Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4251/9202 anonim ***** válasza:
57%

Tegnap volt egy hete a peteérésem,tegnap este rosszul voltam elkezdtem nagyon szédülni és kába volt a fejem így mentem hamar lefeküdni.Ma ara keltem hogy olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de szerencsére eddig semmi :(((félek nem akarom hogy megjöjjön:,( és pont 1 hónapja volt meg,de a peteérés csúszott egy hetet.Én már nem értek semmit.

Évi

2013. máj. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4252/9202 anonim ***** válasza:
57%

Évi, nekem is egy héttel az ovu után úgy éreztem megfog jönni, és ez már gyanus volt, mert nekem mindig a mensi előtt 1 nappal szokott fájni a pocakom:)

Drukkolok neked!

Lányok eléggé fel vagyok puffadva, lassan szorítani kezd a nadrágom, nem baj, van utánpótlás:) Tudom hogy nagyon picike, csak ettől a puffadástól olyan mintha már 5 hónapos lennék:))))


Encsi, én is azt mondom amit Szilvi, hogy ha a HCG se mutat ki semmit, akkor nincs terhesség. Olyan viszont van, hogy a teszt pozitív, mensi sehol,terhességre utaló jel sincs, és ezt nevezik kémiai terhességnek. Én azt mondom neked, hogy most gőzerővel koncentrálj a következő terhességre, mert már majdnem sikerült, nem vagy messze a céltól, és ne add fel! Az új terhességre koncentrálj! Viszont én kérnék norcolutot, hogy minél előbb kezdhessem az új ciklust!

2013. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4253/9202 anonim ***** válasza:
57%

Sziasztok lányok.Ma visszament a hőm 36.8-ra,de nem fűzök sok reményt hozzá.Terhességi teszt negativ,volt egy halvány rózsaszin valami a bugyimon....fáj a fejem :( Livi


[link]

2013. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4254/9202 anonim ***** válasza:
72%

A terhességi teszt a hőleesés 3. napján fog csak jó eredményt mutatni ha babás vagy!

A hőleesés a beágyazódást jelentheti,a tezsteken rajta van,beágyazódástól számitott 3.nap ad pontos eredményt:)

Tehát mivel tegnap esett a hőd,igy ahhoz számolj még 3 napot,azért lett ma nega:))

Nyugi,valamit jelentett a hőleesés:)

A fejed fájhat a hülye szeles időtől is,nem a mensid miatt fáj:))

Szilvi

2013. máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4255/9202 anonim ***** válasza:
Remélem igazad van.Azt hittem mindent tudok már a szervezetemről.De ilyen nem volt soha hogy lement majd pedig fel és még van két nap amúgy is...hát jól van két nap már nem a világ :) Livi
2013. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4256/9202 anonim ***** válasza:

Másfél évig mértem a hőm:)

Sosem ugrott le nekem sem,mindiog fennt maradt ovu után,amikor terhes lettem,akkor lement,elkeseredtem,gondoltam,na most sem sikerült:)))

És láss csodát ott szuszog a kiságyba a kis 7 hetes manó:D

Nyugi,sajnos ez türelem játék....Nekem sem volt türelmem:)

Szilvi

2013. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4257/9202 anonim ***** válasza:

Látod Livi a remény hal meg utóljára.Még én is reménykedem és nem tudom pontosan kiírta,hogy neki is ovu után volt olyan mintha meg akart volna jönni,de így legalább kicsit bízok benne hogy hátha:))))

Évi

2013. máj. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4258/9202 anonim ***** válasza:

Livi bakker, te terhes vagy! ezer %!!!!!!

A vérpötty is jóóóóóóóóóóóó jel!!!!!

És bizony még 2 teljes nap és csak akkor mutatja ki a teszt!

szombat reggel tesztelj, figyeld meg ott lesz a két vonal :) Tutira!!!

MELI

2013. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4259/9202 anonim ***** válasza:
Isten szóljon belőletek,de nem érzek olyat hogy az lennék :) Vica is megérezte,de én nem érzem.Puszi lányok,Livi
2013. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4260/9202 anonim ***** válasza:

Sziasztok Vica vagyok!

Évi én mondtam neked hogy ovu után egy héttel már fájt a hasam:)

Lívi!!!!!Igazuk van a lányoknak a hőesés és felmenés után 3 nappal lesz csak halvány pozitív!!!!Bakker csajszi ezek nagyon nagyon jó jelek, visszament, pecsételés ez a beágyazódás jele kérlek szépen!!!!

Jujj de izgiiii

2013. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!