívántam a krumplis tésztát,jól be is laktam,de azóta ha rágondolok is elkap a hányás:((( :)))))))))) a munkahelyen észrevettem nagyon érzem a szagokat,de az is lehet ami injekciót kaptam van benne hcg és az befolyásolja ezt vagy ki tudja,de remélem már a kisbabánk az :))

1hét múlva tesztelek :))) már alig várom.

puszi

Évi

2013. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4220/9202 Lilla 0210 ***** válasza:
71%

Kedves Lányok!

Vicának nagyon örülök,szépséges a teszted, írd kérlek mit érzel, mindent tudni akarok! :)

Meli sajnálom, hogy megjött, ne szalaszd el a lehetőséget csak 1 lombikot nem akartok még? És ahogy írja Irszi, biztos maradna fagyibaba, mert most már gondolom nem kísérletezne az orvos, azzal, hogy csak melléteszi a spermákat. Sztm vágj bele!!

Encsi sajnálom, hogy nem vagy terhes, de akkor hogy a fenébe lettek haloványka tesztek? Milyen fajtájú volt, azt megkérdezhetem?

Évi nem szabad feladni!!! Úgy sajnálom, hogy így érzel, de pontosan megértem:( Sírj csak ha egyedül vagy, szerintem mind azt tesszük, ha nem sikerül, de feladni azt SOHA!

Irszi szerintem Te terhes vagy!!

Lívi mikor is tesztelsz?

Krisztike hogy vagy?

Én 4.dpo-n vagyok, várakozás..

Puszi lányok mindenkinek.

2013. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!