Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
 4261/9202 anonim ***** válasza:
57%
Lívi a másik kettővel nem volt megérzésem, most is csak a nemvárt napján éreztem és kezdtem azt érezni, mintha nem lennék egyedül:)
2013. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4262/9202 anonim ***** válasza:
57%
Kis optimisták :)) Ezért szeretlek benneteket :) Livi
2013. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4263/9202 anonim ***** válasza:
57%
Mi is szeretünk Lívi és ezért is drukkolunk!!!:)))
2013. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4264/9202 anonim ***** válasza:
57%

Én se éáreztem hogy sikerült:)

Sőt.....azt éreztem hogy tuti nem jött össze:D

Mégis baba volt!!!!

Szilvi

2013. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4265/9202 anonim ***** válasza:
57%

Livi szerintem is tuti :D

Nekem semmi vércsepp se jön bár azt se tudom meg ijednék vagy sem :)))

Vica bocsi:) Neked is volt vércsepp???

Vigyázz magadra és mindenkinek sok puszi

Évi

2013. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4266/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Sziasztok!

Livi szerintem is babas vagy! !! Nehogy elkeseredj már!

Köszönöm a biztatást én is ! ♡

2013. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4267/9202 Kicciri ***** válasza:
57%

Évi köszönöm szépen!

Nagy elhatározás volt a ferjedtol! !! Örülök neki biztos sokat segit ha nem cigizik ! Nagyon drukkolok Neked is, Mindenkinek! !!!

Puszika!

2013. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4268/9202 anonim ***** válasza:
57%

Kicciri igen az volt,de biztattam,hogy ha másfél éve én is le tudtam rakni Ő is letudja:)

Találtam egy jó kis cikket csak nevettem :) bár ha egyszer odakerülök biztosan nem fogok :)

[link]

puszi mindenkinek

Évi

2013. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4269/9202 anonim ***** válasza:
57%
Évi nekem nem volt vércsepp, és nem is feltétlen kell:)
2013. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4270/9202 anonim ***** válasza:
57%

Encsi, sajnálom :-(

Búcsúzz el tőle, és tényleg ne vetélést várj, sima mensi lesz, az is lehet hogy még annyi se.

De hallottam olyat, hogy ilyenkor nagyon gyakran a következő ciklusban is megfogan a nő!!!!!!!!!!!!!!!

Erre kell gondolni!!!! Így lesz, így kell lennie!

Livi, szerintem is ott a baba a pocidban, és bizony a beágyazódás után 3 nappal tesztelnék én is először!!!! Szóval nyugi, várjuk majd az igazi tesztet!!!!! :-)

Évi, tarts ki, gondolj rám :-)

Gyötrelmesen telnek a napok, ma vagyok a 8. dpo-n, és rettenetesen vágyom valami jelre. A melleim fájnak, de szoktak is, csak most valahogy jobban. Néha elég durván beleszúr a hasamba, fáj rendesen (persze az okosok szerint a terhesség nem fáj; de remélem most helyezkedik a drága!).

Izgulok, reménykedek, és nagyon -nagyon lassan vánszorognak a percek. Ilyenkor már jó, mert lassan elcsendesedünk, aztán alszunk, és talán holnap több mindent érzek. A lényeg hogy mensinek nyoma sincs, ami az én huszon 1-2 napos ciklusaimmal már reményt ad! Jó éjjt, holnap már péntek lányok!

Szilvike, örülök hogy ilyen jó kedved van!!!!! :-) Puszi! Irszi

2013. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!